Turniej na maksy

Wtorek, 25 maja 2021

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: E. Seichter - K. Galubiński, 15.0, KP/WP, WM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: K. Goszczyński - A. Lasocka, 0.0, MA 21NS 4 CE S4= 13080.00
128: K. Goszczyński - A. Lasocka, 0.0, MA 22NS 1 HS SA= 8053.33
226: T. Magryś - D. Magryś, 4.5, PK 23NS 2 HS H7= 11076.67
226: T. Magryś - D. Magryś, 4.5, PK 24NS 2 H xS DK-1 10030.00
324: K. Namysł - M. Dolny, 6.5, KP 25NS 3 H xS S5-2 30043.33
324: K. Namysł - M. Dolny, 6.5, KP 26NS 2 SN C3= 11070.00
422: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 5.0, WM 27NS 4 SS D6+1 45070.00
422: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 5.0, WM 28NS 2 SN H3+1 14083.33
520: R. Paluczek - E. Paluczek, 1.5, WP 1NS 5 SS HA+1 48043.33
520: R. Paluczek - E. Paluczek, 1.5, WP 2NS 6 HS C5= 143053.33
618: J. Kalinowska - M. Kaczmarek, 0.0, 3NS 3 NTW C5+2 66080.00
618: J. Kalinowska - M. Kaczmarek, 0.0, 4NS 2 HN SQ+3 200100.00
716: J. Meller - R. Wroński, 1.0, MA 5NS 3 NTW H3-1 5090.00
716: J. Meller - R. Wroński, 1.0, MA 6NS 4 SW C8+1 65033.33
812: M. Nowak - M. Miklaszewska, 3.0, PK/MA 7NS 3 NTE SQ+2 6606.67
812: M. Nowak - M. Miklaszewska, 3.0, PK/MA 8NS 2 SN HJ+1 14073.33
910: J. Sroczyński - A. Biliński, 3.0, DS 9NS 4 HN SA+1 45090.00
910: J. Sroczyński - A. Biliński, 3.0, DS 10NS 1 NTW H4+1 12058.89
108: M. Grabowski - J. Bartczak, 11.5, KP 11EW 3 NTS D2+3 49010.00
108: M. Grabowski - J. Bartczak, 11.5, KP 12EW 2 SW H3-1 503.33
1134: L. Haber - K. Ziewacz, 10.0, DS/MP 13EW 4 HN D10+2 68060.67
1134: L. Haber - K. Ziewacz, 10.0, DS/MP 14EW 3 SW HA+2 20070.00
1232: B. Sroczyńska - D. Szczepanik, 1.0, -/SL 15EW 3 NTW D4+1 430100.00
1232: B. Sroczyńska - D. Szczepanik, 1.0, -/SL 16EW 3 HW SK+1 17063.33
1330: K. Rohde - H. Rohde, 4.0, WM 17EW 2 HE D5+2 17090.00
1330: K. Rohde - H. Rohde, 4.0, WM 18EW 6 HE S4= 98073.33
 +/-
 WYNIK61.78
 MIEJSCE2