Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 sierpnia 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
16Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7297.638
229Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
1.5
9.0
SLMP/31782.728
319Jakub Ledwoń
Jakub Gawron
1.0
2.0
SLMP/31776.947
431Maria Niklaus
Adam Pigulski
1.5
3.0
WP
MP
MP/31768.156
521Franciszek Kurlit
Jan Trojak
3.0
1.5
MPMP/31765.776
627Maximilian Szemik
Wojciech Bąk
1.5
2.0
SL
MA
MP/31756.105
713Adam Krysa
Mateusz Bakalarski
11.0
1.0
PK
SL
MP/31753.594
815Maciej Janeczko
Milena Klimiuk
9.0
2.0
MPMP/31738.344
923Marianna Pantak
Maja Trojańska
1.5
1.0
SL
MA
MP/31732.713
1046Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
1.0
1.0
WPMP/31730.892
1134Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
1.5
1.0
MPMP/31729.372
1241Mateusz Kisielewski
Kacper Kisielewski
0.0
1.5

MP
MP/31728.042
132Wojciech Raczyński
Grzegorz Czapulak
3.0
5.0
DSDS/7223.572
1412Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/7219.702
1528Radosław Szczepański
Jakub Pietrzak
18.0
1.5
KP
SL
MP/31717.392
1645Mateusz Szydełko
Emilia Jachna
0.0
0.0
SLMP/31714.781
1732Adrian Bakalarz
Wojciech Okrzesik
7.0
1.5
SLMP/31710.171
1837Kamil Życzkowski
Mateusz Wołowiec
1.0
0.5
SLMP/3179.241
1933Bruno Woźniakiewicz
Krzysztof Świątkowski
0.5
0.0
MP
SL
MP/3178.591
2026Natalia Szoka
Jakub Dziuba
1.5
2.5
PD
MA
MP/3177.081
211Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
4.0
5.0
DSDS/726.311
2210Zdzisław Patreuha
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/721.601
239Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.5
9.0
DSDS/720.721
2444Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/317-0.421
2535Michał Krok
Jakub Knyziak
0.0
0.0
MP/317-0.76
2611Tadeusz Pogwizd
Zofia Diakowska
5.0
4.0
DSDS/72-1.05
274Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/72-3.30
2842Kacper Kuflowski
Maja Kamrowska
3.0
0.0
MP
WP
MP/317-3.62
293Jan Kulczycki
Marek Kwaśniak
2.0
0.0
DSDS/72-3.97
3024Emilia Massalska
Kinga Kowal
1.0
2.0
MPMP/317-4.04
3116Zofia Teper
Zuzanna Samojedny
0.5
1.0
SLMP/317-4.48
3225Julia Strużyńska
Gabriela Sroczyńska
0.0
0.0
MP/317-6.49
337Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/72-7.69
3417Gabriela Kroner
Agata Warunek
1.5
1.5
MPMP/317-7.85
3543Krzysztof Ziętarski
Antoni Wójtowicz
0.0
1.5

MP
MP/317-14.18
3620Julia Chrabąszcz
Kaja Kowal
1.0
1.0
MPMP/317-17.70
3730Michał Stasik
Ada Szewc
2.5
0.5
MPMP/317-24.55
3818Mikołaj Kubiczek
Jakub Marekwica
1.0
2.0
SLMP/317-30.08
3939Maja Homenda
Hanna Necel
0.5
0.5
MPMP/317-30.31
408Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
1.0
1.5
DSDS/72-45.31
4136Maciej Łuczak
Maksymilian Sweklej
0.0
0.0
MP/317-48.90
4222Jan Zieleniewski
Stanisław Zieleniewski
0.0
0.0
MPMP/317-60.89
4348Tomasz Dudek
Sebastian Łada
0.0
0.0

PD
MP/317-62.64
4438Dagmara Jakubiec
Szymon Mazur
0.0
0.0
SLMP/317-70.38
4514Antonina Falana
Aleksandra Chmielnik
0.0
0.0
WPMP/317-71.12
4647Aleksander Skiepko
Rafał Malcewicz
1.0
0.0
PD
MP/317-85.48
4740Aleksandra Mudyna
Paulina Kotyras
0.0
0.0

MP
MP/317-86.00
485Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/72-88.18

Statystyka ośrodków...