Turniej na maksy

Czwartek, 27 sierpnia 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
128Aleks Bukat
Michał Korwek
2.5
1.5
DS
PD
MP/10664.3010
210Jan Trojak
Michał Wróbel
1.0
7.0
MP
SL
MP/10662.7610
334Tomasz Zaleski
Marek Nazarko
5.0
1.0
PDMP/10662.409
427Marcin Kuflowski
Jakub Gawron
4.0
1.5
MPMP/10662.089
562Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMPM/4160.418
66Franciszek Kurlit
Bartosz Bejenka
2.5
1.5
MP
PD
MP/10660.228
758Piotr Wowkonowicz
Ewelina Wowkonowicz
11.0
2.0
MAPM/4160.027
848Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PDPD/36959.847
920Mateusz Szydełko
Mateusz Wołowiec
0.0
0.0
SLMP/10659.336
1011Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DSMP/10658.926
1172Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MAPM/4158.565
1263Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/4157.795
1344Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4557.684
1416Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
0.5
0.5
SLMP/10657.554
1541Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4556.793
1670Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
WMPM/4156.623
1729Patryk Klim
Aleksander Skiepko
1.5
1.0
PDMP/10656.342
1861Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/4156.052
194Jakub Dziuba
Rafał Skalny
2.0
1.5
MA
PD
MP/10655.502
2021Jakub Wierzbowski
Laura Cichoń
1.5
1.5
PD
MP
MP/10655.392
2153Jacek Kowalewski
Piotr Kowalewski
3.0
1.5
MA
PM
PM/4155.352
223Agata Warunek
Krzysztof Krajewski
1.5
7.0
MP
PD
MP/10655.282
2371Zbigniew Listewnik
Adam Epa
2.0
0.0
WMPM/4155.252
2438Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4555.022
2517Jakub Dębski
Adam Krysa
1.0
11.0
MP
PK
MP/10654.962
265Bartosz Żbik
Michał Stasik
2.0
2.0
MPMP/10654.932
2752Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36954.752
2849Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/36954.732
2978Krystyna Sum
Tadeusz Sum
1.0
1.5
PKPM/4154.681
3050Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36954.261
3122Jakub Korzeniowski
Natalia Domalewska
1.0
1.0
MP
PD
MP/10653.711
3237Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4553.101
332Kacper Kisielewski
Przemysław Kurzak
1.0
3.0
MP
SL
MP/10652.981
3456Marek Bukowski
Wanda Bukowska
5.0
0.0
WP
PM/4152.531
3536Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
0.5
0.5
SLMP/10652.461
3632Adam Rogowski
Łukasz Kasperczyk
1.5
2.5
PD
MP
MP/10652.381
3777Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.5
0.5
WPPM/4151.271
3867Dorota Malec
Grzegorz Kujawiński
1.0
1.5
PMPM/4150.861
3964Jacek Mucha
Małgorzata Mucha
0.0
0.0
MPPM/4150.651
4026Mateusz Bakalarski
Maja Pacholec
0.0
0.0
SLMP/10650.531
4160Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
1.5
1.5
MAPM/4149.91
4251Jan Juchniewicz
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/36949.71
439Kacper Kuflowski
Wiktor Pantak
2.5
2.5
MP
SL
MP/10649.45
4459Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PM/4149.40
4566Bogusława Gajos
Anna Błaszkowska
0.0
0.0
PM/4148.87
4668Anna Różańska
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.0
0.5
WPPM/4147.22
4769Marek Jefremienko
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MAPM/4147.16
4880Krzysztof Ziewacz
Zbigniew Kozerski
5.0
2.0
MP
MA
PM/4147.01
4954Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MAPM/4146.84
5073Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPPM/4146.84
5131Ada Żbik
Bruno Woźniakiewicz
0.0
0.5
MPMP/10646.67
5274Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
9.0
2.0
PMPM/4146.64
5325Mikołaj Kubiczek
Jakub Ledwoń
0.0
0.0
SLMP/10646.43
5442Stanisław Drużkowski
Adam Kutszyński
0.0
2.0

MP
MP/4546.22
5555Tomasz Król
Małgorzata Węglewska
6.0
2.0

WP
PM/4145.79
567Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
2.0
1.0
MPMP/10645.75
5712Kamil Życzkowski
Emilia Gwóźdź
0.5
0.5
SLMP/10645.57
5818Milena Klimiuk
Marianna Pantak
1.0
1.0
MP
SL
MP/10645.20
5975Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4145.00
6046Barbara Mikłaszewicz
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0

PD
PD/36944.85
6179Danuta Rybarska
Jadwiga Nycz
0.0
1.5

MA
PM/4144.80
6214Rafał Łazarczyk
Emilia Jachna
1.0
0.0
PD
SL
MP/10644.78
6313Anna Pytka
Natalia Pytka
1.5
0.5
LUMP/10644.65
6440Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5

MP
MP/4544.08
6530Wiktor Skiepko
Mikołaj Paluczek
1.5
1.0
PD
WP
MP/10643.77
6624Zuzanna Samojedny
Zofia Teper
0.5
0.0
SLMP/10643.72
6745Lech Szubert
Antoni Błażewicz
0.0
0.5
PDPD/36941.79
6857Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
1.5
2.0
MA
KP
PM/4140.90
6933Tomasz Trojak
Antoni Wójtowicz
0.5
1.0
MPMP/10640.59
7047Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
2.5
0.5
PDPD/36940.06
7115Maximilian Szemik
Jakub Marekwica
0.5
1.5
SLMP/10639.77
7235Agata Żurowska
Aleksandra Włosińska
0.0
0.0
SLMP/10639.19
731Julia Chrabąszcz
Iga Szczepańska
0.5
0.0
MP
SL
MP/10639.08
7439Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.5
0.5
MPMP/4537.12
7565Kalina Mastat
Danuta Kurasińska
0.0
0.0
PM/4136.84
7676Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.0
0.5
WPPM/4136.73
778Hubert Starowicz
Ada Szewc
0.0
0.0
MPMP/10635.90
7823Kaja Kowal
Kacper Kowalski
0.5
0.5
MP
DS
MP/10634.42
7919Magdalena Śmiałowicz
Aleksandra Gawlas
0.0
0.0
SLMP/10633.06

Statystyka ośrodków...