Turniej na maksy

Wtorek, 13 lipca 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
125Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.0
2.5
PKMP/31764.419
238Maria Karolewska
Andrzej Janda
0.5
5.0
PKMP/31764.229
324Krzysztof Ziewacz
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
MP
WP
MP/31762.488
449Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMP/31762.228
511Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
2.5
11.0
MAMA/12661.507
69Agnieszka Jonczyk
Wiesław Sycz
4.0
13.0
MAMA/12660.386
740Maciej Rodzaj
Marek Surmiak
9.0
5.0
MPMP/31760.336
82Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
5.0
2.5
MAMA/12659.895
939Mariola Miklaszewska
Ludwik Murat
2.0
4.0
MA
LU
MP/31757.225
1021Anna Zalewska
Joanna Zalewska
2.0
3.0
MAMP/31756.784
1113Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12656.693
1220Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Galubiński
9.0
3.0
SL
WP
MP/31756.553
131Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MAMA/12656.092
1444Andrzej Hycnar
Katarzyna Wolak
13.0
0.0
PK
MP
MP/31755.522
1556Marek Frądczyk
Margareta Piechotta
2.0
2.0
WPMP/31755.012
1662Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
12.0
9.0
MPMP/31754.932
1737Adam Krysa
Zofia Diakowska
11.0
4.0
PK
DS
MP/31754.682
1847Jacek Sroczyński
Grzegorz Kujawiński
1.5
2.0
DS
PM
MP/31753.562
1916Tamara Cesarz
Krystyna Goreń
1.5
1.5
MAMA/12653.322
2054Kazimierz Namysł
Tadeusz Urbanek
4.0
5.0
KP
PK
MP/31753.262
2161Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
0.5
2.0
LU
SL
MP/31752.611
2252Anna Bułat
Ewa Piotrowska
3.0
1.5
MP
MA
MP/31752.121
2312Zenon Skrzypczak
Marek Szakun
0.0
4.0
MAMA/12650.961
2419Jacek Kowalewski
Piotr Kowalewski
3.0
1.5
MA
PM
MP/31750.661
2510Andrzej Górniakowski
Grzegorz Fijałkowski
1.5
9.0
MAMA/12649.831
2653Danuta Baczewska
Jan Druch
1.0
0.0
MP
PK
MP/31749.401
2735Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMP/31749.351
2831Piotr Wróblewski
Piotr Stefanów
3.0
2.0
MA
MP
MP/31748.971
2943Małgorzata Mucha
Jacek Mucha
0.5
0.5
MPMP/31748.841
3014Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
4.0
3.0
MAMA/12648.131
3127Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
1.0
1.5
LDMP/31747.98
3226Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
4.0
2.5
PKMP/31747.94
3350Magdalena Głombińska
Andrzej Gintrowicz
3.0
2.0
MA
WP
MP/31747.92
3430Anna Lasocka
Teresa Roszkowska-Śliź
0.0
1.5
MAMP/31747.75
3528Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
2.0
LDMP/31747.71
3657Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
2.5
9.0
PMMP/31747.64
3760Iwona Wróblewska
Eugenia Stefanów
2.5
3.0
MA
MP
MP/31747.59
386Edward Krusiewicz
Arkadiusz Wódkowski
7.0
3.0
MAMA/12647.56
3915Jerzy Karwacki
Józef Nowik
0.0
1.5

MA
MA/12647.35
4036Tadeusz Wolf
Janusz Zajączkowski
0.0
1.5

DS
MP/31747.01
4151Maja Żabierek
Hubert Urban
5.0
7.0
MAMP/31746.64
4242Anna Krasińska
Piotr Zamiar
2.0
4.0
PMMP/31746.52
433Stanisław Stachowicz
Agnieszka Afek
1.0
0.0
MA
MA/12646.51
448Mariusz Mączewski
Andrzej Jarząbek
2.5
2.0
MAMA/12645.83
4532Jan Kalicki
Łukasz Lis
3.0
3.0
WPMP/31745.80
4622Arkadiusz Kras
Lidia Zarębińska
2.0
1.0
MP
MA
MP/31745.06
4755Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAMP/31744.86
4841Jan Tokarczyk
Janina Czaja-Kozioł
3.0
1.5
PK
OP
MP/31744.65
4933Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.5
0.5
MPMP/31744.34
5023Katarzyna Żabicka-Bajon
Ryszard Paluczek
1.0
1.0
WPMP/31744.17
5118Andrzej Reda
Elżbieta Poniatowska
2.0
0.0
MA
MA/12642.82
524Zbigniew Rataj
Urszula Niespodziewańska
0.0
0.5

MA
MA/12642.81
5334Ewa Ziółkowska
Danuta Zalewska-Bielanik
0.5
1.0
KP
SL
MP/31742.25
5448Grażyna Ożóg
Mariusz Jażdżewski
1.5
1.0
MA
PM
MP/31741.72
5558Wiesława Kotelon
Ewa Krakówka
3.0
2.0
MP
KP
MP/31741.22
5617Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
1.5
0.5
MAMA/12641.17
5746Krzysztof Goszczyński
Paweł Olech
0.5
0.5
MAMP/31740.64
5829Elżbieta Paluczek
Anna Różańska
1.0
0.0
WPMP/31739.77
595Joanna Fimowicz
Jerzy Gmyrek
0.0
0.0
MA/12638.17
6059Janina Kalinowska
Anita Michnowska
0.0
0.0
MP/31737.95

Statystyka ośrodków...