Turniej na maksy

Piątek, 20 sierpnia 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Adrian Bakalarz
Marianna Pantak
7.0
1.5
SLMP/31767.888
232Kacper Kuflowski
Maximilian Szemik
3.0
1.5
MP
SL
MP/31767.868
324Jakub Dziuba
Michał Stasik
2.5
2.5
MA
MP
MP/31766.357
421Maciej Janeczko
Mateusz Bakalarski
9.0
1.0
MP
SL
MP/31764.517
535Jakub Gawron
Jakub Dębski
2.0
1.0
SL
MP
MP/31763.916
610Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
LBLB/4961.226
737Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
1.5
1.5
SLMP/31760.705
846Kinga Kowal
Ada Szewc
2.0
0.5
MPMP/31760.085
923Krzysztof Świątkowski
Michał Wróbel
0.0
9.0
SLMP/31758.994
1020Paweł Szymaszczyk
Hanna Ciuńczyk
9.0
3.0
MAMA/8658.694
1122Maria Niklaus
Adam Pigulski
1.5
3.0
WP
MP
MP/31758.183
1249Zofia Teper
Zuzanna Samojedny
0.5
1.0
SLMP/31756.773
1340Agata Warunek
Franciszek Kurlit
1.5
3.0
MPMP/31756.472
1414Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
0.5
0.5
MAMA/8656.092
1511Mirosław Markiewicz
Stanisław Kuźmicz
2.0
0.0
LB
WP
LB/4955.802
1653Jakub Marekwica
Natalia Suszanowicz
2.0
1.5
SLMP/31755.722
1752Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
1.0
1.0
WPMP/31754.922
1833Jan Trojak
Wojciech Bąk
1.5
2.0
MP
MA
MP/31754.772
1956Radosław Szczepański
Milena Klimiuk
18.0
2.0
KP
MP
MP/31754.162
2027Adam Krysa
Natalia Szoka
11.0
1.5
PK
PD
MP/31753.581
2117Julia Gala
Zuzanna Bobryk
0.5
0.5
MAMA/8652.961
2215Jacek Gola
Tymoteusz Sidor
0.0
0.0
MAMA/8652.811
238Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
3.0
LBLB/4952.481
2443Mateusz Wołowiec
Kamil Życzkowski
0.5
1.0
SLMP/31752.261
251Wojciech Felsztyński
Ryszard Szkwarek
1.5
2.5
LBLB/4952.251
2658Aleksandra Mudyna
Agata Kowal
0.0
7.0

MP
MP/31752.251
2729Maja Trojańska
Laura Cichoń
1.0
1.5
MA
MP
MP/31751.681
2842Kaja Kowal
Ada Żbik
1.0
0.5
MPMP/31751.331
2934Gabriela Kroner
Jakub Korzeniowski
1.5
1.5
MPMP/31751.171
3016Wojciech Tokarski
Bartłomiej Gala
0.0
1.0
MAMA/8650.891
3136Emilia Massalska
Julia Chrabąszcz
1.0
1.0
MPMP/31750.39
326Grzegorz Pogodziński
Bogusław Mazierski
5.0
3.0
LBLB/4949.88
334Przemysław Wojtczak
Halina Grześkowiak
2.0
1.5
LBLB/4949.50
3455Mateusz Szydełko
Emilia Jachna
0.0
0.0
SLMP/31749.38
3531Michał Krok
Sebastian Łada
0.0
0.0
ZP
PD
MP/31749.21
367Jerzy Glezer
Juliusz Buśko
1.5
0.5
LBLB/4948.97
379Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBLB/4948.78
383Marian Andruch
Andrzej Pawlik
0.5
1.0
LBLB/4948.67
3951Jakub Ledwoń
Mikołaj Kubiczek
1.0
1.0
SLMP/31747.99
4013Miłosz Kunicki
Tomasz Kopka
0.5
3.0
MAMA/8646.29
4112Zbigniew Świątek
Edmund Serówka
0.0
0.5

LB
LB/4945.32
4254Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/31744.79
4338Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
0.0
0.0
MPMP/31744.53
442Tadeusz Zwoliński
Wacław Kaczmarek
2.0
1.0
LBLB/4944.30
4518Anna Piechucka
Martyna Gmurek
0.0
0.5
MAMA/8643.28
4644Alicja Bigosińska
Hubert Starowicz
1.0
0.0
MPMP/31743.22
475Marek Kowalski
Jan Korzeniowski
0.0
2.5

LB
LB/4942.83
4847Maja Kamrowska
Antonina Falana
0.0
0.0
WPMP/31742.31
4945Rafał Malcewicz
Kacper Kisielewski
0.0
1.5

MP
MP/31742.20
5039Bruno Woźniakiewicz
Antoni Wójtowicz
0.5
1.5
MPMP/31739.78
5160Jeremiasz Mazur
Krzysztof Ziętarski
2.0
0.0
MP
MP/31739.72
5230Aleksandra Bąk
Paulina Kotyras
0.0
0.0
MA
MP
MP/31739.61
5319Bartosz Rybak
Wiktor Piechucki
0.0
0.0
MAMA/8638.99
5450Dagmara Jakubiec
Szymon Mazur
0.0
0.0
SLMP/31737.29
5526Maksymilian Sweklej
Tomasz Dudek
0.0
0.0
MP/31735.36
5648Aleksandra Chmielnik
Konstancja Rydz
0.0
0.0
WPMP/31734.57
5741Maja Homenda
Hanna Necel
0.5
0.5
MPMP/31733.34
5825Jakub Knyziak
Maciej Łuczak
0.0
0.0
MP/31731.62
5957Stanisław Zieleniewski
Jan Zieleniewski
0.0
0.0
MPMP/31729.15

Statystyka ośrodków...