Turniej na maksy

Środa, 25 sierpnia 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Michał Wróbel
Natalia Szoka
9.0
1.5
SL
PD
MP/31772.4012
286Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/24771.7812
313Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
2.0
PK
MP
MP/31768.0411
49Piotr Kruczek
Dominik Magryś
2.0
2.0
PKMP/31767.9711
541Jan Zadroga
Tomasz Kuś
13.0
7.0
LD
SL
PM/4166.3310
625Milena Klimiuk
Franciszek Kurlit
2.0
3.0
MPMP/31766.1210
784Piotr Stanikowski
Marek Szukała
4.0
19.0
WPWP/24763.039
819Zofia Teper
Mateusz Wołowiec
0.5
0.5
SLMP/31762.728
951Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAPM/4162.338
101Agata Kowal
Kacper Kuflowski
7.0
3.0
MPMP/31760.677
1181Grzegorz Świąder
Jakub Nawrocki
1.0
2.0
WPWP/24759.927
1247Marek Szymborski
Czesław Pertkiewicz
4.0
0.0
PM
PM/4159.876
136Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
1.5
1.5
SLMP/31759.736
1450Jerzy Pawelec
Andrzej Lewandowski
5.0
1.5
MAPM/4159.495
1514Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
1.5
1.5
SLMP/31759.495
1636Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4559.284
1761Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Ziewacz
9.0
5.0
SL
MP
PM/4158.814
1834Stanisław Włodek
Hieronim Dzikowski
1.5
1.5
MPMP/4558.013
1930Adam Kutszyński
Stanisław Drużkowski
2.0
0.0
MP
MP/4556.703
2057Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WMPM/4156.553
2154Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
4.0
5.0
LUPM/4156.463
2272Janusz Suszczyński
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPWP/24756.323
2327Łukasz Kasperczyk
Zuzanna Samojedny
2.5
1.0
MP
SL
MP/31755.852
2478Adam Talarczyk
Marek Janik
1.0
5.0
WPWP/24755.232
2539Janusz Królikowski
Jadwiga Bakalarska
4.0
2.0
MA
LB
PM/4155.002
2646Jerzy Długołęcki
Krzysztof Fabijański
5.0
0.5
LD
MA
PM/4154.982
2738Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
1.0
1.5
LDPM/4154.782
2855Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSPM/4154.532
2910Maximilian Szemik
Mateusz Bakalarski
1.5
1.0
SLMP/31754.532
3070Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
3.0
WPWP/24754.142
3126Adrian Bakalarz
Jakub Dębski
7.0
1.0
SL
MP
MP/31753.672
3266Eugeniusz Seichter
Małgorzata Bajerska-Wasilius
12.0
2.5
KPPM/4153.282
3317Ada Szewc
Kinga Kowal
0.5
2.0
MPMP/31753.192
3473Ewa Knapik
Jan Borychowski
5.0
13.0
WPWP/24752.951
3587Włodzimierz Robak
Jacek Nawrocki
3.0
2.0
WPWP/24752.751
367Maciej Zych
Tomasz Magryś
1.0
2.5
PKMP/31752.301
375Jakub Ledwoń
Jakub Gawron
1.0
2.0
SLMP/31752.151
3848Piotr Kowalewski
Tomasz Król
2.0
10.0
PM
GER
PM/4151.931
3916Adam Pigulski
Maria Niklaus
3.0
1.5
MP
WP
MP/31751.671
4088Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WPWP/24751.631
4133Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.5
1.0
MPMP/4551.401
4285Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24751.311
4363Grzegorz Kujawiński
Anna Stelmach
2.0
2.0
PM
SL
PM/4150.651
4442Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAPM/4150.361
4559Tomas Brus
Jerzy Wilczek
10.0
4.0
GB
WP
PM/4150.25
4664Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.5
1.0
KPPM/4150.15
4767Wanda Jeleniewicz
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MAPM/4149.95
4853Małgorzata Maruszkin
Jan Druch
2.0
1.0
MA
PK
PM/4149.70
4937Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.0
WP
WM
PM/4149.54
5043Benedykt Mieszczak
Ludwik Murat
3.0
4.0
KP
LU
PM/4149.24
5180Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.0
1.0
WPWP/24748.87
5215Michał Stasik
Agata Warunek
2.5
1.5
MPMP/31748.55
5369Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.5
WPWP/24748.39
5432Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4548.26
5562Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPM/4148.22
5629Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4547.82
5774Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
3.0
WPWP/24746.44
5860Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMPM/4145.70
5971Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.5
2.0
WPWP/24745.44
6076Tomasz Kusztal
Mateusz Górczak
2.0
0.5
WPWP/24745.28
6140Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
4.0
4.0
KPPM/4145.06
6231Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5

MP
MP/4544.94
6352Jerzy Jakubowski
Urszula Jakubowska
2.0
2.0
LDPM/4144.12
6449Wacław Kryński
Anita Michnowska
1.5
0.0
MA
PM/4143.73
6524Mikołaj Kubiczek
Jakub Marekwica
1.0
2.0
SLMP/31743.39
6682Zbigniew Przybylczak
Grzegorz Proniewicz
4.0
4.0
WPWP/24743.36
6711Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/31743.23
6877Anna Różańska
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.5
1.0
WPWP/24743.20
6975Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
5.0
5.0
WPWP/24742.25
7056Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
MAPM/4141.97
718Krzysztof Krajewski
Sebastian Łada
7.0
0.0
PDMP/31741.97
7228Marianna Pantak
Maja Trojańska
1.5
1.0
SL
MA
MP/31741.50
734Kaja Kowal
Jakub Korzeniowski
1.0
1.5
MPMP/31740.92
743Emilia Massalska
Julia Chrabąszcz
1.0
1.0
MPMP/31740.62
7520Kamil Życzkowski
Dagmara Jakubiec
1.0
0.0
SLMP/31740.45
7683Aleksandra Sobańska
Alicja Kaczmarek
0.5
1.5
WPWP/24739.99
7718Alicja Bigosińska
Ada Żbik
1.0
0.5
MPMP/31739.04
7844Walerian Jasiński
Lonisława Jasińska
0.0
0.0
PMPM/4138.80
7965Hanna Frelichowska
Henryk Frelichowski
0.0
0.0
KPPM/4136.91
8023Szymon Mazur
Franciszek Kierepka
0.0
0.5
SLMP/31734.98
8135Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4533.59
8258Maria Michałek
Jerzy Górecki
0.0
6.0

GER
PM/4133.54
832Rafał Malcewicz
Krzysztof Świątkowski
0.0
0.0

SL
MP/31731.98
8422Kacper Kisielewski
Aleksandra Bąk
1.5
0.0
MP
MA
MP/31731.48
8512Emilia Jachna
Mikołaj Paluczek
0.0
1.0
SL
WP
MP/31731.41
8645Ewa Szmukała
Małgorzata Polinceusz
0.0
0.0
PM/4130.55
8779Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.5
0.0
WPWP/24728.48

Statystyka ośrodków...