Turniej na maksy

Piątek, 21 sierpnia 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
151Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
9.0
4.0
SLMP/10667.8212
254Michał Stasik
Rafał Skalny
2.0
1.5
MP
PD
MP/10667.1012
353Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
0.5
7.0
SLMP/10664.3611
441Jakub Gawron
Jakub Marekwica
1.5
1.5
MP
SL
MP/10662.5411
595Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
2.0
1.5
WPWP/27061.3510
668Marek Janota
Tomasz Zataj
3.0
1.0
MAPM/4160.9810
79Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12760.739
819Jacek Lipski
Krzysztof Dobrzeniecki
2.5
1.5
MAMA/37060.649
949Aleks Bukat
Maciej Janeczko
2.5
7.0
DS
MP
MP/10659.388
1061Kazimierz Namysł
Wiesław Gorczewski
4.0
3.0
KPPM/4159.038
1190Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.0
1.5
WPWP/27058.627
123Wiesław Pastuszko
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LBLB/12758.507
1337Bartosz Żbik
Kacper Kuflowski
2.0
2.5
MPMP/10658.346
1496Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
2.0
2.0
WPWP/27058.196
157Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
7.0
9.0
LBLB/12757.855
165Grzegorz Pogodziński
Andrzej Rękosiak
5.0
7.0
LBLB/12757.845
1724Bożenna Bochenek
Stanisław Bącik
0.0
0.0
MAMA/37056.794
1820Mirosława Swoboda
Andrzej Itczak
2.0
0.0
MAMA/37056.754
1991Fryderyk Józefowski
Magdalena Pawlak
1.0
1.0
WPWP/27056.483
2040Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
7.0
1.5
PDMP/10656.363
2155Michał Korwek
Jakub Wierzbowski
1.5
1.5
PDMP/10656.013
2266Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SLPM/4155.503
2373Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
4.0
4.0
MAPM/4155.083
2481Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAPM/4154.963
2512Wiesław Skowron
Maria Skowron
4.0
3.0
LBLB/12754.762
2672Krzysztof Galubiński
Tomasz Król
3.0
0.0
WP
PM/4154.542
2735Agata Kowal
Ada Żbik
7.0
0.0
MPMP/10654.462
2871Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KPPM/4154.332
2993Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
0.0
0.0
WPWP/27053.682
3062Jerzy Ujma
Stanisław Ciach
12.0
4.0
SL
OP
PM/4153.472
3163Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/4153.282
3275Piotr Stefanów
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPPM/4152.612
3394Ewa Morawska
Alicja Kaczmarek
2.0
1.0
WPWP/27052.202
3444Wiktor Pantak
Jakub Dziuba
2.5
2.0
SL
MA
MP/10652.192
3527Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DSMP/10652.032
3648Ada Szewc
Jakub Kowal
0.0
12.0
MPMP/10651.782
3783Eugenia Stefanów
Iwona Wróblewska
3.0
2.0
MP
MA
PM/4151.691
3810Mirosław Markiewicz
Stanisław Kużmicz
2.0
0.0
LB
NZ
LB/12751.381
3974Danuta Rybarska
Wojciech Krzyszczak
0.0
1.0

WM
PM/4151.321
4029Anna Pytka
Milena Klimiuk
1.5
1.0
LU
MP
MP/10650.971
4118Lech Sadoś
Jerzy Kuhn
12.0
2.5
MAMA/37050.901
4260Jakub Pietrzak
Wojciech Okrzesik
0.5
0.5
SLMP/10650.751
4358Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
0.5
0.5
SLMP/10650.751
442Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
3.0
2.0
LBLB/12750.721
4546Mateusz Szydełko
Emilia Jachna
0.0
0.0
SLMP/10650.161
4615Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.5
4.0
MAMA/37050.151
4765Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
2.5
7.0
KPPM/4150.101
4833Łukasz Kasperczyk
Jakub Dębski
2.5
1.0
MPMP/10649.88
4926Madej Andrzej
Marian Kaczmarski
0.0
0.0

