Turniej na maksy

Środa, 7 lipca 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
116Lech Sadoś
Jerzy Kuhn
12.0
5.0
MAMA/12662.6310
221Elżbieta Chodacka
Mateusz Sobczak
3.0
11.0
MP
DS
MP/4060.9810
349Augustyn Ślesiński
Jan Skoczylas
2.0
2.0
OPOP/40160.869
41Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MAMA/12659.808
515Tomasz Kozłowski
Krzysztof Gołaś
4.0
5.0
MAMA/12659.437
66Anna Smoluchowska
Bożena Jacuch
1.5
2.0
MAMA/12657.777
748Ryszard Gmoch
Jan Łodziana
1.5
1.5
OPOP/40156.626
846Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OPOP/40156.345
923Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4056.174
1035Mirosław Kołton
Grzegorz Superson
9.0
13.0
MPMP/4055.904
1138Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
15.0
MPMP/4055.343
127Stanisław Zawadzki
Jan Ginalski
2.5
0.5
MAMA/12655.242
1336Mirosław Sady
Jarosław Posłuszny
12.0
12.0
MPMP/4055.182
1417Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
1.5
5.0
MAMA/12655.022
1513Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
2.0
2.0
MAMA/12654.352
1629Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
5.0
MPMP/4054.292
1728Piotr Radzikowski
Marek Jaworski
9.0
13.0
MPMP/4053.652
1851Roman Chrzanecki
Mirosław Kowzan
0.0
0.0
OPOP/40153.282
1919Edward Krusiewicz
Marek Szakun
7.0
4.0
MAMA/12653.082
2025Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
5.0
MPMP/4052.751
2126Piotr Szewczyk
Mateusz Dominik
2.0
2.5
MPMP/4052.531
2214Jakub Pluta
Zbigniew Kozerski
0.5
2.0
WP
MA
MA/12652.481
2354Alojzy Drewniak
Piotr Andres
2.0
5.0
OPOP/40152.341
2422Paweł Skałacki
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/4051.831
2530Michał Omielski
Marek Orłowicz
0.0
3.0

MP
MP/4051.471
2653Elżbieta Szankowska-Miler
Alina Świętalska
0.0
0.0
OPOP/40150.861
2739Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
5.0
19.0
MPMP/4050.721
2818Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12650.47
2947Wiesława Lebiecka
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
0.0
1.5
OPOP/40149.86
3042Jakub Korzeniowski
Gabriela Kroner
1.5
1.5
MPMP/4049.23
3132Andrzej Plutecki
Grażyna Plutecka
2.0
2.0
MPMP/4049.18
329Stanisław Stachowicz
Elżbieta Poniatowska
1.0
0.0
MA
MA/12648.99
3337Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
5.0
1.5
MPMP/4048.76
3427Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4048.27
353Paweł Orłowski
Michał Pawlak
0.0
0.0

MA
MA/12648.14
3612Urszula Niespodziewańska
Agnieszka Afek
0.5
0.0
MA
MA/12647.95
372Radosław Rozman
Włodzimierz Urbanowicz
2.0
4.0
MAMA/12646.92
3824Jacek Kalinowski
Jacek Gurgul
7.0
5.0
MPMP/4046.84
3940Zdzisław Burda
Józef Barczyk
1.5
7.0
MPMP/4045.41
4020Marek Zgorzałek
Waldemar Kierski
0.5
0.0
MAMA/12645.34
4145Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPOP/40144.49
4255Karol Brzozowski
Witold Lisicki
2.5
2.0
OPOP/40143.70
4341Ryszard Cieślik
Leszek Faber
4.0
4.0
MPMP/4043.62
4452Elżbieta Hurna
Roman Wąchała
1.5
2.0
OPOP/40142.35
4531Andrzej Lembas
Karol Suchoń
2.5
2.5
MPMP/4042.25
468Teresa Guberow
Marek Janota
1.0
3.0
MAMA/12642.06
4743Ada Szewc
Jan Trojak
0.5
1.5
MPMP/4042.02
4810Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
1.5
0.5
MAMA/12639.92
4933Aleksandra Talaczek
Adam Brodowski
2.0
2.0
MPMP/4039.55
5050Helena Chrzanecka
Izabela Cielenkiewicz
0.0
0.0

OP
OP/40139.42
5134Leszek Kirsz
Zdzisław Gędłek
4.0
5.0
MPMP/4038.96
5211Tomasz Zataj
Mariusz Mączewski
1.5
2.5
MAMA/12636.86
535Andrzej Reda
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12635.17

Statystyka ośrodków...