Turniej na maksy

Poniedziałek, 20 lipca 2020

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MAMA/12670.1212
231Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
11.0
9.0
MAMA/12659.9712
342Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.5
4.0
MAMA/37059.6211
457Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
MP
SL/8759.2910
538Kornatka Czesław
Jerzy Noworol
0.0
2.0

MA
MA/37058.6610
680Lechosław Błaziński
Krzysztof Orzechowski
12.0
5.0
ZPZP/30858.469
735Zbigniew Kozerski
Jadwiga Nycz
2.0
1.5
MAMA/12657.399
812Ireneusz Kwiatosz
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DSDS/33657.308
918Maciej Wierzbicki
Andrzej Rękosiak
9.0
7.0
LBLB/26357.177
1065Stanisław Adamczyk
Maciej Janeczko
7.0
7.0
SL
MP
SL/8757.057
1176Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/308-0.1756.966
1246Zbigniew Wilisowski
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5156.955
1326Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MAMA/12656.535
1436Andrzej Jarząbek
Krzysztof Zabijek
1.5
0.0
MA
MA/12656.494
1560Rudolf Zając
Tadeusz Biskup
11.0
5.0
SLSL/8755.594
1623Irena Wilczyńska
Marek Jaroszkiewicz
1.0
3.0
MAMA/12655.053
1748Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PKPK/5154.903
1863Aleksander Drabczyk
Andrzej Fitek
3.0
3.0
SLSL/8754.783
1945Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PKPK/5154.623
2059Alfred Bartkowiak
Tomasz Bednarek
5.0
7.0
SLSL/8754.302
2116Władysław Biernat
Andrzej Parmonik
4.0
5.0
LBLB/26354.232
2224Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MAMA/12654.122
2325Teresa Guberow
Marek Janota
1.0
3.0
MAMA/12654.112
2440Bochenek Bożenna
Bącik Stanisław
0.0
0.0
MA/37054.092
2577Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZPZP/30854.022
2656Paweł Szymaszczyk
Dominika Ocylok
9.0
3.0
MA
DS
SL/8753.562
2711Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
5.0
4.0
DSDS/33653.542
281Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
11.0
5.0
DSDS/13653.482
2952Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
7.0
PKPK/5153.472
304Ewa Lis-Nazaruk
Sylwester Gołdyn
4.0
2.5
DSDS/13653.401
3172Henryk Pakuła
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30852.631
329Janusz Czerniawski
Zdzisław Klimczak
4.0
4.0
DSDS/13652.481
3369Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30852.081
345Stanisław Janiak
Lesław Cegiel
5.0
4.0
DSDS/13652.071
3537Irena Sokołowska
Zbigniew Sokołowski
0.0
0.0
MA/37051.401
3668Adam Robak
Jarosław Figlus
13.0
13.0
SLSL/8750.841
3751Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5150.791
3853Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5150.751
392Ewa Miakisz
Zbigniew Bobak
2.5
4.0
DSDS/13650.71
4017Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
3.0
2.5
LBLB/26350.42
4174Romuald Paszkowski
Andrzej Żmuda
5.0
4.0
ZPZP/30850.31
4244Kaczor Zbigniew
Piekarski Zbigniew
0.0
0.0
MA/37049.45
4319Andrzej Skrzydło
Stanisław Kuźmicz
3.0
1.5
LB
WP
LB/26349.41
443Zbigniew Matyjaszczuk
Ryszard Jucha
1.0
1.0
DSDS/13649.27
4573Stanisław Kamiński
Marek Tuziemski
5.0
3.0
ZPZP/30848.92
4654Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5148.75
478Józef Wiese
Zbigniew Buciuto
5.0
3.0
DSDS/13648.71
4866Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/8748.50
4967Karol Ruszkiewicz
Anna Stelmach
7.0
2.0
SLSL/8748.20
5034Bronisław Kamiński
Jacek Musiał
3.0
3.0
MAMA/12647.80
5149Jerzy Matelowski
Zbigniew Niziołek
3.0
3.0
PKPK/5147.54
5279Edward Kaczmarek
Jerzy Schulz
9.0
9.0
ZPZP/30847.40
5341Jurewicz Karol
Andrzej Chyliński
0.0
2.0

MA
MA/37047.23
546Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13646.66
5575Tomasz Derba
Tomasz Pruszyński
11.0
2.0
ZPZP/30846.59
5613Tadeusz Boroń
Roman Zachariasiewicz
0.5
0.5
DSDS/33646.56
5764Andrzej Piecuch
Mirosław Zieliński
9.0
13.0
SLSL/8746.09
5847Damian Smulski
Zygmunt Szczudło
4.0
2.5
PKPK/5145.72
5955Krzysztof Kalita
Zbigniew Hylaszek
5.0
7.0
SLSL/8745.09
6030Tomasz Przegaliński
Mariusz Mączewski
2.0
2.5
MAMA/12645.02
6139Kolczyński Marek
Itczak Andrzej
0.0
0.0
MA/37043.53
6278Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/30843.28
637Jan Pawlikaniec
Eugeniusz Hładyszewski
5.0
2.0
WP
DS
DS/13643.22
6462Stanisław Malik
Grzegorz Tomiczak
0.5
0.5
SLSL/8742.87
6558Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
2.0
12.0
SLSL/8742.80
6614Zbigniew Skórecki
Jerzy Hawryliszyn
4.0
2.0
DSDS/33642.60
6761Henryk Grządziel
Dominik Kaszowski
13.0
4.0
SL
KP
SL/8742.15
6827Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
1.5
1.0
MAMA/12641.73
6922Andrzej Reda
Alina Radlińska
2.0
0.0
MAMA/12639.82
7029Stanisław Petrykowski
Stanisław Stachowicz
1.0
1.0
MAMA/12639.73
7133Stanisław Jasnowski
Józef Nowik
0.0
1.5
MAMA/12638.80
7220Wioletta Parmonik
Henryk Gąsiorowski
3.0
0.0
LBLB/26338.77
7370Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/30837.29
7450Włodzimierz Rączka
Maria Karolewska
4.0
0.5
DS
PK
PK/5136.51
7543Zygmunt Szepietowski
Jerzy Przybylski
0.5
1.0
MAMA/37036.03
7632Jan Kosieradzki
Grażyna Jaskulska
1.5
2.0
MAMA/12634.65

Statystyka ośrodków...