MA
MA/37049.49
5016Zbigniew Kaczor
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MAMA/37049.18
5121Jerzy Brzózy
Janusz Wieczorek
1.5
2.0
MAMA/370-0.5648.69
5231Aleksander Skiepko
Julia Chrabąszcz
1.0
0.5
PD
MP
MP/10648.55
5359Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0
WPMP/10648.52
5487Aleksandra Sobańska
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/27048.51
5564Zdzisław Olszewski
Grzegorz Kujawiński
5.0
1.5
MA
PM
PM/4148.42
568Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
1.5
LBLB/12748.39
5713Czeslaw Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
2.0
MAMA/37048.27
5843Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
1.0
5.0
PDMP/10648.26
5952Marianna Pantak
Natalia Pytka
1.0
0.5
SL
LU
MP/10647.90
6056Roland Lippik
Maximilian Szemik
5.0
0.5
DS
SL
MP/10647.16
6117Jan Wadowski
Mieczysław Hauswirt
2.0
2.0
MAMA/37047.05
6223Jacek Musiał
Wojciech Bartnik
3.0
1.5
MAMA/37046.99
6370Jerzy Wilczek
Wiesław Teresiński
4.0
5.0
WP
LU
PM/4146.72
6442Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
2.0
1.0
MPMP/10646.64
6580Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPM/4146.41
6679Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.5
WP
DS
PM/4146.36
6732Gabriela Kroner
Bruno Woźniakiewicz
1.5
0.5
MPMP/10646.12
6892Ignacy Gizelski
Filip Heś
0.0
0.0
WPWP/270-1.1145.94
6977Piotr Wróblewski
Małgorzata Węglewska
3.0
2.0
MA
WP
PM/4145.67
7025Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
2.0
2.5
MAMA/37045.64
7176Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.0
2.0
SW
WM
PM/4145.63
7278Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KPPM/4145.15
7369Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAPM/4145.13
7414Jerzy Przybylski
Zygmunt Szepietowski
1.0
0.5
MAMA/37045.05
7522Waldemar Górniak
Grzegorz Kujszczyk
1.0
2.0
MAMA/37044.75
7685Hanna Kowalska
Alicja Wendt
0.0
0.0
WPWP/270-1.1144.39
7767Elżbieta Gańczarczyk
Małgorzata Skorza
0.0
0.0
PM/4144.28
7830Hubert Starowicz
Franciszek Kurlit
0.0
2.5
MPMP/10644.19
7928Jakub Korzeniowski
Kaja Kowal
1.0
0.5
MPMP/10643.77
8045Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
1.0
1.0
MPMP/10642.96
8184Mieczysław Magott
Jacek Kowalewski
3.0
3.0
OP
MA
PM/4142.14
824Czesław Niewiarowski
Henryk Gąsiorowski
2.5
0.0
LBLB/12741.40
8389Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.0
0.0
WPWP/27040.26
8434Wojciech Bąk
Kacper Kowalski
1.0
0.5
MA
DS
MP/10639.68
8588Emilia Szymańska
Maja Skowrońska
0.0
0.0
WPWP/27039.13
8686Zofia Podlewska
Zuzanna Krupa
0.0
0.0
WPWP/27039.03
8747Jakub Ledwoń
Mikołaj Kubiczek
0.0
0.0
SLMP/10638.65
8836Aleksandra Gawlas
Adam Andreczko
0.0
0.5
SLMP/10638.07
8957Dominika Lucka
Zuzanna Samojedny
0.5
0.5
SLMP/10637.82
9038Wiktor Skiepko
Patryk Klim
1.5
1.5
PDMP/106-0.2337.57
9182Ewa Krakówka
Tamara Cesarz
2.0
1.5
KP
MA
PM/4137.22
926Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/12736.38
9339Magdalena Śmiałowicz
Iga Szczepańska
0.0
0.0
SLMP/10636.31
941Grażyna Martyńska
Alicja Pomorska
0.0
0.0
NZLB/12731.53

Statystyka ośrodków...