Turniej na maksy

Czwartek, 6 sierpnia 2020

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
152Alina Klimiuk
Bogumił Kupczyk
0.0
5.0
MP
KP
SL/10666.999
258Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
13.0
7.0
WPWP/24764.259
354Milena Smoleń
Wojciech Ligman
0.5
2.0
PMSL/10663.458
421Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PDPD/36962.108
534Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
2.0
2.0
DSSL/10662.017
636Roland Lippik
Ignacy Kotewicz
5.0
1.0
DS
MP
SL/10661.926
732Cyprian Morawski
Antoni Byliński
0.0
0.5
PMSL/10661.716
89Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
1.5
LDMA/4160.295
940Antoni Wójtowicz
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MPSL/10660.015
1015Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
2.0
MAMA/4159.704
1131Martyna Smoleń
Jan Łuczeczko
1.0
1.0
PMSL/10658.924
1251Mateusz Wrzesiński
Tomasz Magryś
1.0
2.0
MA
PK
SL/10658.463
138Tadeusz Cymbalista
Piotr Birowski
5.0
2.5
DSDS/26958.443
146Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
9.0
12.0
DSDS/26957.802
1513Roman Then
Marta Kuśmierczyk
0.0
0.0
SL
MA/4157.692
1642Kacper Kuflowski
Jakub Marekwica
2.5
1.5
MP
SL
SL/10655.632
1726Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36954.952
1818Janina Kubica
Wojciech Kubica
0.0
0.0
MA/4154.912
194Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/26954.682
2064Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.5
4.0
WPWP/24754.612
215Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26954.382
223Marek Czerniawski
Bogumił Wegner
4.0
12.0
DSDS/26953.091
2323Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/36952.601
2411Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA/4152.131
2541Dominik Magryś
Maciej Zych
1.5
0.5
PKSL/10651.681
2629Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PDPD/36951.411
2730Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36951.201
2844Marta Piątkowska
Wiktoria Ciura
0.0
0.5
KP
MA
SL/10651.101
2925Halina Wojtkowska
Alicja Małyszko
0.0
2.5

PD
PD/36950.931
3027Leszek Szewczuk
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD/36950.601
3159Szymon Łobaczewski
Aneta Klaczyńska
0.0
0.5
WPWP/24750.551
3224Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
1.5
7.0
PDPD/36950.44
3361Małgorzata Węglewska
Krzysztof Galubiński
2.0
3.0
WPWP/24749.81
3439Milena Klimiuk
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
MP
SL
SL/10649.78
3557Tadeusz Dziadykiewicz
Sławomir Tomaszewski
2.5
2.5
WPWP/24749.61
3635Jakub Ledwoń
Wojciech Okrzesik
0.0
0.5
SLSL/10649.24
3746Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
0.5
1.0
KPSL/10649.00
3863Michał Pabich
Paweł Fiebig
4.0
3.0
WPWP/24748.10
3947Aleks Bukat
Jan Trojak
2.5
1.0
DS
MP
SL/10648.03
4019Janusz Galewski
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/36947.36
4137Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.0
MA
SL
SL/10647.35
4233Jakub Kwaśny
Miłosz Kunicki
0.5
0.5
MASL/10647.18
4322Feliks Babiracki
Grzegorz Kryszeń
2.5
1.0
PDPD/36947.00
441Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26946.47
4543Natalia Szoka
Jakub Gawron
1.0
1.5
PD
MP
SL/10645.77
4610Anita Michnowska
Ewa Kucewicz-Czech
0.0
0.0
MA/4144.70
4762Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
WPWP/24744.24
4845Leon Krajewski
Paweł Pietrzykowski
0.0
0.5
KPSL/10642.49
4950Lena Kopowicz
Maja Jakubiak
0.5
0.5
MASL/10642.46
5017Maria Michałek
Monika Cichocka
0.0
0.0
MA/4142.32
5160Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
0.0
0.0
DS
WP
WP/24741.83
5220Marian Szpak
Bogusław Mosiej
2.5
0.5
PDPD/36941.80
537Grzegorz Czapulak
Wojciech Raczyński
5.0
3.0
DSDS/26940.68
5448Wojciech Bąk
Dominik Wrzesiński
1.0
1.0
MASL/10639.66
5538Martyna Dorszewska
Oliwia Wróblewska
0.5
0.0
KPSL/10638.94
5628Barbara Mikłaszewicz
Antoni Błażewicz
0.0
0.5

PD
PD/36938.85
5714Małgorzata Kopera
Aleksandra Liska
0.0
0.0
MA/4138.00
5816Elżbieta Majewska
Ewa Stokowska
0.0
0.0
MA/4136.95
5949Zuzanna Bobryk
Martyna Gmurek
0.5
0.5
MASL/10636.22
6056Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
0.5
0.5
MASL/10636.21
612Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26933.81
6253Maciej Godlewski
Mateusz Jakubowski
1.0
0.5
MASL/10629.06

Statystyka ośrodków...