Turniej na maksy

Środa, 12 sierpnia 2020

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Wojciech Bąk
Jakub Marekwica
1.0
1.5
MA
SL
MP/10666.757
234Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
1.0
1.0
MPMP/10666.687
327Kryspin Donder
Piotr Szczeciński
0.5
4.0
SL
LD
MP/10663.906
442Wiesław Piskozub
Witold Depa
2.0
4.0
OPOP/40163.406
536Kryspin Jankowiak
Maciej Janeczko
0.5
7.0
DS
MP
MP/10662.765
631Tomasz Trojak
Kacper Kuflowski
0.5
2.5
MPMP/10662.205
732Joanna Kokot
Emilia Massalska
3.0
0.5
DS
MP
MP/10662.084
845Krystyna Wąchała
Józef Szumiński
2.5
3.0
OPOP/40159.813
919Władysław Walicki
Marianna Pantak
1.5
1.0
LD
SL
MP/10658.923
1030Adam Krysa
Jan Trojak
11.0
1.0
PK
MP
MP/10657.652
1135Maja Trojańska
Milena Klimiuk
1.0
1.0
MA
MP
MP/10657.142
1212Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
2.5
1.0
MAMA/12656.622
1339Julian Taczewski
Franciszek Stężała
1.0
0.0
SL
ZP
MP/10656.032
1421Paweł Fassa
Kacper Kowalski
0.0
0.5
DSMP/10655.992
1515Roland Lippik
Adam Stachura
5.0
0.0
DSMP/10655.891
1626Agnieszka Pietrzyk
Aleks Bukat
7.0
2.5
SL
DS
MP/10653.921
1714Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
3.0
MAMA/12653.301
1813Andrzej Reda
Anna Zalewska
2.0
1.5
MAMA/12653.091
196Mirosław Zawiślak
Jacek Metter
2.5
3.0
MAMA/12653.051
201Katarzyna Wierzbicka
Jarosław Kostrzewa
0.5
11.0
MAMA/12652.411
2129Franciszek Kurlit
Kacper Kisielewski
2.5
1.0
MPMP/10652.071
2237Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.5
LDMP/10651.981
2350Jan Łodziana
Roman Wąchała
1.5
2.0
OPOP/40151.901
2410Janusz Szymański
Zbigniew Kozerski
1.5
2.0
MAMA/12651.171
258Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
1.5
2.0
MAMA/12651.01
2648Jan Ratajczak
Piotr Andres
4.0
5.0
OPOP/40150.74
2711Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
7.0
2.0
MAMA/12650.63
2841Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OPOP/40150.29
293Joanna Serwatowska
Jan Kosieradzki
2.0
1.5
MAMA/12649.04
305Marek Janota
Teresa Guberow
3.0
1.0
MAMA/12648.20
3125Wojciech Patron
Halina Perkowska
0.5
1.5
DS
PD
MP/10647.57
3222Mirosława Stachura
Hubert Stachura
0.5
0.0
DSMP/10647.37
3346Alina Świętalska
Elżbieta Szankowska-Miler
0.0
0.0
OPOP/40147.13
3444Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40146.94
354Andrzej Jarząbek
Stanisław Jasnowski
1.5
0.0
MAMA/12646.85
3643Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.0
OPOP/40146.33
372Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/12645.51
3817Jadwiga Stężała
Alina Klimiuk
0.0
0.0

MP
MP/10644.19
3933Maja Homenda
Hanna Necel
0.0
0.0
MPMP/10644.04
4049Augustyn Ślesiński
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
2.0
1.5
OPOP/40143.32
4147Andrzej Świgut
Mirosław Kowzan
0.5
0.0
OP
OP/40140.14
429Stanisław Stachowicz
Agnieszka Afek
1.0
0.0
MA
MA/12639.95
4324Kacper Majerowski
Oskar Majerowski
0.0
0.0
SLMP/10636.96
4428Zuzanna Sobota
Paulina Kotyras
0.0
0.0
SL
MP
MP/10635.91
4516Piotr Zębacki
Zuzanna Taczewska
0.0
0.5
DS
SL
MP/10634.10
4623Marek Księżopolski
Oliwer Rubach
0.0
0.0
SLMP/10631.02
4718Klara Walicka
Aleksander Szenknecht
0.0
0.0
LDMP/10628.26
4838Aleksandra Bąk
Anna Kokot
0.0
0.0
MA
DS
MP/10620.33

Statystyka ośrodków...