Turniej na maksy

Czwartek, 20 sierpnia 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
155Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
1.5
2.0
WPWP/27063.479
29Stanisław Drużkowski
Adam Kutszyński
0.0
2.0

MP
MP/4562.429
316Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4562.188
440Krzysztof Ziewacz
Jan Zadroga
5.0
13.0
MP
LD
PM/4161.518
557Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WPWP/27061.317
634Eugeniusz Zalewski
Piotr Wróblewski
9.0
3.0
SL
MA
PM/4160.676
721Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PDPD/36960.436
82Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26959.805
953Łukasz Józkowiak
Szymon Graś
2.0
2.0
WPWP/27058.715
1049Eugenia Stefanów
Iwona Wróblewska
3.0
2.0
MP
MA
PM/4157.924
1163Włodzimierz Krysztofczyk
Aleksandra Łuć
9.0
0.0
LD
WP
WP/27057.724
1217Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/36957.563
1343Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KPPM/4157.472
1411Barbara Zabłocka
Piotr Turczynowicz
0.0
2.5

MP
MP/4557.252
1542Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.0
2.0
SW
WM
PM/4156.422
161Grzegorz Czapulak
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DSDS/26956.072
175Andrzej Janiak
Tadeusz Cymbalista
3.0
5.0
DSDS/26955.432
1841Stanisław Ciach
Jerzy Ujma
4.0
12.0
OP
SL
PM/4155.282
193Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26955.222
2051Fryderyk Józefowski
Magdalena Pawlak
1.0
1.0
WPWP/27054.772
2156Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
2.0
1.5
WPWP/27054.722
2250Mieczysław Magott
Jacek Kowalewski
3.0
3.0
OP
MA
PM/4153.491
2333Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SLPM/4153.001
2448Wiesław Teresiński
Jerzy Wilczek
5.0
4.0
LU
WP
PM/4152.661
2519Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
0.5
1.5
PDPD/36952.301
2613Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4552.111
2728Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
PM/4151.371
2861Andrzej Aleksandrzak
Aleksandra Sobańska
15.0
0.0
WPWP/27051.011
2918Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PDPD/36950.871
3024Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/36950.651
3146Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPPM/4150.311
3254Jakub Butkiewicz
Jakub Piłat
0.0
0.0
WPWP/27049.80
3347Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MAPM/4149.28
346Adam Szewczak
Andrzej Stachowiak
2.0
2.5
DSDS/26949.15
3526Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36948.84
3632Tomasz Król
Piotr Stefanów
0.0
2.0

MP
PM/4148.57
3731Zofia Szuchnik
Zdzisław Olszewski
4.0
5.0
MAPM/4148.11
3829Kazimierz Namysł
Wiesław Gorczewski
4.0
3.0
KPPM/4147.27
3927Dorota Staroń
Władysław Staroń
0.0
0.0
PM/4146.92
4045Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
1.5
WP
DS
PM/4146.81
4110Agata Szeligowska
Stanisław Włodek
0.0
1.5

MP
MP/4546.47
4230Leszek Lipka
Małgorzata Lipka
7.0
2.5
KPPM/4146.23
4314Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4545.81
4423Paweł Czeszel
Jerzy Firs
1.0
1.5
PDPD/36945.77
4537Krzysztof Galubiński
Grzegorz Kujawiński
3.0
1.5
WP
PM
PM/4145.00
4638Jerzy Cel
Marek Janota
4.0
3.0
MAPM/4144.79
4758Ignacy Gizelski
Filip Heś
0.0
0.0
WPWP/27044.57
4864Zuzanna Krupa
Zofia Podlewska
0.0
0.0
WPWP/27044.02
497Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/26943.61
5044Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KPPM/4143.54
5120Lech Szubert
Antoni Błażewicz
0.0
0.5
PDPD/36943.23
5236Małgorzata Skorza
Elżbieta Gańczarczyk
0.0
0.0
PM/4142.50
5362Aleksandra Imioła
Alina Faliush
0.0
0.0
WPWP/27040.80
5452Ewa Morawska
Alicja Kaczmarek
2.0
1.0
WPWP/27040.67
5535Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
2.0
2.0
MAPM/4140.66
5622Barbara Mikłaszewicz
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0

PD
PD/36940.35
5739Ewa Krakówka
Małgorzata Węglewska
2.0
2.0
KP
WP
PM/4140.22
5859Maja Skowrońska
Emilia Szymańska
0.0
0.0
WPWP/27039.56
5960Alicja Wendt
Hanna Kowalska
0.0
0.0
WPWP/27038.86
604Andrzej Świrzewski
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/26930.72
6112Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MPMP/4523.75

Statystyka ośrodków...