Turniej na maksy

Środa, 11 sierpnia 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
144Robert Kamiński
Maja Trojańska
4.0
1.0
KP
MA
MP/31765.5011
238Adrian Bakalarz
Aleks Bukat
7.0
2.5
SL
DS
MP/31765.4811
328Paweł Szymański
Marianna Pantak
3.0
1.5
LU
SL
MP/31764.2010
462Adam Waśko
Wacław Owca
5.0
2.5
MPMP/4562.4410
515Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.0
MAMA/38462.389
634Jakub Dziuba
Jakub Franczak
2.5
2.0
MA
DS
MP/31762.209
726Antonina Kotarska
Adam Szempliński
0.0
5.0
PDMP/31761.548
845Maciej Kędzierski
Jakub Pietrzak
5.0
1.5
MP
SL
MP/31761.417
932Jakub Michalski
Milena Klimiuk
0.5
2.0
MPMP/31760.997
1022Maciej Janeczko
Maximilian Szemik
9.0
1.5
MP
SL
MP/31760.706
1159Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4560.086
1263Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
12.0
WPWP/24757.505
1350Andrzej Maszczyszyn
Tomasz Kierepka
11.0
1.0
SLMP/31757.105
1453Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4556.854
1568John Catlow
Adam Peszke
3.0
5.0
WPWP/24756.464
1627Szymon Superson
Natalia Szoka
3.0
1.5
MP
PD
MP/31756.463
1754Adam Kutszyński
Ewa Palmowska
2.0
0.0
MP
MP/4556.353
186Robert Chmielak
Stefan Knothe
7.0
9.0
MAMA/38456.303
1979Szymon Graś
Wiktor Chałupniczak
2.0
1.5
WPWP/24755.952
2029Michał Kaleta
Jakub Ledwoń
5.0
1.0
SLMP/31755.862
211Mariusz Mączewski
Tomasz Kozłowski
2.5
4.0
MAMA/38455.352
2213Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAMA/38455.222
2375Jan Borychowski
Jacek Wędrychowicz
13.0
12.0
WPWP/24754.912
2420Mirosław Zawiślak
Jacek Metter
2.5
3.0
MAMA/38454.812
2569Janusz Suszczyński
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPWP/24754.762
2657Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MPMP/4554.712
2730Julianna Szymonek
Wojciech Okuniewski
0.0
4.0
SL
LU
MP/31754.642
2880Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
2.0
2.0
WPWP/24754.192
2971Tadeusz Dziadykiewicz
Henryk Duszyński
2.5
5.0
WPWP/24754.142
3064Janusz Zabacki
Krzysztof Galubiński
1.5
3.0
WPWP/24753.811
3173Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
5.0
WPWP/24753.071
3240Kacper Kisielewski
Tomasz Jaworski
1.5
1.5
MP
KP
MP/31753.011
3376Łukasz Józkowiak
Jakub Piłat
2.0
1.0
WPWP/24752.151
3472Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
WPWP/24752.121
3547Adam Krysa
Jan Trojak
11.0
1.5
PK
MP
MP/31752.021
3633Krzysztof Dzierżak
Bruno Woźniakiewicz
2.0
0.5
KP
MP
MP/31751.331
3712Janusz Królikowski
Bogusław Chomentowski
4.0
5.0
MAMA/38451.141
384Jerzy Pawelec
Andrzej Lewandowski
5.0
1.5
MAMA/38451.081
3911Andrzej Jarząbek
Andrzej Nierobisz
2.0
1.0
MAMA/38450.481
4025Wojciech Bąk
Oskar Tokarczuk
2.0
2.5
MA
DS
MP/31750.19
4177Piotr Surdyk
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
WPWP/24749.78
422Mirosław Łopaciuk
Jerzy Małożewski
5.0
9.0
MAMA/38449.68
439Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/38448.97
447Zbigniew Kozerski
Katarzyna Kumela
2.0
2.0
MAMA/38448.89
4510Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MAMA/38448.84
4624Krzysztof Kudokas
Anna Sawicka
1.5
0.0
MAMP/31748.80
4731Grzegorz Walczewski
Antoni Wójtowicz
2.0
1.5
SL
MP
MP/31748.37
4814Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
5.0
2.5
MAMA/38448.28
4919Marian Stupkiewicz
Stefan Zieliński
3.0
3.0
MAMA/38448.11
5035Elżbieta Więch
Kryspin Jankowiak
1.5
1.0
KP
DS
MP/31748.01
5117Ludwik Murat
Mariola Miklaszewska
4.0
2.0
LU
MA
MA/38447.82
5258Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MP
MP/4547.41
5342Kacper Kuflowski
Wiktor Pantak
3.0
2.5
MP
SL
MP/31747.14
5451Katarzyna Stachowiak
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.5
1.0
WPMP/31746.78
5566Lidia Suszczyńska
Wojciech Kaniewski
0.5
4.0
WPWP/24746.74
5646Anna Stelmach
Emilia Gwóźdź
2.0
1.5
SLMP/31746.10
5721Agata Kowal
Franciszek Stężała
7.0
0.5
MP
ZP
MP/31745.59
583Andrzej Reda
Anna Smoluchowska
2.0
1.5
MAMA/38445.24
5960Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4544.94
6048Roland Lippik
Adam Stachura
5.0
0.5
DSMP/31743.89
6116Stanisław Petrykowski
Stanisław Stachowicz
1.0
1.0
MAMA/38442.83
6252Adam Wszeborowski
Oliwia Koratkiewicz
5.0
0.0
PDMP/31742.76
6378Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.5
0.0
WPWP/24742.57
648Marek Zgorzałek
Waldemar Kierski
0.5
0.0
MAMA/38442.09
6518Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/38441.83
6667Maciej Ropelewski
Maciej Wybranowski
0.0
5.0
MA
WP
WP/24741.82
6770Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
2.0
2.0
WPWP/24741.26
6865Mirosława Miętkiewska
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24740.20
6936Dominik Zenka
Wojciech Potapczyk
0.5
1.0
DSMP/31739.89
7074Jerzy Wilczek
Maciej Łuczewski
4.0
1.0
WPWP/24738.57
7137Zofia Sołowiej
Krzysztof Świątkowski
0.0
0.0
DS
SL
MP/31738.20
7239Oliwia Siczek
Jagoda Jankowska
0.5
0.0
DSMP/31737.15
7323Michał Dolny
Kacper Kowalski
3.0
0.5
KP
DS
MP/31736.09
7456Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4534.89
7541Martin Kaleta
Kamil Koratkiewicz
1.0
0.5
SL
PD
MP/31734.46
7649Jadwiga Stężała
Franciszek Kierepka
0.5
0.5
ZP
SL
MP/31734.02
7755Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0

MP
MP/4532.33
7843Jerzy Piekarski
Stanisław Osmenda
0.0
1.5
MPMP/31730.88

Statystyka ośrodków...