Turniej na maksy

Czwartek, 24 czerwca 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Piotr Szczygieł
Grzegorz Kujawiński
5.0
2.0
SW
PM
PM/4163.819
224Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMPM/4161.089
37Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4560.708
448Edmund Jas
Zofia Diakowska
7.0
4.0
SW
DS
PM/4160.607
513Stanisław Włodek
Stanisław Wrona
0.0
0.0
MP/4558.526
622Bernard Jadczak
Andrzej Biliński
9.0
1.5
DSPM/4157.416
738Andrzej Gintrowicz
Jerzy Wilczek
2.0
4.0
WPPM/4157.265
841Dorota Staroń
Włodzimierz Staroń
6.0
6.0
GERPM/4157.124
919Danuta Szczepanik
Janina Czaja-Kozioł
1.0
1.5
SL
OP
PM/4156.024
1049Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MAPM/4155.623
1130Jacek Wędrychowicz
Henryk Duszyński
12.0
5.0
WPPM/4155.132
125Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/8855.012
1327Arkadiusz Wódkowski
Joanna Zalewska
3.0
3.0
MAPM/4154.952
1445Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OPPM/4154.482
1514Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4554.472
1636Małgorzata Maruszkin
Ewa Krakówka
2.0
2.0
MA
KP
PM/4154.412
172Kazimierz Dobrzyniecki
Wojciech Palmowski
5.0
9.0
MAMA/8853.722
184Jerzy Plichtowicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MAMA/8853.711
191Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.0
4.0
MAMA/8852.801
2040Sylwester Smoluchowski
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
MA
WP
PM/4152.531
2111Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4552.501
2215Eugeniusz Seichter
Małgorzata Bajerska-Wasilius
12.0
2.5
KPPM/4152.411
2329Adam Epa
Dorota Malec
0.0
1.0
WM
PM
PM/4152.071
2444Wojciech Kubica
Janina Kubica
0.0
0.0
WMPM/4151.911
2539Danuta Zalewska-Bielanik
Krzysztof Ziewacz
1.0
5.0
SL
MP
PM/4151.901
2643Iwona Wróblewska
Piotr Wowkonowicz
2.5
11.0
MAPM/4151.88
2733Adam Krysa
Anna Zalewska
11.0
2.0
PK
MA
PM/4151.10
2817Adam Rydz
Ewa Neuman
3.0
6.0
MA
GER
PM/4150.65
2935Ludwik Murat
Mariola Miklaszewska
4.0
2.0
LU
MA
PM/4150.43
3046Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.5
2.0
PKPM/4150.01
3134Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
PM/4148.61
3216Piotr Kowalewski
Jacek Sroczyński
1.5
1.5
PM
DS
PM/4148.49
3310Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MPMP/4548.42
3426Maciej Zych
Jan Druch
1.0
0.0
PKPM/4147.86
3532Krzysztof Wierzbicki
Elżbieta Fiejka
1.0
1.5
MAPM/4147.72
369Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MP
MP/4546.64
376Jerzy Pałysa
Jerzy Cichowski
1.5
1.5
MAMA/8846.42
3828Krzysztof Galubiński
Włodzimierz Choinkowski
3.0
7.0
WP
LD
PM/4145.56
3923Janina Kalinowska
Ela Gańczarczyk
0.0
0.0
PM/4144.83
4018Bronia Sroczyńska
Magdalena Głombińska
0.0
3.0

MA
PM/4143.78
418Stanisław Drużkowski
Agata Szeligowska
0.0
0.0
MP
MP/4543.19
423Bogdan Jaskulski
Witold Moreń
4.0
0.0
MAMA/8842.34
4321Janina Błażuk
Maria Ewertowska
2.0
1.5
PMPM/4142.14
4442Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/4141.85
4525Elżbieta Brewińska
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
MAPM/4141.43
4650Ela Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
PM/4140.11
4747Zbigniew Kozerski
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0
MA
WP
PM/4136.00
4837Lidia Zarębińska
Emilia Kemuś
1.0
1.0
MA
DS
PM/4135.68
4912Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4535.56
5020Mirosław Strzelecki
Małgorzata Strzelecka
0.0
0.0
MAPM/4133.17

Statystyka ośrodków...