Turniej na maksy
Czwartek, 26 sierpnia 2021
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
28
Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/41
63.40
8
2
7
Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OP
OP/401
-0.56
62.92
8
3
30
Jerzy Długołęcki
Krzysztof Fabijański
5.0
0.5
LD
MA
PM/41
61.94
7
4
11
Krystyna Wąchała
Roman Wąchała
2.5
2.0
OP
OP/401
61.16
6
5
36
Jerzy Pawelec
Andrzej Lewandowski
5.0
1.5
MA
PM/41
60.78
6
6
29
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
PM/41
59.62
5
7
42
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
PM/41
58.84
5
8
31
Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KP
PM/41
56.95
4
9
24
Jerzy Jakubowski
Urszula Jakubowska
2.0
2.0
LD
PM/41
56.33
3
10
21
Jan Ciulkin
Stefan Kopyt
4.0
4.0
PD
PD/369
55.45
3
11
2
Feliks Marciszewski
Leszek Tarnogrodzki
5.0
2.5
OP
OP/401
54.42
2
12
27
Andrzej Pertkiewicz
Krzysztof Chabrowski
5.0
4.0
LU
PM/41
54.37
2
13
18
Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
2.5
0.5
PD
PD/369
53.96
2
14
45
Liliana Suflida
Piotr Kardasiński
1.5
1.0
LD
PM/41
53.82
2
15
6
Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.0
OP
OP/401
53.70
2
16
20
Leszek Szewczuk
Antoni Błażewicz
0.0
1.0
PD
PD/369
52.89
2
17
22
Grzegorz Zalewski
Tomasz Zalewski
7.0
1.5
PD
PD/369
52.89
1
18
4
Józef Szumiński
Piotr Andres
3.0
5.0
OP
OP/401
0.00
52.83
1
19
3
Augustyn Ślesiński
Jan Skoczylas
2.0
2.0
OP
OP/401
52.44
1
20
48
Tomas Brus
Jerzy Wilczek
10.0
4.0
GB
WP
PM/41
52.24
1
21
44
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.5
MA
PM/41
51.81
1
22
35
Tomasz Król
Zbigniew Listewnik
10.0
2.0
GER
WM
PM/41
51.00
1
23
47
Tomasz Kuś
Krzysztof Ziewacz
7.0
5.0
SL
MP
PM/41
50.87
1
24
12
Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.0
2.0
OP
OP/401
50.72
1
25
15
Ireneusz Turyk
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PD
PD/369
50.54
1
26
40
Piotr Kowalewski
Andrzej Gintrowicz
2.0
2.5
PM
WP
PM/41
50.44
27
38
Grzegorz Kujawiński
Anna Stelmach
2.0
2.0
PM
SL
PM/41
49.81
28
43
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WM
PM/41
48.71
29
23
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.5
1.0
KP
PM/41
47.77
30
49
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WM
PM/41
47.60
31
1
Hanna Chałupnik
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OP
OP/401
-0.56
47.42
32
16
Lech Szubert
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD
PD/369
47.31
33
10
Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP
OP/401
46.86
34
51
Janusz Królikowski
Jadwiga Bakalarska
4.0
2.0
MA
LB
PM/41
46.64
35
25
Małgorzata Maruszkin
Tamara Cesarz
2.0
1.5
MA
PM/41
46.11
36
32
Marek Szymborski
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PM
PM/41
45.75
37
39
Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MA
PM/41
45.04
38
19
Halina Perkowska
Wiesław Korpula
1.5
1.5
PD
PD/369
45.00
39
5
Anna Pusz
Ryszard Gmoch
1.5
1.5
OP
OP/401
44.92
40
26
Ewa Szmukała
Małgorzata Polinceusz
0.0
0.0
PM/41
44.82
41
8
Jerzy Wróbel
Marian Łukaszuk
3.0
2.0
OP
OP/401
44.16
42
50
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Eugeniusz Seichter
2.5
12.0
KP
PM/41
43.13
43
33
Jan Druch
Wanda Jeleniewicz
1.0
1.5
PK
MA
PM/41
42.68
44
13
Elżbieta Hurna
Jan Łodziana
1.5
1.5
OP
OP/401
42.19
45
46
Benedykt Mieszczak
Ludwik Murat
3.0
4.0
KP
LU
PM/41
42.12
46
17
Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.5
PD
PD/369
41.96
47
37
Wacław Kryński
Anita Michnowska
1.5
0.0
MA
PM/41
41.22
48
34
Henryk Frelichowski
Hanna Frelichowska
0.0
0.0
KP
PM/41
39.08
49
41
Maria Michałek
Jerzy Górecki
0.0
0.0
PM/41
35.89
50
9
Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OP
OP/401
34.69
Statystyka ośrodków...