Turniej na maksy

Piątek, 6 sierpnia 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Marcin Kuflowski
Jakub Michalski
5.0
0.5
MPMP/31761.086
27Dariusz Forycki
Robert Komar
2.5
3.0
LB
WP
LB/4960.256
319Natalia Suszanowicz
Wojciech Bąk
1.5
2.0
SL
MA
MP/31758.455
416Jakub Gawron
Jakub Marekwica
2.0
2.0
SLMP/31756.704
531Milena Smoleń
Jan Łuczeczko
1.0
1.5
PMMP/31756.674
625Szymon Jędrzejewski
Cyprian Morawski
0.5
1.0
PMMP/31756.363
711Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
4.0
7.0
LBLB/4956.282
817Michał Wróbel
Tomasz Trojak
7.0
1.0
SL
MP
MP/31756.072
914Kacper Kisielewski
Adrian Bakalarz
1.5
7.0
MP
SL
MP/31755.702
1029Martyna Smoleń
Mateusz Wrzesiński
1.5
1.0
PM
MA
MP/31755.531
1136Roland Lippik
Adam Krysa
5.0
11.0
DS
PK
MP/31755.101
1215Wojciech Ligman
Szymon Grabala
2.0
0.5
PMMP/31753.911
1322Ignacy Kotewicz
Milena Klimiuk
1.5
2.0
MPMP/31753.241
146Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/4952.391
1513Jeremiasz Mazur
Aleks Bukat
2.0
2.5
MP
DS
MP/31752.291
1633Jadwiga Stężała
Maciej Janeczko
0.5
9.0
ZP
MP
MP/31751.141
171Bogusław Mazierski
Ryszard Szkwarek
3.0
2.5
LBLB/4950.051
188Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
3.0
LBLB/4949.981
192Edmund Serówka
Zbigniew Świątek
0.5
0.0
LB
NZ
LB/4949.72
204Jerzy Glezer
Juliusz Buśko
1.5
0.5
LBLB/4949.06
2118Tomasz Magryś
Maciej Zych
2.5
1.0
PKMP/31748.20
2232Emilia Massalska
Franciszek Krajewski
1.0
1.0
MP
KP
MP/31747.77
2323Dominik Wrzesiński
Bartłomiej Gala
1.5
1.0
MAMP/31747.63
2427Franciszek Stężała
Antoni Wójtowicz
0.5
1.5
ZP
MP
MP/31747.28
259Szymon Gorski
Marek Kowalski
1.0
0.0
LB
NZ
LB/4946.95
263Janusz Śniadecki
Edward Śniadecki
3.0
2.0
LBLB/4946.78
2734Dominik Magryś
Jan Druch
2.0
0.0
PKMP/31746.39
2826Julia Wodzyńska
Antoni Byliński
0.5
1.0
PMMP/31746.04
295Wojciech Felsztyński
Wacław Kaczmarek
1.5
1.0
LBLB/4944.39
3024Aleksandra Bąk
Marlena Smoleń
0.0
0.5
MA
PM
MP/31743.93
3110Marian Andruch
Andrzej Pawlik
0.5
1.0
LBLB/4943.46
3220Marianna Pantak
Maja Trojańska
1.5
1.0
SL
MA
MP/31742.31
3335Tomasz Kierepka
Krzysztof Świątkowski
1.0
0.0
SLMP/31741.82
3430Antoni Kierepka
Julia Gala
0.0
0.5
SL
MA
MP/31733.70
3528Adam Mazur
Franciszek Kierepka
0.5
0.5
MP
SL
MP/31732.44

Statystyka ośrodków...