Turniej na maksy

Wtorek, 1 września 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
124Milena Lasota
Paweł Lasota
0.0
2.0
MAMA/38461.3910
262Radosław Szczepański
Mariusz Łasiewicki
18.0
4.0
KP
MA
SL/10661.3210
321Dariusz Sierocki
Genowefa Sierocka
7.0
0.5
MAMA/38459.889
455Piotr Wowkonowicz
Ewelina Wowkonowicz
11.0
2.0
MAPM/4159.649
52Jan Siwczyński
Mirosław Derwojed
2.5
2.0
KPKP/29559.618
614Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
2.0
1.0
KPKP/29558.777
744Ewa Krakówka
Tamara Cesarz
2.0
1.5
KP
MA
PM/4157.527
864Sviatlana Aleinikova
Rafał Łuczak
2.0
4.0
SW
MA
SL/10657.276
968Wiesław Gorczewski
Marek Czerniawski
3.0
4.0
KP
DS
SL/10656.676
1049Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
1.5
1.5
MAPM/4156.605
1129Kazimierz Przymusiński
Marek Wajs
1.5
0.0
MA
MA/38456.215
126Tomasz Perduta
Andrzej Ciechacki
0.0
2.0

KP
KP/29555.934
1337Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4155.734
1447Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAPM/4155.723
1522Henryk Osiński
Stefan Świerczewski
1.5
0.0
MA
MA/38455.492
167Janusz Chojnowski
Mirosław Jackiewicz
1.5
1.5
KPKP/29555.122
1758Wiktor Pantak
Filip Trojański
2.5
3.0
SL
MA
SL/10655.012
1831Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4554.832
1970Dominik Caus
Bolesław Radko
2.0
2.5
SL
KP
SL/10654.102
2050Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMPM/4153.692
2151Adam Epa
Zbigniew Listewnik
0.0
2.0
WMPM/4153.522
2216Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29553.192
2320Arkadiusz Zadworny
Witold Bielecki
4.0
2.5
MAMA/38452.862
2439Jacek Kowalewski
Krzysztof Gliński
3.0
0.0
MA
PM/4152.662
2536Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4552.552
2643Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAPM/4152.341
271Marek Wyżlic
Aleksandra Różańska
2.0
2.0
KPKP/29552.031
2810Gerard Bełkowski
Jerzy Machura
0.0
0.0
KPKP/29551.141
2963Tomasz Modrzejewski
Sylwester Sokół
11.0
4.0
LDSL/10650.981
303Michał Krzemiński
Mirosław Skarbek
0.0
3.0
KPKP/29550.891
314Jacek Pamuła
Marcin Figura
4.0
3.0
KPKP/29550.791
3238Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
1.5
1.5
SLPM/4150.251
3353Zbigniew Kozerski
Jadwiga Nycz
2.0
1.5
MAPM/4150.111
3448Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MAPM/4150.091
3560Bartosz Rogala
Wiesław Napieraj
0.0
0.5
ZPSL/10649.671
3626Wacław Kryński
Błażej Zalewski
1.5
2.0
MAMA/38449.57
3733Piotr Polek
Eugeniusz Cieśla
2.0
2.0
MPMP/4549.26
3830Jacek Neuburger
Zdzisław Walkiewicz
0.0
0.0
MA/38449.15
3935Piotr Turczynowicz
Monika Czub-Gołaszewska
2.5
4.0
MPMP/4548.96
4066Janusz Pyzik
Stefan Lampa
1.0
0.5
MPSL/10648.73
4154Krzysztof Ziewacz
Kalina Mastat
5.0
0.0
MP
PM/4148.67
4211Andrzej Łoziński
Maciej Zarzyka
2.0
2.0
KPKP/29548.50
4369Krystyna Urbańczyk
Wiesław Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10648.36
4412Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
2.0
2.0
KPKP/29548.18
4559Piotr Wilczok
Ziemowit Kayzer
3.0
0.0
ZP
 
SL/10648.09
4661Anna Urbańczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
1.5
7.0
SL
MP
SL/10648.04
4723Stanisław Kraszewski
Artur Duczmalewski
0.0
4.0

MA
MA/38447.96
4845Grzegorz Kujawiński
Małgorzata Węglewska
1.5
2.0
PM
WP
PM/4147.62
4934Marek Urbański
Jacek Zając
15.0
11.0
LB
MP
MP/4547.60
509Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
1.0
KPKP/29547.49
5142Renata Lachowska
Witold Lachowski
0.5
0.5
WPPM/4147.12
5246Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/4146.88
5317Robert Kamiński
Zbigniew Ehlert
4.0
5.0
KPKP/29546.85
5432Jan Górka
Ryszard Woliński
7.0
12.0
MPMP/4546.81
555Ludwik Jurzysta
Andrzej Glonek
1.0
0.0
KP
KP/29545.49
5652Jacek Mucha
Małgorzata Mucha
0.0
0.0
MPPM/4145.40
5713Kazimierz Wrzesiński
Zenon Gajkowski
1.0
0.5
KPKP/29544.82
5818Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
1.5
KPKP/29544.09
598Zbigniew Łuczak
Adam Grzona
0.0
0.0
KP/29544.07
6040Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPPM/4143.28
6115Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29543.05
6257Halina Haja
Marcin Kuflowski
0.5
4.0
MPSL/10642.67
6325Barbara Kasiak
Alina Wnorowska
0.0
0.0
MA/38440.22
6427Igor Litner
Daniel Zalewski
0.0
0.0
MA/38440.08
6567Teresa Wittenbeck
Ewa Jarguz
0.0
0.0
SL/10639.86
6656Anna Błaszkowska
Bogusława Gajos
0.0
0.0
PM/4139.40
6765Jolanta Remańska
Zbigniew Sojka
0.5
0.5
MPSL/10639.23
6841Katarzyna Żabicka-Bajon
Anna Różańska
0.5
0.0
WPPM/4136.72
6919Jan Muszel
Mieczysław Kasiak
0.0
0.0
MA/38436.52

Statystyka ośrodków...