Turniej na maksy

Środa, 29 września 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
112Dariusz Kuźmicz
Józef Wernik
0.0
0.0
MAMA/31360.889
223Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
3.0
WPWP/24759.849
348Cezary Serek
Olech Bestrzyński
17.0
17.0
WP
ZP
WP/25459.278
414Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4559.137
535Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24758.836
626Andrzej Kędzierski
Zbigniew Przybylczak
5.0
4.0
WPWP/24758.506
738Krzysztof Galubiński
John Catlow
3.0
3.0
WPWP/24757.465
822Piotr Łagoda
Robert Kempka
0.0
1.0
WPWP/24757.304
919Robert Tymiński
Adam Kutszyński
0.0
2.0

MP
MP/4556.384
1042Piotr Stanikowski
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24756.133
116Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/31355.852
1247Jerzy Nowak
Małgorzata Grzybek
13.0
1.0
LB
WP
WP/25455.792
131Urszula Górecka-Wideryńska
Sławomir Bąk
3.0
5.0
MAMA/31355.702
1415Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5

MP
MP/4555.102
1546Krzysztof Janecki
Danuta Kazmucha
2.0
17.0
WP
OP
WP/25455.042
165Grzegorz Trojanowski
Mariusz Łasiewicki
3.0
4.0
ZP
MA
MA/31353.702
1720Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4552.702
184Krzysztof Sokół
Sławomir Kostecki
4.0
2.0
MAMA/31352.571
1910Maria Düm
Andrzej Musiał
2.5
3.0
MAMA/31351.961
2040Jerzy Wilczek
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
LD
WP
WP/24751.821
2124Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
2.0
2.0
WPWP/24750.871
2221Hanna Czerwińska
Hanna Kempka
0.0
0.5
WPWP/24750.221
232Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
4.0
3.0
MAMA/31350.051
2428Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.5
1.0
WPWP/24749.941
2537Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
0.0
0.0
WPWP/24749.581
2633Paweł Biś
Zenon Wierzbicki
2.0
5.0
WPWP/24749.28
2745Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/25449.22
2836Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24749.01
2950Karol Maćkowiak
Ryszard Białkiewicz
2.0
4.0
WPWP/25448.69
3017Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.5
1.0
MPMP/4548.64
3134Małgorzata Węglewska
Maciej Ropelewski
2.5
0.0
WP
WP/24748.55
3244Robert Konieczny
Jerzy Rodziewicz
1.5
5.0
LB
WP
WP/25448.43
3318Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4548.40
3413Stanisław Włodek
Hieronim Dzikowski
1.5
1.5
MPMP/4547.64
359Wanda Buszkowska
Wojciech Niewiadomski
3.0
2.5
MAMA/31347.25
3641Jacek Nawrocki
Włodzimierz Robak
2.0
3.0
WPWP/24746.76
3743Aneta Klaczyńska
Szymon Łobaczewski
1.0
0.0
WPWP/25446.44
3832Wiesław Rakowski
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/24746.18
3929Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WPWP/24744.95
4031Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.0
1.0
WPWP/24744.79
4139Janusz Kopras
Andrzej Plewiński
4.0
1.5
WPWP/24744.49
4230Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.5
3.0
WPWP/24744.21
437Andrzej Krassowski
Andrzej Krupka
1.0
0.0
MA
MA/31343.28
443Ewa Zawilska
Elżbieta Kajdy
0.0
0.0

MA
MA/31342.16
4527Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
1.5
2.0
WPWP/24741.36
4625Katarzyna Żabicka-Bajon
Krzysztof Buzała
1.5
5.0
WPWP/24739.91
478Andrzej Brusikiewicz
Paweł Kołodziejczak
0.0
0.0
MA/31338.40
4849Justyna Łaniewska
Marek Gapiński
2.5
2.0
WPWP/25437.13
4916Agata Szeligowska
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.5

MP
MP/4532.02

Statystyka ośrodków...