Turniej na maksy

Czwartek, 13 sierpnia 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
127Aleks Bukat
Joanna Kokot
2.5
3.0
DSMP/10673.957
225Marcin Kuflowski
Jan Trojak
4.0
1.0
MPMP/10667.647
37Eugeniusz Gąska
Bogumił Wegner
3.0
12.0
DSDS/26965.506
426Franciszek Stężała
Maciej Janeczko
0.0
7.0
ZP
MP
MP/10665.396
544Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4563.905
633Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MPMP/10662.735
78Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26959.924
843Tadeusz Śliwiński
Piotr Turczynowicz
0.5
2.5
MPMP/4558.634
950Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/36958.453
1019Paweł Fassa
Kacper Kowalski
0.0
0.5
DSMP/10657.813
1111Roland Lippik
Maja Trojańska
5.0
1.0
DS
MA
MP/10657.242
1238Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
MP/10656.792
1348Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/36956.372
1437Marianna Pantak
Milena Klimiuk
1.0
1.0
SL
MP
MP/10655.792
1520Wojciech Bąk
Ignacy Kotewicz
1.0
1.0
MA
MP
MP/10655.572
169Piotr Birowski
Tadeusz Cymbalista
2.5
5.0
DSDS/26953.961
1722Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.5
LDMP/10653.231
186Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DSDS/26953.011
1913Jadwiga Stężała
Agata Kowal
0.0
7.0

MP
MP/10652.361
2039Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4551.951
2152Tomasz Zalewski
Jerzy Firs
1.5
1.5
PDPD/36951.461
2217Kamil Koratkiewicz
Halina Perkowska
0.0
1.5
PDMP/10651.161
2316Klara Walicka
Aleksander Szenknecht
0.0
0.0
LDMP/10650.561
2415Adam Stachura
Władysław Walicki
0.0
1.5
DS
LD
MP/10650.471
255Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26950.101
2623Kacper Majerowski
Oskar Majerowski
0.0
0.0
SLMP/10649.901
2749Wojciech Twarowski
Feliks Babiracki
0.5
2.5
PDPD/36949.69
2842Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4548.61
2932Konstancja Rydz
Antonina Falana
0.0
0.0
MP/10647.73
3045Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PDPD/36947.68
3146Kazimierz Wasilewski
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0
PDPD/36947.08
3212Emilia Massalska
Maja Homenda
0.5
0.0
MPMP/10646.64
334Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26946.47
3451Lech Szubert
Antoni Błażewicz
0.0
0.5
PDPD/36945.82
3514Joanna Massalska
Julian Taczewski
0.0
1.0
MP
SL
MP/10645.32
362Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26944.80
3729Tomasz Trojak
Kryspin Donder
0.5
0.5
MP
SL
MP/10644.34
3835Paulina Kotyras
Natalia Prasalska
0.0
0.0
MP
MP/10644.28
393Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/26944.19
4036Kryspin Jankowiak
Wojciech Patron
0.5
0.5
DSMP/10644.11
4147Jan Juchniewicz
Leszek Szewczuk
0.0
0.0
PD/36943.46
4234Aleksandra Bąk
Piotr Szczeciński
0.0
4.0
MA
LD
MP/10642.16
4318Oliwia Koratkiewicz
Iga Sobczak
0.0
0.0
MP/10642.13
4431Maja Kamrowska
Aleksandra Chmielnik
0.0
0.0
MP/10641.78
4541Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MPMP/4541.55
4640Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MPMP/4539.36
4730Piotr Zębacki
Zuzanna Sobota
0.0
0.0
DS
SL
MP/10638.65
4828Zuzanna Taczewska
Alina Klimiuk
0.5
0.0
SL
MP
MP/10634.22
4924Marek Księżopolski
Oliwer Rubach
0.0
0.0
SLMP/10633.75
5021Anna Kokot
Hanna Necel
0.0
0.0
DS
MP
MP/10633.38
511Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DSDS/26932.06

Statystyka ośrodków...