Turniej na maksy

Piątek, 13 sierpnia 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
114Robert Kamiński
Agata Kowal
4.0
7.0
KP
MP
MP/31765.756
220Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
1.0
1.5
SLMP/31763.046
31Ryszard Szkwarek
Bogusław Mazierski
2.5
3.0
LBLB/4960.355
418Elżbieta Więch
Adam Stachura
1.5
0.5
KP
DS
MP/31759.054
57Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
3.0
LBLB/4958.754
613Martin Kaleta
Grzegorz Walczewski
1.0
2.0
SLMP/31757.363
722Milena Klimiuk
Jakub Michalski
2.0
0.5
MPMP/31756.412
85Paweł Pietrażycki
Marek Matwijewicz
5.0
4.0
LBLB/4956.092
936Wojciech Potapczyk
Dominik Zenka
1.0
0.5
DSMP/31755.462
1027Krzysztof Dzierżak
Marianna Pantak
2.0
1.5
KP
SL
MP/31753.991
1138Jakub Ledwoń
Anna Stelmach
1.0
2.0
SLMP/31753.861
1232Adam Wszeborowski
Kacper Kowalski
5.0
0.5
PD
DS
MP/31753.731
1330Mariana Hernandez
Maciej Kędzierski
2.0
5.0
MA
MP
MP/31753.611
1429Katarzyna Stachowiak
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.5
1.0
WPMP/31752.431
1511Adrian Bakalarz
Wojciech Bąk
7.0
2.0
SL
MA
MP/31751.721
1623Krzysztof Kudokas
Anna Sawicka
1.5
0.0
MAMP/31751.111
1726Franciszek Stężała
Adam Krysa
0.5
11.0
ZP
PK
MP/31750.871
189Jarosław Bogucki
Henryk Bogucki
0.0
4.0

LB
LB/4950.241
1917Michał Kaleta
Natalia Szoka
5.0
1.5
SL
PD
MP/31750.19
2024Tomasz Jaworski
Maja Trojańska
1.5
1.0
KP
MA
MP/31749.26
2134Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
0.5
1.0
SLMP/31748.80
224Zdzisława Krzyżańska
Edmund Serówka
1.5
0.5
LBLB/4947.46
2328Jakub Franczak
Emilia Gwóźdź
2.0
1.5
DS
SL
MP/31747.03
2425Krzysztof Świątkowski
Zofia Sołowiej
0.0
0.0
SL
DS
MP/31746.74
2521Szymon Superson
Jan Trojak
3.0
1.5
MPMP/31746.51
263Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/4946.12
2712Michał Dolny
Kryspin Jankowiak
3.0
1.0
KP
DS
MP/31745.99
288Marian Andruch
Andrzej Pawlik
0.5
1.0
LBLB/4945.24
2919Jakub Pietrzak
Maciej Janeczko
1.5
9.0
SL
MP
MP/31745.10
3033Jerzy Piekarski
Stanisław Osmenda
0.0
1.5
MPMP/31743.99
316Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/4943.87
3237Oskar Tokarczuk
Aleks Bukat
2.5
2.5
DSMP/31742.64
3316Jakub Dziuba
Kacper Kuflowski
2.5
3.0
MA
MP
MP/31742.62
342Wacław Kaczmarek
Wojciech Felsztyński
1.0
1.5
LBLB/4941.88
3515Wojciech Okuniewski
Bruno Woźniakiewicz
4.0
0.5
LU
MP
MP/31739.66
3631Kamil Koratkiewicz
Oliwia Koratkiewicz
0.5
0.0
PDMP/31727.83

Statystyka ośrodków...