Turniej na maksy

Środa, 16 czerwca 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAPM/4164.5910
242Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.5
WP
DS
PM/4162.1810
340Zbigniew Kozerski
Zdzisław Gumkowski
2.0
2.5
MAPM/4161.109
427Danuta Krupnik
Maciej Grabiec
7.0
7.0
MAPM/4159.389
51Henryk Przybylski
Karol Brzozowski
4.0
2.5
OPOP/40159.168
652Jerzy Karwacki
Anna Bułat
4.0
3.0
LU
MP
ZP/39259.147
753Bożena Budnik
Zbigniew Sabała
2.0
12.0
WPZP/39258.537
88Wiesław Piskozub
Zdzisław Gryzło
2.0
7.0
OPOP/40158.456
916Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PKPK/5158.236
1043Tomasz Kuś
Marian Kratschla
7.0
10.0
SL
SWI
PM/4158.095
1168Piotr Kobyłka
Tomasz Freitag
5.0
5.0
WPZP/39257.285
1229Adam Rydz
Iwona Wróblewska
3.0
2.5
MAPM/4156.814
139Andrzej Lamla
Augustyn Ślesiński
2.5
2.0
OPOP/40156.624
1456Zbigniew Blinkiewicz
Leszek Latocki
4.0
5.0
LBZP/39256.123
155Józef Drążek
Marek Górecki
0.0
0.5
OPOP/40155.822
1659Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OPZP/39255.232
1728Ewa Krakówka
Janusz Strześniewski
2.0
1.5
KPPM/4154.792
1819Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5154.782
1962Józef Żarski
Barbara Soroko
3.0
3.0
LBZP/39254.482
2046Jerzy Wilczek
Andrzej Gintrowicz
4.0
2.0
WPPM/4154.252
2134Edmund Jas
Piotr Szczygieł
7.0
5.0
SWPM/4154.002
2235Ryszard Nowicki
Zofia Diakowska
5.0
4.0
WP
DS
PM/4153.912
2367Alina Dąbrowska
Elżbieta Kossowska
1.5
1.5
LU
MA
ZP/39253.162
2464Jan Obuchowicz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
LB
MP
ZP/39253.082
2526Paweł Olech
Anna Zalewska
0.5
2.0
MAPM/4152.932
2657Alicja Górska
Kazimierz Jaskuła
0.0
7.0
LBZP/39252.901
274Halina Kaciłowicz
Elżbieta Hurna
1.0
1.5
OPOP/40152.631
2850Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
2.0
2.0
KPZP/39251.881
2948Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAPM/4151.691
3047Janina Czaja-Kozioł
Ewa Neuman
1.5
6.0
OP
GER
PM/4151.651
3151Jolanta Latała
Zbigniew Szczechura
4.0
0.0
MA
GER
ZP/39251.441
323Elżbiet Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OPOP/40151.221
3323Maria Kowal
Janina Kalinowska
1.5
0.0
WP
PM/4150.941
3425Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4150.671
3558Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
2.0
1.5
WP
LB
ZP/39250.651
3632Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
1.5
DSPM/4150.40
3736Wojciech Kubica
Janina Kubica
0.0
0.0
WMPM/4150.28
3863Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
5.0
5.0
DSZP/39250.20
3912Tomasz Baranowski
Krystyna Wąchała
5.0
2.5
OPOP/40150.19
406Mirosław Kowzan
Roman Chrzanecki
0.0
0.0
OPOP/40149.26
4139Małgorzata Maruszkin
Andrzej Łodziński
2.0
2.0
MAPM/4149.10
4269Jerzy Cydzik
Piotr Ciesielski
5.0
3.0
LBZP/39249.09
4313Roman Wąchała
Piotr Andres
2.0
5.0
OPOP/40148.38
4460Maciej Łuczewski
Zofia Kandulska
1.0
0.5
WPZP/39248.19
4571Krzysztof Szygowski
Zbigniew Klimczak
0.0
3.0
DS
WP
ZP/39248.10
4617Wojciech Micek
Damian Smulski
4.0
4.0
PKPK/5147.74
4754Bogusław Chomentowski
Elżbieta Lis
5.0
2.5
MA
DS
ZP/39247.43
4861Danuta Skonieczna
Kamila Pawłowska-Sierota
4.0
1.0
LU
MA
ZP/39247.38
4965Zygfryd Banecki
Wojciech Kaniewski
4.0
4.0
WPZP/39246.99
502Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPOP/40146.38
5141Danuta Zalewska-Bielanik
Małgorzata Węglewska
1.0
2.0
SL
WP
PM/4146.08
5245Emilia Kemuś
Krzysztof Ziewacz
1.0
5.0
DS
MP
PM/4145.98
5366Zdzisława Krzyżańska
Tadeusz Zwoliński
1.5
2.0
LBZP/39245.77
5433Janusz Wieczorek
Marek Gutkowski
2.5
1.0
MAPM/4145.19
5520Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
4.0
2.5
PKPK/5145.17
5638Daniela Ramelli
Eliano Ramelli
0.0
0.0
PM/4144.29
5718Maria Karolewska
Jan Warchoł
0.5
2.5
PKPK/5144.07
5810Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
Jan Łodziana
1.5
1.5
OPOP/40143.34
5922Tadeusz Urbanek
Piotr Wróblewski
5.0
3.0
PK
MA
PM/4143.34
6072Zbigniew Banaszyk
Witold Dygas
2.0
5.0
LBZP/39243.03
6155Elżbieta Chalasz
Maria Łasek
1.5
1.5
LBZP/39242.53
6231Marzena Banach
Zofia Czarnecka
2.0
2.5
PMPM/4141.90
637Helena Chrzanecka
Izabella Cielenkiewicz
0.0
0.0
OP
OP/40141.63
6470Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
1.0
0.5
WPZP/39240.07
6544Leszek Matusik
Wioletta Matusik
4.0
2.5
MPPM/4139.14
6611Elżbieta Szankowska-Miler
Alina Świętalska
0.0
0.0
OPOP/40138.35
6749Józef Kurnik
Sławomir Powała
3.0
0.0
KP
ZP/39238.11
6837Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
1.5
2.0
ZPPM/4137.84
6930Rosemarie Konrad
Andre Konrad
0.0
0.0
PM/4137.25
7024Teresa Siedlecka-Wójcikowska
Anita Michnowska
0.5
0.0
MA
PM/4132.23

Statystyka ośrodków...