Turniej na maksy

Wtorek, 24 sierpnia 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Kacper Kuflowski
Jakub Kowal
3.0
12.0
MPMP/31764.4110
221Zbigniew Kozerski
Andrzej Sobula
2.0
2.5
MAMA/12663.7010
31Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/29862.139
463Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4559.168
532Jan Trojak
Marcin Kuflowski
1.5
5.0
MPMP/31759.158
637Jakub Ledwoń
Jakub Gawron
1.0
2.0
SLMP/31758.997
74Jacek Krystecki
Maciej Bielawski
4.0
13.0
DSDS/29857.977
853Adam Pigulski
Maria Niklaus
3.0
1.5
MP
WP
MP/31757.486
938Zofia Teper
Adrian Bakalarz
0.5
7.0
SLMP/31756.965
1066Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4556.875
1112Dominik Sobański
Robert Księżopolski
4.0
5.0
DSDS/29856.804
1220Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MAMA/12656.563
1334Zuzanna Samojedny
Wojciech Bąk
1.0
2.0
SL
MA
MP/31756.513
1455Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
1.5
1.5
SLMP/31756.342
158Samuel Bałdysz
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DSDS/29855.692
163Anna Jankowska
Krzysztof Grela
4.0
5.0
DSDS/29855.632
1740Adam Krysa
Michał Stasik
11.0
2.5
PK
MP
MP/31754.512
1833Michał Wróbel
Dagmara Jakubiec
9.0
0.0
SLMP/31754.472
1930Adam Ziółkowski
Andrzej Makohin
1.0
0.5
MAMA/12654.412
207Oskar Tokarczuk
Ryszard Rosikiewicz
2.5
3.0
DSDS/29854.252
2117Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
4.0
4.0
MAMA/12654.142
2256Milena Klimiuk
Natalia Szoka
2.0
1.5
MP
PD
MP/31753.762
2328Waldemar Składanowski
Gerard Czernohorski
5.0
5.0
MAMA/12652.842
2461Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4552.731
259Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
11.0
DSDS/29852.491
2613Zbigniew Sosna
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/29851.851
2739Laura Cichoń
Gabriela Kroner
1.5
1.5
MPMP/31751.631
2851Mateusz Wołowiec
Mateusz Szydełko
0.5
0.0
SLMP/31751.511
2943Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
2.0
2.5
PKMP/31751.481
3027Magdalena Głombińska
Ryszard Karwat
3.0
2.5
MAMA/12651.291
3135Maximilian Szemik
Mateusz Bakalarski
1.5
1.0
SLMP/31751.241
3225Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.0
MAMA/12650.551
3348Alicja Bigosińska
Kaja Kowal
1.0
1.0
MPMP/31750.44
345Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/29849.92
3519Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12649.59
3662Stanisław Waśko
Marek Urbański
9.0
15.0
MPMP/4548.96
3750Kinga Kowal
Ada Szewc
2.0
0.5
MPMP/31748.17
3818Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
2.5
2.0
MAMA/12647.99
396Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29847.45
402Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
7.0
DSDS/29847.20
4122Jadwiga Nycz
Krystyna Goreń
1.5
1.5
MAMA/12647.12
4242Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/31747.04
4329Marek Palubiński
Aleksander Szczupakowski
3.0
4.0
MAMA/12646.92
4464Edward Stawiarski
Janina Smolarek
0.0
0.5

MP
MP/4546.86
4531Jakub Pietrzak
Jakub Marekwica
1.5
2.0
SLMP/31746.83
4644Emilia Jachna
Mikołaj Kubiczek
0.0
1.0
SLMP/31746.41
4711Ryszard Rolka
Leszek Haber
5.0
5.0
DSDS/29845.51
4841Agata Kowal
Jakub Korzeniowski
7.0
1.5
MPMP/31745.15
4957Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.5
MA
SL
MP/31745.12
5060Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4544.89
5147Ada Żbik
Emilia Massalska
0.5
1.0
MPMP/31744.58
5254Wojciech Okrzesik
Franciszek Kurlit
1.5
3.0
SL
MP
MP/31743.78
5336Jakub Dziuba
Fabian Loyzance
2.5
0.0
MA
PD
MP/31743.44
5424Andrzej Nierobisz
Andrzej Reda
1.0
2.0
MAMA/12643.26
5558Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
1.5
1.5
MPMP/31743.12
5615Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
1.5
1.5
DSDS/29842.40
5745Maciej Zych
Dominik Magryś
1.0
2.0
PKMP/31740.65
5859Józef Nastałek
Wacław Owca
4.0
2.5
MPMP/4540.53
5949Julia Chrabąszcz
Jakub Dębski
1.0
1.0
MPMP/31740.30
6010Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DSDS/29837.90
6152Franciszek Kłonowski
Kamil Życzkowski
1.0
1.0
WP
SL
MP/31736.53
6214Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/29834.88
6323Ilona Ziółkowska
Elżbieta Poniatowska
1.5
0.0
MA
MA/12631.25

Statystyka ośrodków...