Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 maja 2021

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
134Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
2.5
9.0
KPWM/4166.678
214Andrzej Liwoch
Leszek Matusik
2.5
4.0
MPMP/4566.068
339Ludwik Murat
Marek Nowak
4.0
1.0
LU
PK
WM/4161.017
449Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30860.956
523Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMWM/4158.656
642Jan Tokarczyk
Benedykt Mieszczak
3.0
3.0
PK
KP
WM/4158.435
741Eugeniusz Zalewski
Maciej Chwirut
9.0
5.0
SLWM/4158.135
822Eugeniusz Seichter
Krzysztof Galubiński
12.0
3.0
KP
WP
WM/4157.484
933Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.5
2.0
ZPWM/4156.213
1052Lechosław Błaziński
Jerzy Sadowski
12.0
12.0
ZPZP/30855.463
119Adam Białek
Piotr Szewczyk
2.0
2.0
MPMP/4555.432
124Stanisław Wiktorski
Dariusz Wojtasiak
1.0
0.0
LDLD/11955.252
1328Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.5
2.0
PKWM/4155.212
1410Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
2.0
2.5
MPMP/4554.302
155Jerzy Kudlik
Zbyszek Ratajczak
2.5
2.5
LDLD/11953.822
1624Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WMWM/4153.502
1744Maja Żabierek
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
MA
MP
WM/4153.031
1812Honoriusz Piech
Jacek Piech
4.0
1.5
MPMP/4552.521
1926Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
1.5
1.5
DSWM/4152.461
203Mirosław Andrzejczak
Krzysztof Majkowski
4.0
5.0
LDLD/11952.271
2153Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/30851.891
2246Władysław Korbutowicz
Henryk Pakuła
5.0
5.0
ZPZP/30851.211
231Waldemar Brzozowski
Zdzisław Majer
4.0
3.0
LDLD/11951.181
2411Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MPMP/4551.131
2551Czesław Majewski
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30850.851
2648Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/30850.51
278Jarosław Malarski
Paweł Babecki
2.5
5.0
LDLD/11950.47
2835Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPWM/4149.83
2945Edward Kaczmarek
Krzysztof Orzechowski
9.0
5.0
ZPZP/30848.90
3027Leszek Haber
Iwona Wróblewska
5.0
2.5
DS
MA
WM/4148.78
3140Janusz Zajączkowski
Urszula Niespodziewańska
1.5
0.0
DS
MA
WM/4148.58
3215Wioletta Matusik
Andrzej Sadowski
2.5
2.0
MPMP/4548.42
336Ryszard Maras
Jerzy Mierzejewski
4.0
2.0
LDLD/11948.14
3421Michał Dolny
Mariola Miklaszewska
2.5
2.0
KP
MA
WM/4147.29
3525Piotr Wróblewski
Hanna Kalotka-Kręglewska
3.0
2.5
MAWM/4146.94
3620Marek Nasiłowski
Elżbieta Brewińska
2.5
1.5
WM
MA
WM/4146.02
3718Adam Waśko
Józef Nastałek
5.0
4.0
MPMP/4545.74
3850Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/30845.10
3937Grzegorz Drażba
Mieczysław Mystkowski
0.5
0.5
KPWM/4144.32
4019Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.5
MAWM/4144.23
4131Andrzej Gintrowicz
Janina Kalinowska
2.0
0.0
WP
WM/4143.18
422Bogusław Świeżawski
Sławomir Pawłowski
1.5
1.5
LDLD/11941.37
4330Kazimierz Namysł
Marek Jaroszkiewicz
4.0
3.0
KP
MA
WM/4141.19
36Katarzyna Żabicka-Bajon
Jolanta Lewandowska
1.0
0.0
WPWM/4141.19
4538Wiesław Podlecki
Grażyna Ożóg
3.0
1.5
WM
MA
WM/4140.34
4632Krystyna Nagórska
Jan Druch
0.0
0.0
WM/4139.77
4716Bogusław Adamiec
Andrzej Zawada
1.5
1.0
MPMP/4539.45
4829Danuta Szczepanik
Maria Kaczmarek
1.0
0.0
SL
WM/4137.85
4913Józef Kokoszka
Henryk Kowalczyk
0.0
0.0
MP/4536.94
5047Stanisław Kamiński
Tadeusz Mediuch
5.0
0.5
ZPZP/30835.14

Statystyka ośrodków...