Turniej na maksy

Środa, 2 września 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
113Adam Karczmarz
Dariusz Biedrzycki
5.0
7.0
MAMA/32167.507
240Radosław Szczepański
Adam Krysa
18.0
11.0
KP
PK
SL/10665.087
35Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
3.0
MAMA/12660.216
41Witold Starkiewicz
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12656.925
529Halina Haja
Piotr Wilczok
0.5
3.0
MP
ZP
SL/10656.795
637Bolesław Radko
Wiktor Pantak
2.5
2.5
KP
SL
SL/10655.974
711Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
3.0
2.5
MAMA/12655.923
817Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
1.5
1.5
MAMA/32155.723
919Marian Łukaszuk
Ryszard Gmoch
2.0
1.5
OPOP/40154.882
1021Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.0
2.0
OPOP/40154.882
1130Dominik Caus
Filip Trojański
2.0
3.0
SL
MA
SL/10654.402
1242Tomasz Modrzejewski
Sylwester Sokół
11.0
4.0
LDSL/10654.252
1310Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.5
3.0
MAMA/12653.211
1425Andrzej Świgut
Mirosław Kowzan
0.5
0.0
OP
OP/40153.131
1518Bogdan Jaskulski
Andrzej Wądołowski
4.0
4.0
MAMA/32152.891
1616Kazimierz Głowacki
Andrzej Niewiadomski
3.0
5.0
MAMA/32152.671
1727Augustyn Ślesiński
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
2.0
1.5
OPOP/40152.511
1824Ewa Skrzyniarz
Małgorzata Ryś-Nowak
1.0
0.0
OP
OP/40152.351
1912Tomasz Przegaliński
Mariusz Mączewski
2.0
2.5
MAMA/12652.191
2035Anna Urbańczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
1.5
7.0
SL
MP
SL/10651.281
2141Igor Reguła
Paweł Jończyk
3.0
4.0
LD
SL
SL/10649.301
2223Krystyna Wąchała
Józef Szumiński
2.5
3.0
OPOP/40149.05
238Michał Mańkowski
Jerzy Wasiljew
2.5
0.0
MA
MA/12648.81
249Jan Kosieradzki
Joanna Serwatowska
1.5
2.0
MAMA/12648.79
2533Marek Czerniawski
Wiesław Gorczewski
4.0
3.0
DS
KP
SL/10648.50
2632Jolanta Remańska
Stefan Lampa
0.5
0.5
MPSL/10648.25
276Urszula Niespodziewańska
Agnieszka Afek
0.0
0.0
MA
MA/12647.67
2826Piotr Andres
Henryk Przybylski
5.0
4.0
OPOP/40147.40
2922Halina Kaciłowicz
Elżbieta Hurna
1.0
1.5
OPOP/40147.10
3028Jan Łodziana
Roman Wąchała
1.5
2.0
OPOP/40146.98
314Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
7.0
2.0
MAMA/12646.94
322Ludwik Murat
Mariola Miklaszewska
4.0
2.0
MAMA/12646.63
3338Sviatlana Aleinikova
Mariusz Łasiewicki
2.0
4.0
SW
MA
SL/10646.48
3431Krystyna Urbańczyk
Wiesław Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10645.01
3534Wiesław Napieraj
Ziemowit Kayzer
0.5
0.0
ZP
 
SL/10644.96
367Marek Janota
Teresa Guberow
3.0
1.0
MAMA/12642.10
3720Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OPOP/40141.73
383Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/12640.63
3939Teresa Wittenbeck
Ewa Jarguz
0.0
0.0
SL/10640.34
4036Janusz Pyzik
Zbigniew Sojka
1.0
0.5
MPSL/10639.39
4115Marcin Stryczyński
Andrzej Gotz
4.0
1.0
MAMA/32138.29
4214Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.0
1.5
MAMA/32136.94

Statystyka ośrodków...