Turniej na maksy

Piątek, 21 sierpnia 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
9.0
4.0
SLMP/10667.8711
240Michał Stasik
Rafał Skalny
2.0
1.5
MP
PD
MP/10666.5811
339Natalia Suszanowicz
Michał Wróbel
0.5
7.0
SLMP/10664.5210
427Jakub Gawron
Jakub Marekwica
1.5
1.5
MP
SL
MP/10662.8310
554Marek Janota
Tomasz Zataj
3.0
1.0
MAPM/4161.069
681Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
2.0
1.5
WPWP/27060.919
79Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12760.528
847Kazimierz Namysł
Wiesław Gorczewski
4.0
3.0
KPPM/4159.268
935Aleks Bukat
Maciej Janeczko
2.5
7.0
DS
MP
MP/10658.807
103Wiesław Pastuszko
Andrzej Parmonik
7.0
5.0
LBLB/12758.606
1176Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.0
1.5
WPWP/27058.486
1282Szymon Graś
Łukasz Józkowiak
2.0
2.0
WPWP/27058.475
137Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
7.0
9.0
LBLB/12758.365
145Grzegorz Pogodziński
Andrzej Rękosiak
5.0
7.0
LBLB/12758.284
1523Bartosz Żbik
Kacper Kuflowski
2.0
2.5
MPMP/10658.004
1641Michał Korwek
Jakub Wierzbowski
1.5
1.5
PDMP/10656.593
1777Fryderyk Józefowski
Magdalena Pawlak
1.0
1.0
WPWP/27056.543
1826Krzysztof Krajewski
Adam Rogowski
7.0
1.5
PDMP/10655.413
1959Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
4.0
4.0
MAPM/4155.163
2021Agata Kowal
Ada Żbik
7.0
0.0
MPMP/10655.102
2167Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAPM/4155.052
2257Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KPPM/4155.002
2352Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SLPM/4154.952
2412Wiesław Skowron
Maria Skowron
4.0
3.0
LBLB/12754.922
2558Krzysztof Galubiński
Tomasz Król
3.0
0.0
WP
PM/4154.652
2649Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/4153.342
2779Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
0.0
0.0
WPWP/27053.262
2848Jerzy Ujma
Stanisław Ciach
12.0
4.0
SL
OP
PM/4153.182
2961Piotr Stefanów
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPPM/4152.382
3080Ewa Morawska
Alicja Kaczmarek
2.0
1.0
WPWP/27052.262
3113Zofia Trojan
Jakub Franczak
1.5
2.0
DSMP/10651.981
3210Mirosław Markiewicz
Stanisław Kużmicz
2.0
0.0
LB
NZ
LB/12751.761
3369Eugenia Stefanów
Iwona Wróblewska
3.0
2.0
MP
MA
PM/4151.521
3430Wiktor Pantak
Jakub Dziuba
2.5
2.0
SL
MA
MP/10651.511
3560Danuta Rybarska
Wojciech Krzyszczak
0.0
1.0

WM
PM/4151.491
3615Anna Pytka
Milena Klimiuk
1.5
1.0
LU
MP
MP/10651.081
3732Mateusz Szydełko
Emilia Jachna
0.0
0.0
SLMP/10651.071
3834Ada Szewc
Jakub Kowal
0.0
12.0
MPMP/10650.991
3951Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
2.5
7.0
KPPM/4150.951
4044Emilia Gwóźdź
Kamil Życzkowski
0.5
0.5
SLMP/10650.791
412Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
3.0
2.0
LBLB/12750.45
4246Jakub Pietrzak
Wojciech Okrzesik
0.5
0.5
SLMP/10650.43
4319Łukasz Kasperczyk
Jakub Dębski
2.5
1.0
MPMP/10650.31
4445Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.0
1.0
WPMP/10649.17
4529Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
1.0
5.0
PDMP/10648.99
4673Aleksandra Sobańska
Aleksandra Łuć
0.0
0.0
WPWP/27048.96
4717Aleksander Skiepko
Julia Chrabąszcz
1.0
0.5
PD
MP
MP/10648.32
4850Zdzisław Olszewski
Grzegorz Kujawiński
5.0
1.5
MA
PM
PM/4147.90
498Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
1.5
LBLB/12747.88
5038Marianna Pantak
Natalia Pytka
1.0
0.5
SL
LU
MP/10647.42
5142Roland Lippik
Maximilian Szemik
5.0
0.5
DS
SL
MP/10647.17
5228Kinga Kowal
Alicja Bigosińska
2.0
1.0
MPMP/10647.03
5366Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPPM/4146.45
5456Jerzy Wilczek
Wiesław Teresiński
4.0
5.0
WP
LU
PM/4146.40
5518Gabriela Kroner
Bruno Woźniakiewicz
1.5
0.5
MPMP/10646.33
5678Ignacy Gizelski
Filip Heś
0.0
0.0
WPWP/270-1.1146.31
5763Piotr Wróblewski
Małgorzata Węglewska
3.0
2.0
MA
WP
PM/4146.14
5865Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.5
WP
DS
PM/4145.87
5964Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KPPM/4145.57
6062Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.0
2.0
SW
WM
PM/4145.47
6155Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAPM/4145.12
6271Hanna Kowalska
Alicja Wendt
0.0
0.0
WPWP/270-1.1144.58
6314Jakub Korzeniowski
Kaja Kowal
1.0
0.5
MPMP/10644.37
6416Hubert Starowicz
Franciszek Kurlit
0.0
2.5
MPMP/10644.03
6553Elżbieta Gańczarczyk
Małgorzata Skorza
0.0
0.0
PM/4143.84
6631Kacper Kisielewski
Antoni Wójtowicz
1.0
1.0
MPMP/10642.54
6770Mieczysław Magott
Jacek Kowalewski
3.0
3.0
OP
MA
PM/4142.01
684Czesław Niewiarowski
Henryk Gąsiorowski
2.5
0.0
LBLB/12740.76
6975Alina Faliush
Aleksandra Imioła
0.0
0.0
WPWP/27040.02
7020Wojciech Bąk
Kacper Kowalski
1.0
0.5
MA
DS
MP/10639.37
7172Zofia Podlewska
Zuzanna Krupa
0.0
0.0
WPWP/27039.23
7233Jakub Ledwoń
Mikołaj Kubiczek
0.0
0.0
SLMP/10639.10
7374Emilia Szymańska
Maja Skowrońska
0.0
0.0
WPWP/27038.76
7424Wiktor Skiepko
Patryk Klim
1.5
1.5
PDMP/106-0.2338.26
7522Aleksandra Gawlas
Adam Andreczko
0.0
0.5
SLMP/10637.88
7668Ewa Krakówka
Tamara Cesarz
2.0
1.5
KP
MA
PM/4137.25
7743Dominika Lucka
Zuzanna Samojedny
0.5
0.5
SLMP/10637.19
786Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/12736.49
7925Magdalena Śmiałowicz
Iga Szczepańska
0.0
0.0
SLMP/10636.12
801Grażyna Martyńska
Alicja Pomorska
0.0
0.0
NZLB/12731.45

Statystyka ośrodków...