Turniej na maksy

Środa, 30 września 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
147Wiesław Piskozub
Zdzisław Gryzło
2.0
7.0
OPOP/40166.538
214Włodzimierz Urbanowicz
Radosław Rozman
4.0
2.0
MAMA/12663.378
329Jarosław Kostrzewa
Kajetan Saturski
11.0
0.5
MAMA/41662.587
455Bogdan Rojkowicz
Tadeusz Chmielowiec
5.0
5.0
PKPK/5158.207
554Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
3.0
5.0
PKPK/5157.696
617Wiesław Olszewski
Grażyna Jaskulska
2.5
2.0
MAMA/12657.585
72Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MAMA/12657.005
835Marek Klamczyński
Joanna Klamczyńska
1.5
1.5
MAMA/41656.934
948Piotr Andres
Zbigniew Orliński
5.0
2.0
OPOP/40155.984
1016Tomasz Przegaliński
Andrzej Jarząbek
2.0
2.0
MAMA/12655.883
1120Ilona Worwa-Głuchowska
Elżbieta Poniatowska
1.0
0.0
MA
MA/12655.273
1227Hanna Probola
Wojciech Wajda
2.5
1.5
MAMA/41655.042
134Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
3.0
2.5
MAMA/12654.692
1438Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
3.0
OPOP/40153.442
1518Bożena Jacuch
Anna Smoluchowska
2.0
1.5
MAMA/12653.442
1634Bolesław Studziński
Bogusław Jóźwiak
1.5
0.5
MAMA/41653.182
1711Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
5.0
3.0
MAMA/12652.612
1846Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40151.671
1910Ewa Wawrowska
Ryszard Hall
1.5
0.0
MAMA/12651.461
2021Mariola Miklaszewska
Andrzej Reda
2.0
2.0
MAMA/12651.171
2144Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
Augustyn Ślesiński
1.5
2.0
OPOP/40151.121
226Jerzy Wasiljew
Witold Starkiewicz
0.0
2.5

MA
MA/12650.911
2337Krystyna Wąchała
Józef Szumiński
2.5
3.0
OPOP/40150.861
2424Jan Syska
Marek Szakun
2.0
4.0
MAMA/12650.781
257Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.5
2.5
MAMA/12650.711
265Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MAMA/12650.641
2722Józef Nowik
Janusz Szymański
1.5
1.5
MAMA/12650.411
283Urszula Niespodziewańska
Krzysztof Wierzbicki
0.0
1.0
MAMA/12650.03
2940Witold Depa
Marian Łukaszuk
4.0
2.0
OPOP/40149.64
3056Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5148.66
3152Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5147.87
3233Ireneusz Saturski
Ewa Saturska
2.0
0.0
MA
MA/41647.83
339Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
1.5
0.5
MAMA/12647.61
3458Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5147.46
3542Alina Świętalska
Elżbieta Szankowska-Miler
0.0
0.0
OPOP/40147.04
3643Halina Kaciłowicz
Elżbieta Hurna
1.0
1.5
OPOP/40146.72
3757Jan Warchoł
Mieczysław Cisło
2.5
0.0
PK
PK/5146.27
3830Miłosz Polak
Krystian Woliński
1.0
1.5
MAMA/41646.03
391Elżbieta Fiejka
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.5
2.0
MAMA/12645.93
13Mariusz Mączewski
Marek Jaroszkiewicz
2.5
3.0
MAMA/12645.93
4115Marek Farecki
Ryszard Pietrzak
0.5
2.0
MAMA/12645.78
4212Piotr Skowroński
Jan Kosieradzki
1.0
1.5
MAMA/12645.76
4339Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OP
OP/40144.79
4441Jan Łodziana
Roman Wąchała
1.5
2.0
OPOP/40144.63
4545Janusz Gąsior
Janusz Bubnicki
1.0
0.0
OPOP/40144.27
4653Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5143.84
4731Andrzej Makohin
Jacek Piliszek
0.5
0.5
MAMA/41643.08
4826Andrzej Łodziński
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MAMA/12643.07
4928Wiesław Burakowski
Henryk Zawadzki
0.0
0.0
MA/41642.91
5032Adam Ziółkowski
Janusz Dzionek
1.0
0.0
MA
MA/41642.43
518Jadwiga Nycz
Krystyna Goreń
1.5
1.5
MAMA/12641.77
5249Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.0
OPOP/40141.73
5323Grażyna Ożóg
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/12640.19
5419Teresa Guberow
Marek Janota
1.0
3.0
MAMA/12640.17

Statystyka ośrodków...