Turniej na maksy

Piątek, 28 sierpnia 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
14Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBLB/26369.9011
247Dominika Lucka
Mateusz Wołowiec
0.5
0.0
SLMP/10667.1611
368Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PM/4165.9010
423Adam Krysa
Jakub Gawron
11.0
1.5
PK
MP
MP/10662.2710
565Grzegorz Kujawiński
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
PM
MP
PM/4162.239
625Krzysztof Krajewski
Jakub Dziuba
7.0
2.0
PD
MA
MP/10660.809
728Wojciech Okrzesik
Jakub Marekwica
0.5
1.5
SLMP/10660.108
874Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
2.0
2.0
WMPM/4159.868
967Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MAPM/4158.947
1011Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
2.0
2.0
MAMA/37058.837
1146Wiktor Pantak
Rafał Skalny
2.5
1.5
SL
PD
MP/10657.586
1241Tomasz Zaleski
Marek Nazarko
5.0
1.0
PDMP/10656.246
1331Natalia Domalewska
Jakub Wierzbowski
1.0
1.5
PDMP/10656.225
1440Jan Trojak
Aleks Bukat
1.0
2.5
MP
DS
MP/10656.104
1518Stefan Berwid
Stanisław Dybiec
4.0
2.5
MAMA/37055.754
1649Adrian Bakalarz
Janusz Bakalarz
7.0
0.0
SLMP/10655.313
50Gabriela Kroner
Kacper Kuflowski
1.5
2.5
MPMP/10655.313
1866Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
WMPM/4155.313
1953Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DSMP/10654.683
2080Władysław Staroń
Tomasz Król
6.0
6.0
PM/4154.462
2139Dagmara Jakubiec
Zofia Teper
0.0
0.0
SLMP/10654.432
2221Jacek Musiał
Wojciech Bartnik
3.0
1.5
MAMA/37053.702
2313Włodzimierz Rutkowski
Jacek Lipski
4.0
2.5
MAMA/37053.402
2430Natalia Pytka
Przemysław Kurzak
0.5
3.0
LU
SL
MP/10653.202
2561Piotr Wowkonowicz
Ewelina Wowkonowicz
11.0
2.0
MAPM/4153.072
2651Emilia Gwóźdź
Jakub Pietrzak
0.5
0.5
SLMP/10652.232
2716Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
1.5
MAMA/37051.932
2812Andrzej Orłow
Andrzej Chyliński
7.0
2.0
MAMA/37051.922
2972Tamara Cesarz
Ewa Krakówka
1.5
2.0
MA
KP
PM/4151.862
3037Julia Chrabąszcz
Marcin Kuflowski
0.5
4.0
MPMP/10651.602
3179Dorota Malec
Małgorzata Węglewska
1.0
2.0
PM
WP
PM/4151.391
3236Łukasz Kasperczyk
Emilia Jachna
2.5
0.0
MP
SL
MP/10651.361
3335Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/10651.101
3463Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MAPM/4151.101
357Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/26351.021
3683Jacek Kowalewski
Piotr Kowalewski
3.0
1.5
MA
PM
PM/4150.631
3773Elżbieta Paluczek
Renata Lachowska
0.5
0.5
WPPM/4150.611
3820Janusz Wieczorek
Jerzy Brzózy
2.0
1.5
MAMA/37050.461
391Andrzej Rękosiak
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LBLB/26350.181
4048Michał Stasik
Laura Cichoń
2.0
1.5
MPMP/10650.171
4143Maja Pacholec
Mateusz Bakalarski
0.0
0.0
SLMP/10649.411
4282Witold Lachowski
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPPM/4149.39
439Czeslaw Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
2.0
MAMA/37048.83
4452Zuzanna Samojedny
Michał Wróbel
0.5
7.0
SLMP/10648.82
4532Alicja Bigosińska
Kinga Kowal
1.0
2.0
MPMP/10648.77
4654Mikołaj Bogucki
Bartosz Żbik
1.0
2.0
MPMP/10648.72
4726Agata Warunek
Adam Rogowski
1.5
1.5
MP
PD
MP/10648.64
4870Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.5
WP
DS
PM/4148.38
4922Zbigniew Kaczor
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MAMA/37048.14
5034Kamil Życzkowski
Maximilian Szemik
0.5
0.5
SLMP/10648.10
5171Tadeusz Sum
Krystyna Sum
1.5
1.0
PKPM/4148.01
5277Katarzyna Żabicka-Bajon
Anna Różańska
0.5
0.0
WPPM/4147.66
5319Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/37047.47
5433Franciszek Kłonowski
Mikołaj Paluczek
1.0
1.0
WPMP/10647.41
5557Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MPMP/10647.30
5662Zbigniew Listewnik
Adam Epa
2.0
0.0
WMPM/4146.54
573Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
WPLB/26345.83
5858Ada Szewc
Jakub Ledwoń
0.0
0.0
MP
SL
MP/10645.74
5945Jakub Korzeniowski
Bartosz Bejenka
1.0
1.5
MP
PD
MP/10645.41
6059Milena Klimiuk
Franciszek Kurlit
1.0
2.5
MPMP/10645.40
6144Jakub Dębski
Michał Korwek
1.0
1.5
MP
PD
MP/10645.16
626Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
3.0
2.0
LBLB/26345.15
6327Mikołaj Kubiczek
Rafał Szerszyński
0.0
0.0
SL
MA
MP/10645.11
6429Marianna Pantak
Anna Pytka
1.0
1.5
SL
LU
MP/10645.10
6576Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
PM/4144.87
6678Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
1.5
1.5
MAPM/4144.73
672Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/26344.15
6815Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
2.0
2.5
MAMA/37043.97
6955Agata Żurowska
Aleksandra Włosińska
0.0
0.0
SLMP/10643.87
705Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
1.5
LBLB/26343.76
7160Mateusz Szydełko
Adam Andreczko
0.0
0.5
SLMP/10643.59
7214Zygmunt Szepietowski
Jerzy Przybylski
0.5
1.0
MAMA/37043.32
7356Kaja Kowal
Hanna Cudak
0.5
0.0
MP
MP/10642.94
7484Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4142.63
7581Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAPM/4142.22
7675Zbigniew Kozerski
Jadwiga Nycz
2.0
1.5
MAPM/4142.16
7717Marian Kaczmarski
Andrzej Madej
0.0
0.0
MAMA/37042.02
7864Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
1.5
1.5
SLPM/4140.39
7942Magdalena Śmiałowicz
Iga Szczepańska
0.0
0.0
SLMP/10639.04
8069Anna Błaszkowska
Bogusława Gajos
0.0
0.0
PM/4137.68
8124Hubert Starowicz
Aleksandra Gawlas
0.0
0.0
MP
SL
MP/10633.38
8238Ada Żbik
Bruno Woźniakiewicz
0.0
0.5
MPMP/10632.25

Statystyka ośrodków...