Turniej na maksy

Piątek, 14 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Adam Krysa
Jakub Marekwica
11.0
1.5
PK
SL
MP/10669.867
214Gabriela Stężała
Julian Taczewski
1.5
1.0
ZP
SL
MP/10669.667
330Jan Trojak
Franciszek Kurlit
1.0
2.5
MPMP/10668.076
436Paweł Stężała
Kryspin Jankowiak
5.0
0.5
ZP
DS
MP/10667.015
538Julia Bojanowska
Piotr Szczeciński
1.5
4.0
LDMP/10666.455
642Agnieszka Pietrzyk
Władysław Walicki
7.0
1.5
SL
LD
MP/10665.794
728Maciej Janeczko
Jakub Gawron
7.0
1.5
MPMP/10662.583
831Aleks Bukat
Wojciech Bąk
2.5
1.0
DS
MA
MP/10662.333
941Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.0
MA
SL
MP/10661.502
103Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12760.282
1139Milena Klimiuk
Antoni Wójtowicz
1.0
1.0
MPMP/10660.272
1224Jadwiga Stężała
Marcin Kuflowski
0.0
4.0

MP
MP/10659.532
1310Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12759.501
147Andrzej Parmonik
Mirosław Markiewicz
5.0
2.0
LBLB/12756.671
152Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBLB/12756.271
1625Zofia Duda
Joanna Kokot
1.5
3.0
LD
DS
MP/10654.381
1712Wiesław Skowron
Maria Skowron
4.0
3.0
LBLB/12753.371
1833Ignacy Kotewicz
Tomasz Trojak
1.0
0.5
MPMP/10652.441
1934Hanna Necel
Maja Homenda
0.0
0.0
MPMP/10651.821
204Barbara Soroko
Tadeusz Zwoliński
3.0
2.0
LBLB/12750.881
2129Zuzanna Taczewska
Mikołaj Taczewski
0.5
15.0
SLMP/10649.791
226Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12749.20
2327Franciszek Stężała
Kacper Kisielewski
0.0
1.0
ZP
MP
MP/10648.94
2421Paweł Fassa
Kacper Kowalski
0.0
0.5
DSMP/10647.75
255Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/12747.15
2618Hubert Starowicz
Kacper Kuflowski
0.0
2.5

MP
MP/10645.71
2711Grzegorz Pogodziński
Bogusław Mazierski
5.0
3.0
LBLB/12745.52
289Zdzisława Krzyżańska
Wojciech Felsztyński
1.5
1.5
LBLB/12745.33
2913Maja Kamrowska
Konstancja Rydz
0.0
0.0
MP/10644.34
301Andrzej Pawlik
Barbara Guziewicz
1.0
3.0
LBLB/12740.91
3115Anna Kokot
Kryspin Donder
0.0
0.5
DS
SL
MP/10639.59
3240Marek Księżopolski
Oskar Majerowski
0.0
0.0
SLMP/10639.54
3326Aleksander Szenknecht
Klara Walicka
0.0
0.0
LDMP/10639.31
3416Emilia Massalska
Natalia Prasalska
0.5
0.0
MP
MP/10639.15
3519Oliwia Koratkiewicz
Kamil Koratkiewicz
0.0
0.0

PD
MP/10637.26
3622Adam Stachura
Hubert Stachura
0.0
0.0
DSMP/10636.82
3732Edward Kłonowski
Igor Pacholik
0.0
0.0
MP/10636.02
388Alicja Pomorska
Grażyna Martyńska
0.0
0.0
NZLB/12734.92
3923Wojciech Patron
Mirosława Stachura
0.5
0.5
DSMP/10633.16
4035Kacper Majerowski
Oliwer Rubach
0.0
0.0
SLMP/10632.67
4120Zuzanna Sobota
Paulina Kotyras
0.0
0.0
SL
MP
MP/10630.34
4237Antonina Falana
Aleksandra Chmielnik
0.0
0.0
MP/10628.54

Statystyka ośrodków...