Turniej na maksy

Środa, 26 maja 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4562.966
228Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.0
2.5
PKWM/4162.336
318Maja Żabierek
Iwona Wróblewska
5.0
2.5
MAWM/4161.055
422Ludwik Murat
Marek Nowak
4.0
1.0
LU
PK
WM/4160.974
538Eugeniusz Zalewski
Krzysztof Ziewacz
9.0
5.0
SL
MP
WM/4160.134
63Adam Kutszyński
Marek Mleczko
2.0
0.0
MP
MP/4559.593
721Jan Druch
Grażyna Ożóg
0.0
1.5

MA
WM/4156.803
81Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4556.132
923Ewa Piotrowska
Maryla Nakoneczna
1.5
2.0
MA
ZP
WM/4154.632
1037Wiesław Podlecki
Mariusz Jażdżewski
3.0
1.0
WM
PM
WM/4154.152
114Stanisław Włodek
Hieronim Dzikowski
1.5
1.5
MPMP/4553.851
126Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MP
MP/4553.441
1336Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPWM/4153.401
1432Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
MAWM/4153.311
1524Grzegorz Drażba
Mieczysław Mystkowski
0.5
0.5
KPWM/4152.361
1626Mariusz Grabowski
Jolanta Bartczak
9.0
2.5
KPWM/4151.501
1730Benedykt Mieszczak
Jan Tokarczyk
3.0
3.0
KP
PK
WM/4151.141
1827Arkadiusz Wódkowski
Piotr Piątkiewicz
3.0
2.0
MAWM/4151.061
1916Hanna Kalotka-Kręglewska
Wanda Buszkowska
2.5
3.0
MAWM/4151.001
2031Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMWM/4149.00
2125Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.5
2.0
ZPWM/4148.77
2214Leszek Haber
Krzysztof Galubiński
5.0
3.0
DS
WP
WM/4148.45
2312Bronia Sroczyńska
Elżbieta Brewińska
0.0
1.5

MA
WM/4147.30
2415Ryszard Wroński
Jolanta Meller
1.0
0.0
MAWM/4146.49
257Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.48
2613Urszula Niespodziewańska
Janusz Zajączkowski
0.0
1.5
MA
DS
WM/4146.34
2720Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
1.5
1.5
DSWM/4145.87
2817Michał Dolny
Piotr Wróblewski
2.5
3.0
KP
MA
WM/4145.37
292Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MPMP/4544.92
3019Janina Kalinowska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
WM/4144.51
3111Andrzej Gintrowicz
Mariola Miklaszewska
2.0
2.0
WP
MA
WM/4143.51
3229Marek Jaroszkiewicz
Kazimierz Namysł
3.0
4.0
MA
KP
WM/4142.90
3334Eugeniusz Seichter
Danuta Szczepanik
12.0
1.0
KP
SL
WM/4142.22
3435Katarzyna Żabicka-Bajon
Jolanta Lewandowska
1.0
0.0
WPWM/4139.35
355Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4537.95
3633Anna Lasocka
Krzysztof Goszczyński
0.0
0.0
MAWM/4136.06
378Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MP/4534.68

Statystyka ośrodków...