Turniej na maksy

Piątek, 4 września 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
133Ewa Morawska
Jakub Piłat
2.0
0.0
WPWP/27065.856
231Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
2.0
1.5
WPWP/270-1.0063.916
31Grzegorz Pogodziński
Wiesław Skowron
5.0
4.0
LBLB/12761.405
432Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
2.0
2.0
WPWP/27061.045
537Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
2.0
WPWP/27060.244
67Wojciech Waszkowiak
Sebastian Rawlik
12.0
4.0
LBLB/12759.064
726Alicja Kaczmarek
Fryderyk Józefowski
1.0
1.0
WPWP/27058.923
819Jan Wadowski
Mieczysław Hauswirt
2.0
2.0
MAMA/37058.263
920Krystyna Tabak
Andrzej Tabak
0.0
0.0
MAMA/37058.042
102Leszek Czachowski
Barbara Górka
0.0
0.0
NZLB/12757.752
1141Ropelewski Maciej
Robert Kempka
0.0
0.5

WP
WP/30057.732
1234Grzegorz Świąder
Jakub Butkiewicz
0.5
0.0
WPWP/27056.881
1322Zbigniew Kaczor
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MAMA/37056.691
1444Małgorzata Żychlińska
Paweł Kańduła
0.0
0.0
WPWP/30056.671
1513Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
1.5
MAMA/37055.051
1636Maria Niklaus
Magdalena Pawlak
1.5
1.0
WPWP/27054.361
178Tomasz Dorobek
Małgorzata Dorobek
4.0
0.0
DS
LB/12753.701
1843Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
0.0
0.5
WPWP/30052.601
1916Stanisław Dalbiak
Andrzej Madej
0.0
0.0
MAMA/37050.771
2012Mirosława Swoboda
Tomasz Gellert
2.0
2.0
MAMA/37049.391
2117Jerzy Brzózy
Janusz Wieczorek
1.5
2.0
MAMA/37049.251
2245Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPWP/30048.751
235Tadeusz Zwoliński
Barbara Soroko
2.0
3.0
LBLB/12748.22
246Mirosław Markiewicz
Marek Marciniak
2.0
4.0
LBLB/12747.57
2523Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
2.0
2.5
MAMA/37046.94
264Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12746.76
2718Tadeusz Rutkowski
Jacek Lipski
3.0
2.5
MAMA/37046.58
2815Stefan Berwid
Andrzej Chyliński
4.0
2.0
MAMA/37045.89
2940Milena Rzepka
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/27045.71
3021Czeslaw Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
2.0
MAMA/37045.28
3135Mikołaj Jankowski
Stanisław Brzuska
2.0
1.0
WPWP/27045.26
3211Marek Kolczynski
Andrzej Itczak
0.0
0.0
MAMA/37044.72
333Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/12743.74
3438Piotr Gruszczyński
Kajetan Gościański
0.0
2.0
WPWP/27042.98
3528Ignacy Gizelski
Filip Heś
0.0
0.0
WPWP/27042.76
3646Gałuszka Bogdan
Dorota Bałacka
0.0
0.0
WP/30042.66
3724Zygmunt Szepietowski
Jerzy Przybylski
0.5
1.0
MAMA/37042.48
3842Żmudziński Piotr
Żmudziński Mateusz
0.0
0.0
WP/30041.58
3939Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.0
0.0
WPWP/27040.71
4030Alicja Wendt
Hanna Kowalska
0.0
0.0
WPWP/27039.34
4129Zuzanna Krupa
Emilia Szymańska
0.0
0.0
WPWP/27037.55
4227Aleksandra Sobańska
Antonina Banaszak
0.0
0.0
WPWP/27034.33
439Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
1.5
LBLB/12731.80

Statystyka ośrodków...