Turniej na maksy

Wtorek, 6 października 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16Piotr Marcinowski
Michał Wittenbeck
13.0
9.0
DSDS/29864.808
233Dariusz Kłodos
Arkadiusz Zadworny
2.5
4.0
MAMA/38864.068
328Michał Krzemiński
Mirosław Skarbek
1.0
3.0
KPKP/29560.647
421Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
4.0
KPKP/29559.036
526Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29556.475
630Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
1.5
KPKP/29556.445
732Henryk Osiński
Stanisław Turlej
1.5
2.0
MAMA/38856.204
825Jan Siwczyński
Mirosław Derwojed
2.5
2.0
KPKP/29555.813
910Krzysztof Grela
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/29855.353
1040Kazimierz Przymusiński
Marek Wajs
1.5
0.0
MA
MA/38853.562
115Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/29853.502
1219Jacek Pamuła
Marcin Figura
4.0
3.0
KPKP/29553.242
1345Ryszard Woliński
Jan Górka
12.0
7.0
MPMP/4553.232
1429Marek Wyżlic
Aleksandra Różańska
2.0
2.0
KPKP/29553.152
1522Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
2.0
1.0
KPKP/29552.871
1617Wanda Nowicka
Ewa Krakówka
1.0
2.0
KPKP/29552.781
1738Aleksander Jodko
Ireneusz Saturski
0.0
2.0
MAMA/38852.731
188Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/29851.411
1911Jakub Patreuha
Ryszard Rosikiewicz
7.0
3.0
DSDS/29851.101
2044Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4550.791
219Bogdan Sokół
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/29850.291
2242Józef Nastałek
Wacław Owca
4.0
2.5
MPMP/4550.281
2343Marek Urbański
Jacek Zając
15.0
11.0
MPMP/4549.32
2435Wacław Kryński
Błażej Zalewski
1.5
2.0
MAMA/38849.26
2541Piotr Polek
Eugeniusz Cieśla
2.0
2.0
MPMP/4548.96
2623Gerard Bełkowski
Mirosław Jackiewicz
0.0
1.5
KPKP/29548.24
2718Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29548.16
2834Janusz Królikowski
Wiktor Rusak
4.0
2.0
MAMA/38847.92
2936Jacek Neuburger
Zdzisław Walkiewicz
0.0
0.0
MA/38847.91
3039Kajetan Saturski
Jarosław Kostrzewa
0.5
11.0
MAMA/38847.46
3146Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4547.43
327Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
4.0
1.5
DSDS/29846.35
3313Andrzej Ciechacki
Piotr Mizak
2.0
1.0
KPKP/29546.11
344Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
9.0
9.0
DSDS/29845.95
353Samuel Bałdysz
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
ZP
DS/29845.81
3614Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
2.0
2.0
KPKP/29545.71
372Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29843.88
3824Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.5
1.5
KPKP/29543.79
391Piotr Dobryszycki
Janusz Pawlicki
12.0
7.0
DSDS/29840.71
4031Barbara Kasiak
Joanna Jakubowska-Wójcik
0.0
0.0
MA/38840.70
4137Igor Litner
Daniel Zalewski
0.0
0.0
MA/38840.19
4215Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29539.99
4316Andrzej Glonek
Ludwik Jurzysta
0.0
1.0
 
KP
KP/29539.32
4420Marek Kiciak
Krzysztof Statkiewicz
1.0
0.0
LU
 
KP/29536.69

Statystyka ośrodków...