Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 października 2020

Wyniki z 11 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
152Andrzej Jaroński
Kazimierz Falkowski
4.0
5.0
MAMA/6566.8313
210Eugeniusz Gąska
Bogumił Wegner
3.0
12.0
DSDS/15866.2313
331Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
9.0
3.0
KPKP/35362.5112
458Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/27360.0911
579Marek Kolczok
Leszek Suder
5.0
2.0
SLSL/8759.9311
648Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
7.0
7.0
MAMA/6559.7910
745Rafał Maszenda
Bolesław Krzewski
4.0
9.0
MAMA/6558.9510
872Andrzej Piecuch
Maciej Wilkoszewski
9.0
5.0
SLSL/8758.749
966Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PDPD/7057.719
1050Maciej Wiącek
Danuta Krupnik
12.0
7.0
MAMA/6557.368
1118Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33657.067
1227Marian Kratschla
Andre Konrad
10.0
6.0
DS/4156.987
1347Grzegorz Górecki
Grzegorz Szelenbaum
4.0
1.5
MAMA/6556.266
1474Andrzej Szymczak
Ireneusz Kowalczyk
17.0
21.0
SLSL/8756.176
1540Paweł Pietrażycki
Marek Matwijewicz
5.0
4.0
LBLB/26356.065
1638Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
5.0
7.0
LBLB/26355.844
173Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
3.0
2.5
DSDS/13655.744
181Lesław Cegiel
Stanisław Janiak
4.0
5.0
DSDS/13655.293
192Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
11.0
5.0
DSDS/13655.243
2034Marian Śliwiński
Witold Świdziński
2.0
4.0
KPKP/35355.173
2189Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30854.833
2271Zbigniew Mącior
Marzena Ropska
18.0
5.0
SLSL/8754.313
2355Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
3.0
OPOP/27354.313
2425Krzysztof Galubiński
Andrzej Gintrowicz
3.0
2.0
WPDS/4153.743
2564Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
7.0
5.0
PDPD/7053.682
2613Wojciech Raczyński
Wiśniewski Henryk
3.0
0.0
DS
DS/15853.622
2784Vasil Valchev
Patryk Kuczera-Dyga
5.0
7.0
SLSL/8753.482
2857Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
1.0
2.0
OPOP/27353.132
2932Wiesław Gorczewski
Kazimierz Namysł
3.0
4.0
KPKP/35352.992
3086Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30852.802
3115Krzysztof Wójcik
Waldemar Maciejewski
7.0
4.0
DSDS/33652.472
3223Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPDS/4152.452
3373Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
5.0
12.0
SLSL/8752.392
3483Jarosław Figlus
Cezary Góra
13.0
9.0
SLSL/8752.352
3561Jacek Pióro
Krzysztof Dach
3.0
3.0
PDPD/7052.201
3675Aleksander Drabczyk
Paweł Jończyk
4.0
4.0
SLSL/8751.951
3742Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.0
4.0
LBLB/26351.561
3828Tomasz Król
Andrzej Łodziński
10.0
1.5

MA
DS/4151.361
3921Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MADS/4151.351
4080Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
MP
SL/8751.231
4120Marcin Rój
Zbigniew Skórecki
2.5
4.0
DSDS/33651.201
4281Tomasz Gąsior
Marek Barański
2.0
2.0
SLSL/8750.241
4362Tomasz Zaleski
Adam Wszeborowski
5.0
5.0
PDPD/7050.111
4488Edward Kaczmarek
Jerzy Schulz
9.0
9.0
ZPZP/30849.94
4512Jarząb Leszek
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0

DS
DS/15849.49
4622Magdalena Głombińska
Henryk Duszyński
3.0
5.0
MA
WP
DS/4149.35
474Stanisław Gołdyn
Eugeniusz Hładyszewski
2.0
2.0
DSDS/13648.71
4854Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.5
2.0
LDMA/6548.62
4956Jan Kurianowicz
Ireneusz Hebdowski
0.5
0.5
OPOP/27348.56
5070Edmund Gabryś
Piotr Drąg
5.0
4.0
SLSL/8747.98
5187Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30847.95
5278Tomasz Bednarek
Alfred Bartkowiak
7.0
5.0
SLSL/8747.77
5319Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
0.5
NZ
DS
DS/33647.50
5463Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.5
0.5
PDPD/7047.49
5590Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/30847.36
5667Włodzimierz Królak
Adam Myśliwiec
5.0
5.0
PDPD/7047.20
5785Stanisław Kamiński
Witold Mateńko
5.0
4.0
ZPZP/30847.12
5824Krzysztof Ziewacz
Jacek Sroczyński
5.0
1.0
MP
DS
DS/4146.86
5911Wojciech Sękowski
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DSDS/15846.84
6069Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
5.0
11.0
SLSL/8746.71
6139Czesław Szymański
Andrzej Łysakowski
3.0
1.5
LBLB/26346.43
627Adam Szewczak
Andrzej Pawłowski
2.0
2.0
DSDS/15846.42
6316Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DSDS/33646.38
645Ewa Miakisz
Zdzisław Klimczak
2.5
4.0
DSDS/13646.24
6559Ewa Broża
Antoni Marciniec
0.0
0.0
OP/27346.04
6635Tomasz Węgrzynowski
Jarosław Wojnowski
1.0
2.0
KPKP/35346.00
6733Danuta Iwanus
Józef Marchlewicz
2.0
0.0
KP
 
KP/35345.70
6846Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
4.0
4.0
MAMA/6545.55
6917Jerzy Romańczyk
Ireneusz Kwiatosz
5.0
1.5
DSDS/33645.39
708Andrzej Janiak
Piotr Birowski
3.0
2.5
DSDS/15844.69
7176Ryszard Janiszewski
Stanisław Gęga
2.5
2.5
SLSL/8744.42
7229Ireneusz Jagielski
Piotr Wróblewski
7.0
3.0
WM
MA
DS/4144.41
7344Tadeusz Gawroński
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MAMA/6543.74
7430Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPDS/4143.51
7577Marek Orzeł
Krzysztof Kalita
2.0
5.0
SLSL/8743.23
7649Krzysztof Pietruszka
Sylwester Sokół
2.5
4.0
MA
LD
MA/6543.04
779Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/15842.72
7853Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
2.0
MAMA/6542.50
7951Jadwiga Pęcherzewska
Roman Kiełkiewicz
2.5
5.0
MAMA/6542.30
8065Stanisław Gawryszczak
Adam Rogowski
7.0
1.5
PDPD/7041.61
8141Arkadiusz Jaranowski
Łukasz Frąckowiak
3.0
3.0
LBLB/26340.12
826Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13638.77
8360Eryk Hamerski
Maciej Sachs
3.0
2.0
OPOP/27337.87
8436Marian Marciniak
Potr Tęgowski
0.0
0.0
KP/35337.63
8543Wiesław Skupiński
Jerzy Dankowski
3.0
0.0
MAMA/6535.06
8682Aleksander Szymczyk
Bogusław Tarnowski
0.0
0.0
SL/8729.87

Statystyka ośrodków...