Turniej na maksy

Piątek, 7 sierpnia 2020

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Kacper Kuflowski
Jan Trojak
2.5
1.0
MPSL/10672.306
213Robert Karanowski
Zbigniew Przybylski
9.0
7.0
LBLB/12762.356
37Wojciech Waszkowiak
Sebastian Rawlik
12.0
4.0
LBLB/12760.685
414Wiesław Skowron
Maria Skowron
4.0
3.0
LBLB/12759.904
523Adrian Bakalarz
Jakub Marekwica
7.0
1.5
SLSL/10659.684
622Natalia Szoka
Franciszek Krajewski
1.0
0.5
PD
KP
SL/10659.563
710Grzegorz Pogodziński
Andrzej Jeleniewski
5.0
18.0
LB
ZP
LB/12758.393
820Jakub Gawron
Aleks Bukat
1.5
2.5
MP
DS
SL/10658.332
926Milena Klimiuk
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MPSL/10658.092
30Cyprian Morawski
Antoni Byliński
0.0
0.5
PMSL/10658.092
1134Martyna Smoleń
Jan Łuczeczko
1.0
1.0
PMSL/10655.761
1236Tymoteusz Bodzioch
Wojciech Ligman
0.5
2.0
MA
PM
SL/10655.641
1319Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
2.0
2.0
DSSL/10655.021
142Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12754.251
1524Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
1.0
1.0
MPSL/10654.171
1612Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12753.731
1731Dominik Magryś
Maciej Zych
1.5
0.5
PKSL/10651.961
1817Jakub Ledwoń
Wojciech Okrzesik
0.0
0.5
SLSL/10651.721
198Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
1.5
1.5
WP
LB
LB/12751.531
2027Paweł Laskowski
Michał Kupczyk
0.5
1.0
KPSL/10650.74
211Bogusław Mazierski
Stanisław Kotas
3.0
5.0
LBLB/12749.35
2215Dominik Wrzesiński
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.0
MASL/10648.77
2325Leon Krajewski
Paweł Pietrzykowski
0.0
0.5
KPSL/10648.65
2429Wojciech Bąk
Tomasz Magryś
1.0
2.0
MA
PK
SL/10648.16
256Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12746.62
2618Maja Jakubiak
Martyna Gmurek
0.5
0.5
MASL/10645.10
279Tadeusz Zwoliński
Barbara Soroko
2.0
3.0
LBLB/12742.27
2835Lena Kopowicz
Mateusz Jakubowski
0.5
0.5
MASL/10641.42
2916Wiktoria Ciura
Zuzanna Bobryk
0.5
0.5
MASL/10641.05
3038Marta Piątkowska
Roland Lippik
0.0
5.0
KP
DS
SL/10640.44
3137Jakub Kwaśny
Miłosz Kunicki
0.5
0.5
MASL/10639.34
323Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
1.5
LBLB/12738.78
334Wojciech Felsztyński
Zdzisława Krzyżańska
1.5
1.5
LBLB/12738.13
3433Martyna Dorszewska
Alina Klimiuk
0.5
0.0
KP
MP
SL/10637.13
3521Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.0
MA
SL
SL/10635.78
3628Krzysztof Wojno
Maciej Godlewski
0.5
1.0
MASL/10633.09
375Grażyna Martyńska
Alicja Pomorska
0.0
0.0
NZLB/12731.15

Statystyka ośrodków...