Turniej na maksy

Wtorek, 25 sierpnia 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Aleks Bukat
Bartosz Żbik
2.5
2.0
DS
MP
MP/10667.8010
215Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DSMP/10666.3810
366Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
1.5
2.0
WPWP/27065.979
43Adam Krysa
Michał Stasik
11.0
2.0
PK
MP
MP/10664.279
572Alicja Kaczmarek
Ewa Morawska
1.0
2.0
WPWP/27063.668
66Jakub Gawron
Jakub Marekwica
1.5
1.5
MP
SL
MP/10662.398
770Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
2.0
2.0
WPWP/27062.067
869Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
2.0
1.5
WPWP/27060.567
917Michał Wróbel
Milena Klimiuk
7.0
1.0
SL
MP
MP/10660.216
1027Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
1.5
2.0
PD
MA
MP/10659.416
1163Magdalena Pawlak
Fryderyk Józefowski
1.0
1.0
WPWP/27058.095
1271Jakub Piłat
Jakub Butkiewicz
0.0
0.0
WPWP/27057.304
1312Antoni Wójtowicz
Przemysław Kurzak
1.0
3.0
MP
SL
MP/10656.834
1425Łukasz Kasperczyk
Gabriela Kroner
2.5
1.5
MPMP/10656.803
1560Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
1.5
2.5
DS
WP
PM/4155.463
1630Jakub Pietrzak
Wojciech Okrzesik
0.5
0.5
SLMP/10654.652
1751Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
1.5
1.5
MAPM/4154.582
1819Agata Warunek
Laura Cichoń
1.5
1.5
MPMP/10653.892
1947Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAPM/4153.822
2034Zofia Teper
Maja Pacholec
0.0
0.0
SLMP/10653.642
2120Jakub Korzeniowski
Jakub Dębski
1.0
1.0
MPMP/10653.452
2242Ryszard Woliński
Jan Górka
12.0
7.0
MPMP/4553.432
2354Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
WMPM/4153.302
2449Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4153.282
258Marcin Kuflowski
Kacper Kuflowski
4.0
2.5
MPMP/10652.982
265Jakub Ledwoń
Mikołaj Kubiczek
0.0
0.0
SLMP/10652.862
2752Tadeusz Sum
Krystyna Sum
1.5
1.0
PKPM/4152.571
2861Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
PM/4152.501
2944Adam Waśko
Piotr Polek
5.0
2.0
MPMP/4552.451
3045Jacek Kowalewski
Grzegorz Kujawiński
3.0
1.5
MA
PM
PM/4152.421
3162Elżbieta Brewińska
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MA
MP
PM/4152.341
3250Adam Epa
Zbigniew Listewnik
0.0
2.0
WMPM/4151.951
3346Władysław Staroń
Tomasz Król
6.0
6.0
PM/4151.921
3418Kamil Życzkowski
Emilia Gwóźdź
0.5
0.5
SLMP/10651.611
3538Tomasz Zaleski
Marek Nazarko
5.0
1.0
PDMP/10651.101
3655Anna Błaszkowska
Danuta Kurasińska
0.0
0.0
PM/4150.801
3740Piotr Turczynowicz
Monika Czub-Gołaszewska
2.5
4.0
MPMP/4550.771
3841Jacek Zając
Wacław Owca
11.0
2.5
MPMP/4550.72
399Natalia Domalewska
Adam Rogowski
1.0
1.5
PDMP/10650.54
4053Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPM/4150.17
4128Jan Trojak
Wojciech Bąk
1.0
1.0
MP
MA
MP/10650.03
4214Ada Żbik
Kinga Kowal
0.0
2.0
MPMP/10649.98
4365Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.0
0.0
WPWP/27049.61
4429Mateusz Bakalarski
Maximilian Szemik
0.0
0.5
SLMP/10649.58
4539Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4549.33
4643Marek Urbański
Jarosław Kowalik
15.0
4.0
LB
MP
MP/4549.30
4758Lech Chłopecki
Ewa Chłopecka
5.0
4.0
MAPM/4148.84
4835Patryk Klim
Wiktor Skiepko
1.5
1.5
PDMP/10648.75
4937Dominika Lucka
Zuzanna Samojedny
0.5
0.5
SLMP/10648.67
5031Wiktor Pantak
Hubert Starowicz
2.5
0.0
SL
MP
MP/10648.61
5132Rafał Szerszyński
Rafał Skalny
0.0
1.5
MA
PD
MP/10647.83
5210Jakub Wierzbowski
Michał Korwek
1.5
1.5
PDMP/10647.52
5359Krzysztof Gliński
Marek Matusiak
0.0
0.0
PM/4145.90
547Rafał Łazarczyk
Mateusz Szydełko
1.0
0.0
PD
SL
MP/10645.81
551Roland Lippik
Iga Szczepańska
5.0
0.0
DS
SL
MP/10645.63
5613Julia Chrabąszcz
Alicja Bigosińska
0.5
1.0
MPMP/10644.35
5711Aleksander Skiepko
Bruno Woźniakiewicz
1.0
0.5
PD
MP
MP/10644.05
5867Zuzanna Krupa
Zofia Podlewska
0.0
0.0
WPWP/27043.86
5922Anna Pytka
Natalia Pytka
1.5
0.5
LUMP/10643.59
6057Małgorzata Węglewska
Ewa Krakówka
2.0
2.0
WP
KP
PM/4143.32
6124Tomasz Trojak
Kacper Kisielewski
0.5
1.0
MPMP/10642.77
6216Kaja Kowal
Ada Szewc
0.5
0.0
MPMP/10641.97
6326Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0
WPMP/10640.80
6436Natalia Suszanowicz
Dagmara Jakubiec
0.5
0.0
SLMP/10640.22
6574Hanna Kowalska
Alicja Wendt
0.0
0.0
WPWP/27040.12
6648Marek Jefremienko
Tamara Cesarz
1.5
1.5
MAPM/4139.35
6733Agata Żurowska
Aleksandra Włosińska
0.0
0.0
SLMP/10638.95
6821Adam Andreczko
Marianna Pantak
0.5
1.0
SLMP/10637.89
694Aleksandra Gawlas
Paweł Biegun
0.0
0.0
SLMP/10637.56
7056Kalina Mastat
Bogusława Gajos
0.0
0.0
PM/4137.49
712Emilia Jachna
Magdalena Śmiałowicz
0.0
0.0
SLMP/10636.47
7273Aleksandra Sobańska
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/27035.80
7364Emilia Szymańska
Maja Skowrońska
0.0
0.0
WPWP/27034.98
7468Ignacy Gizelski
Filip Heś
0.0
0.0
WPWP/27027.98

Statystyka ośrodków...