Turniej na maksy

Środa, 26 sierpnia 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
135Laura Cichoń
Kacper Kuflowski
1.5
2.5
MPMP/106-1.1467.3711
279Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
2.0
2.0
WPWP/27066.9111
340Łukasz Kasperczyk
Jakub Dziuba
2.5
2.0
MP
MA
MP/106-1.0066.0410
445Ryszard Gmoch
Marian Łukaszuk
1.5
2.0
OPOP/40165.3910
523Zofia Trojan
Michał Wróbel
1.5
7.0
DS
SL
MP/10661.289
61Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
3.0
MAMA/12660.609
773Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMPM/4160.598
892Wiktor Chałupniczak
Fryderyk Józefowski
1.5
1.0
WPWP/27059.448
977Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PM/4159.377
1018Jakub Pietrzak
Wojciech Okrzesik
0.5
0.5
SLMP/10659.197
1124Jakub Franczak
Przemysław Kurzak
2.0
3.0
DS
SL
MP/10658.337
1219Adam Rogowski
Natalia Domalewska
1.5
1.0
PDMP/10657.736
1350Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.0
2.0
OPOP/40157.326
1467Piotr Wowkonowicz
Ewelina Wowkonowicz
11.0
2.0
MAPM/4157.305
1541Mikołaj Kubiczek
Jakub Ledwoń
0.0
0.0
SLMP/10657.255
1690Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
2.0
2.0
WPWP/27057.244
1784Włodzimierz Krysztofczyk
Filip Heś
9.0
0.0
LD
WP
WP/27056.954
1815Jan Trojak
Aleks Bukat
1.0
2.5
MP
DS
MP/10656.803
1974Krystyna Sum
Tadeusz Sum
1.0
1.5
PKPM/4155.993
2027Adam Andreczko
Rafał Szerszyński
0.5
0.0
SL
MA
MP/10655.573
2158Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4155.183
2239Wojciech Bąk
Jakub Wierzbowski
1.0
1.5
MA
PD
MP/10654.642
2332Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0
WPMP/10653.962
2420Jakub Korzeniowski
Kinga Kowal
1.0
2.0
MPMP/10653.822
2591Alicja Kaczmarek
Magdalena Pawlak
1.0
1.0
WPWP/27053.742
2629Zuzanna Samojedny
Dominika Lucka
0.5
0.5
SLMP/10653.062
2776Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
WMPM/4152.972
2851Mirosław Kowzan
Andrzej Świgut
0.0
0.5

OP
OP/40152.822
2913Milena Klimiuk
Adam Krysa
1.0
11.0
MP
PK
MP/10652.752
305Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
11.0
4.0
MAMA/12652.742
3175Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
1.5
1.5
MAPM/4152.352
3226Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
MP/10651.912
3316Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
1.0
5.0
PDMP/10651.882
3417Mateusz Bakalarski
Maja Pacholec
0.0
0.0
SLMP/10651.711
3560Witold Lachowski
Renata Lachowska
0.5
0.5
WPPM/4151.281
3655Tomasz Kuś
Ewa Krakówka
7.0
2.0
SL
KP
PM/4151.271
377Anna Zalewska
Jerzy Wasiljew
1.5
0.0
MA
MA/12651.261
3857Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MAPM/4150.971
394Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
2.5
1.0
MAMA/12650.971
4063Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/4150.681
4168Małgorzata Mucha
Jacek Mucha
0.0
0.0
MPPM/4150.481
4289Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
0.0
0.0
WPWP/27050.451
4349Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40149.561
4485Aleksandra Sobańska
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/27049.341
459Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/12649.261
468Jan Kosieradzki
Marek Jaroszkiewicz
1.5
3.0
MAMA/12649.18
4772Anna Błaszkowska
Kalina Mastat
0.0
0.0
PM/4149.14
4887Alicja Wendt
Patryk Morawski
0.0
2.5
WPWP/27049.03
4933Wiktor Pantak
Michał Korwek
2.5
1.5
SL
PD
MP/10648.86
5071Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAPM/4148.69
516Teresa Guberow
Marek Janota
1.0
3.0
MAMA/12648.67
5210Roman Wajs
Wiesław Olszewski
3.0
2.5
MAMA/12648.54
5378Jacek Kowalewski
Piotr Kowalewski
3.0
1.5
MA
PM
PM/4148.53
5437Emilia Gwóźdź
Natalia Suszanowicz
0.5
0.5
SLMP/10648.39
5546Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.0
OPOP/40148.19
5670Zbigniew Listewnik
Adam Epa
2.0
0.0
WMPM/4148.10
5761Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
0.5
1.0
WPPM/4147.56
5811Ada Szewc
Roland Lippik
0.0
5.0
MP
DS
MP/10647.47
5965Grzegorz Kujawiński
Dorota Malec
1.5
1.0
PMPM/4147.21
6053Roman Wąchała
Jan Łodziana
2.0
1.5
OPOP/40147.14
6142Maximilian Szemik
Kamil Życzkowski
0.5
0.5
SLMP/10646.88
6252Józef Szumiński
Krystyna Wąchała
3.0
2.5
OPOP/40146.41
6382Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
0.0
0.0
WPWP/27046.30
6469Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
PM/4146.22
6580Adam Zalwowski
Szymon Graś
1.5
2.0
WPWP/27045.99
6634Bartosz Żbik
Jakub Dębski
2.0
1.0
MPMP/10644.88
6781Andrzej Aleksandrzak
Ignacy Gizelski
15.0
0.0
WPWP/27044.81
6836Emilia Jachna
Mateusz Szydełko
0.0
0.0
SLMP/10644.69
693Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12644.56
7056Anna Różańska
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.0
0.5
WPPM/4144.50
7125Tomasz Trojak
Kacper Kowalski
0.5
0.5
MP
DS
MP/10644.34
722Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/12644.22
7366Marek Jefremienko
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MAPM/4144.05
7422Alicja Bigosińska
Hubert Starowicz
1.0
0.0
MPMP/10643.79
7588Hanna Kowalska
Mikołaj Cankudis
0.0
2.5
WPWP/27043.55
7664Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MAPM/4143.51
7743Anna Pytka
Marianna Pantak
1.5
1.0
LU
SL
MP/10643.46
7862Danuta Kurasińska
Bogusława Gajos
0.0
0.0
PM/4143.00
7986Aleksandra Imioła
Alina Faliush
0.0
0.0
WPWP/27042.82
8044Zofia Teper
Dagmara Jakubiec
0.0
0.0
SLMP/10642.61
8147Edward Flis
Czesław Knapik
0.0
1.0
OPOP/40142.01
8221Julia Chrabąszcz
Bruno Woźniakiewicz
0.5
0.5
MPMP/10641.28
8348Alina Świętalska
Elżbieta Szankowska-Miler
0.0
0.0
OPOP/40141.16
8414Kaja Kowal
Ada Żbik
0.5
0.0
MPMP/10639.76
8559Tomasz Król
Małgorzata Węglewska
6.0
2.0

WP
PM/4139.53
8612Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
1.0
1.0
MPMP/10639.29
8738Rafał Skalny
Magdalena Śmiałowicz
1.5
0.0
PD
SL
MP/10637.28
8830Aleksandra Gawlas
Iga Szczepańska
0.0
0.0
SLMP/10636.09
8983Zofia Podlewska
Zuzanna Krupa
0.0
0.0
WPWP/27033.44
9028Agata Żurowska
Aleksandra Włosińska
0.0
0.0
SLMP/10632.70

Statystyka ośrodków...