Turniej na maksy

Wtorek, 4 sierpnia 2020

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Wojciech Gardziński
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MA
MP
MA/4166.576
227Natalia Szoka
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
PD
SL
SL/10664.726
342Dominik Magryś
Roland Lippik
1.5
5.0
PK
DS
SL/10659.965
423Marta Kuśmierczyk
Roman Then
0.0
0.0

SL
MA/4159.925
56Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
4.0
KPKP/29559.694
63Zenon Gajkowski
Kazimierz Wrzesiński
0.5
1.0
KPKP/29559.274
735Tomasz Magryś
Maciej Zych
2.0
0.5
PKSL/10658.983
831Wojciech Bąk
Jan Trojak
1.0
1.0
MA
MP
SL/10658.123
932Kacper Kuflowski
Aleks Bukat
2.5
2.5
MP
DS
SL/10658.012
1041Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
SL/10657.682
1116Jerzy Kurzawski
Julian Jurski
7.0
11.0
KPKP/29557.102
1228Antoni Wójtowicz
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MPSL/10656.822
1313Jerzy Machura
Gerard Bełkowski
0.0
0.0
KPKP/29555.821
145Tomasz Perduta
Andrzej Ciechacki
0.0
2.0

KP
KP/29555.801
1511Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
2.0
1.5
KPKP/29555.741
1644Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.0
MA
SL
SL/10655.301
171Ewa Krakówka
Mirosław Jackiewicz
2.0
1.5
KPKP/29555.061
1818Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
1.5
KPKP/29554.981
1938Wiktoria Ciura
Maja Jakubiak
0.5
0.5
MASL/10654.761
2040Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
2.0
2.0
DSSL/10654.441
2120Janina Kubica
Wojciech Kubica
0.0
0.0
MA/4153.081
2246Wojciech Okrzesik
Jakub Ledwoń
0.5
0.0
SLSL/10650.541
2330Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MPSL/10650.001
248Maciej Zarzyka
Andrzej Łoziński
2.0
2.0
KPKP/29549.96
2543Paweł Pietrzykowski
Leon Krajewski
0.5
0.0
KPSL/10648.70
2625Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
1.5
LDMA/4147.72
272Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
2.0
1.0
KPKP/29547.11
2821Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA/4145.54
294Jerzy Jankowski
Marek Farbiszewski
1.5
1.0
KPKP/29545.37
14Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
2.0
2.0
KPKP/29545.37
3137Martyna Gmurek
Zuzanna Bobryk
0.5
0.5
MASL/10645.13
329Michał Krzemiński
Paweł Krzemiński
0.0
4.0
KPKP/29544.96
3310Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29544.81
3436Alina Klimiuk
Paweł Laskowski
0.0
0.5
MP
KP
SL/10644.59
3515Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
1.0
KPKP/29544.07
3633Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
0.5
1.0
KPSL/10643.07
3748Maciej Godlewski
Dominik Wrzesiński
1.0
1.0
MASL/10642.32
3847Miłosz Kunicki
Mateusz Jakubowski
0.5
0.5
MASL/10641.99
3929Jakub Kwaśny
Mateusz Wrzesiński
0.5
1.0
MASL/10640.69
407Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
2.0
2.0
KPKP/29540.35
4139Oliwia Wróblewska
Marta Piątkowska
0.0
0.0
KPSL/10639.39
4222Elżbieta Majewska
Ewa Stokowska
0.0
0.0
MA/4139.38
4334Martyna Dorszewska
Lena Kopowicz
0.5
0.5
KP
MA
SL/10638.20
4424Małgorzata Kopera
Aleksandra Liska
0.0
0.0
MA/4137.80
4545Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
0.5
0.5
MASL/10636.58
4612Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29533.67

Statystyka ośrodków...