Turniej na maksy

Środa, 30 czerwca 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Arkadiusz Sitek
Jacek Klimczak
0.0
7.0

MP
MP/4063.149
235Krystyna Wąchała
Józef Szumiński
2.5
3.0
OPOP/40163.079
344Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
2.0
2.0
OPOP/40158.818
416Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MPMP/4057.677
58Marek Heichel
Robert Podsiadły
4.0
5.0
MPMP/4056.356
615Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4055.645
726Jerzy Michałek
Wit Klapper
21.0
21.0
MPMP/4055.385
813Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
5.0
MPMP/4055.204
945Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.0
OPOP/40155.103
1034Hanna Chałupnik
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
2.5
1.5
OPOP/40154.372
1133Waszczuk Elżbieta
Waszczuk Henryk
0.0
0.0
opOP/40153.872
1220Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4053.352
139Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4053.092
1438Wiesław Piskozub
Zdzisław Gryzło
2.0
7.0
OPOP/40152.872
1519Janusz Natorski
Ryszard Cieślik
5.0
4.0
MPMP/4052.822
1630Maciej Szczerczak
Jacek Herman
5.0
11.0
MPMP/4052.581
173Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
2.0
2.0
MPMP/4052.471
1843Augustyn Ślesiński
Piotr Andres
2.0
5.0
OPOP/40152.241
1918Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
2.5
2.0
MPMP/4052.031
202Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4051.941
2121Marek Orłowicz
Michał Omielski
3.0
0.0
MP
MP/4051.491
2210Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4050.791
235Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4050.091
2440Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
3.0
OPOP/40150.08
2528Ada Szewc
Jan Trojak
0.5
1.5
MPMP/4049.29
2612Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4049.03
2742Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPOP/40148.91
286Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/4048.41
2923Paweł Skałacki
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/4048.24
301Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
3.0
3.0
MPMP/4047.22
3131Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
3.0
0.0
MPMP/4046.92
3225Karolina Truszkowska
Aleksander Barylak
0.5
1.5
MPMP/4046.83
3336Chrzanecki Roman
Kowzan Mirosław
0.0
0.0
opOP/40146.19
3441Ryszard Gmoch
Jan Łodziana
1.5
1.5
OPOP/40145.77
3511Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
5.0
1.5
MPMP/4045.77
3614Leszek Kirsz
Zdzisław Gędłek
4.0
5.0
MPMP/4045.41
3727Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
1.5
1.0
MPMP/4044.44
384Łukasz Baniak
Błażej Krawczyk
2.5
7.0
MPMP/4044.25
3922Krzysztof Makieła
Lech Adamus
1.5
2.0
MPMP/4043.55
4017Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
5.0
MPMP/4043.25
4146Elżbieta Hurna
Roman Wąchała
1.5
2.0
OPOP/40141.64
4224Agata Warunek
Gabriela Kroner
1.5
1.5
MPMP/4039.88
437Zdzisław Sarliński
Jan Surdej
0.0
1.0
MPMP/4039.86
4439Karol Brzozowski
Andrzej Spodnik
2.5
1.0
OPOP/40138.83
4537Chrzanecka Elżbieta
Alina Świętalska
0.0
0.0
op
OP
OP/40138.24

Statystyka ośrodków...