Turniej na maksy

Środa, 4 sierpnia 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
130Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4563.597
225Adam Kutszyński
Stanisław Drużkowski
2.0
0.0
MP
MP/4562.307
322Franciszek Stężała
Adrian Bakalarz
0.5
7.0
ZP
SL
MP/31761.616
432Janusz Suszczyński
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPWP/24760.266
545Jan Borychowski
Jacek Kokociński
13.0
7.0
WPWP/24759.625
69Jadwiga Stężała
Michał Wróbel
0.5
7.0
ZP
SL
MP/31759.234
735Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
WPWP/24758.884
811Milena Klimiuk
Jakub Gawron
2.0
2.0
MP
SL
MP/31755.753
97Wojciech Ligman
Jan Łuczeczko
2.0
1.5
PMMP/31754.663
1027Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4554.612
1118Martyna Smoleń
Szymon Grabala
1.5
0.5
PMMP/31754.372
1237Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24754.032
1321Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
1.0
0.5
PMMP/31753.672
1410Tomasz Trojak
Ignacy Kotewicz
1.0
1.5
MPMP/31753.571
158Natalia Suszanowicz
Emilia Massalska
1.5
1.0
SL
MP
MP/31753.081
15Antoni Wójtowicz
Maciej Janeczko
1.5
9.0
MPMP/31753.081
174Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.5
2.0
PKMP/31752.481
1838Zenon Wierzbicki
Paweł Biś
5.0
2.0
WPWP/24752.111
1920Adam Mazur
Kacper Kisielewski
0.5
1.5
MPMP/31751.981
2046Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.5
3.0
WPWP/24751.921
2136Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.0
1.0
WPWP/24751.651
221Jeremiasz Mazur
Antoni Kierepka
2.0
0.0
MP
SL
MP/31751.591
13Julia Gala
Dominik Wrzesiński
0.5
1.5
MAMP/31751.591
2440Grzegorz Jędrzejewski
Anna Spyszkiewicz-Kaczmarek
5.0
1.5
WPWP/24750.64
2534Janusz Zabacki
Mateusz Górczak
1.5
0.5
WPWP/24750.55
2639Krzysztof Galubiński
John Catlow
3.0
3.0
WPWP/24749.54
272Jakub Marekwica
Jakub Michalski
2.0
0.5
SL
MP
MP/31748.41
2841Kajetan Gościański
Adam Zalwowski
2.0
2.0
WPWP/24748.35
2924Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4548.24
3043Wiktor Chałupniczak
Łukasz Józkowiak
1.5
2.0
WPWP/24748.08
3117Milena Smoleń
Antoni Byliński
1.0
1.0
PMMP/31747.92
3226Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4547.10
3333Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
3.0
2.5
WPWP/24746.43
3442Jakub Piłat
Szymon Graś
0.5
2.0
WPWP/24745.79
353Marianna Pantak
Maja Trojańska
1.5
1.0
SL
MA
MP/31745.34
3612Maciej Zych
Jan Druch
1.0
0.0
PKMP/31745.04
3716Franciszek Kierepka
Roland Lippik
0.5
5.0
SL
DS
MP/31744.74
3819Wojciech Bąk
Franciszek Krajewski
2.0
1.0
MA
KP
MP/31742.76
3914Bartłomiej Gala
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.0
MAMP/31742.06
4023Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5

MP
MP/4541.68
4131Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.5
WPWP/24740.57
426Szymon Jędrzejewski
Marlena Smoleń
0.5
0.5
PMMP/31739.29
435Joanna Massalska
Aleksandra Bąk
0.5
0.0
MP
MA
MP/31737.80
4428Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4537.47
4544Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.5
0.0
WPWP/24731.59

Statystyka ośrodków...