Turniej na maksy

Środa, 8 września 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12664.718
241Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPWP/24763.628
32Arkadiusz Ciechomski
Zbigniew Gżałczyński
5.0
1.5
MAMA/12660.997
429Jan Borychowski
Jacek Kokociński
13.0
7.0
WPWP/24759.296
516Andrzej Reda
Andrzej Sobula
2.0
2.5
MAMA/12658.765
628Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4557.905
740Krzysztof Galubiński
John Catlow
3.0
3.0
WPWP/24757.414
810Mariusz Mączewski
Tomasz Kozłowski
2.5
4.0
MAMA/12656.173
96Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
1.5
5.0
MAMA/12655.913
1025Robert Tymiński
Edward Stawiarski
0.0
0.0
MP/4555.172
1120Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MPMP/4554.822
1212Jan Syska
Bożena Jacuch
2.5
2.0
MAMA/12653.352
134Arkadiusz Wódkowski
Radosław Rozman
3.0
2.0
MAMA/12653.242
1414Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12652.672
1532Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.5
2.0
WPWP/24752.521
1633Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.0
1.0
WPWP/24752.161
1726Adam Kutszyński
Stanisław Drużkowski
2.0
0.0
MP
MP/4551.381
1813Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12650.991
1921Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4550.931
2023Stanisław Wrona
Stanisław Włodek
0.0
1.5

MP
MP/4550.731
218Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/12650.261
2234Jerzy Nowak
Małgorzata Grzybek
13.0
1.0
LB
WP
WP/24750.181
2319Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4550.12
2437Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WPWP/24750.06
2544Wiesław Rakowski
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
2.5
WPWP/24749.72
2638Piotr Stanikowski
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24749.20
2731Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/24748.14
2817Jadwiga Nycz
Krystyna Goreń
1.5
1.5
MAMA/12648.10
293Jan Kosieradzki
Mirosława Swoboda
1.5
2.5
MAMA/12647.86
3039Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
WPWP/24747.69
3130Henryk Duszyński
Mirosława Miętkiewska
5.0
3.0
WPWP/24747.61
3245Barbara Radkiewicz
Jerzy Wilczek
0.0
4.0
WP
LD
WP/24746.94
3311Stanisław Zawadzki
Jan Ginalski
2.5
0.5
MAMA/12645.93
3435Tomasz Powęzka
Justyna Łaniewska
2.0
2.5
WPWP/24744.35
3536Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.0
1.0
WPWP/24744.30
3642Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24743.64
377Stanisław Stachowicz
Elżbieta Poniatowska
1.0
0.0
MA
MA/12642.93
3822Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MP
MP/4541.53
3943Włodzimierz Kwiatkowski
Roman Wojciechowski
12.0
1.5
WPWP/24741.25
401Stanisław Turlej
Krzysztof Wierzbicki
2.0
1.0
MAMA/12640.88
415Michał Tuczyński
Kazimierz Marcinkowski
2.5
4.0
MAMA/12640.68
429Feliks Czechowski
Marek Zgorzałek
2.0
0.5
MAMA/12639.99
4315Janusz Królikowski
Teresa Roszkowska-Śliź
4.0
1.5
MAMA/12638.21
4424Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MPMP/4537.42

Statystyka ośrodków...