Turniej na maksy
Wtorek, 4 sierpnia 2020
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
19
Wojciech Gardziński
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MA
MP
MA/41
66.57
6
2
27
Natalia Szoka
Adrian Bakalarz
1.0
7.0
PD
SL
SL/106
64.72
6
3
42
Dominik Magryś
Roland Lippik
1.5
5.0
PK
DS
SL/106
59.96
5
4
23
Marta Kuśmierczyk
Roman Then
0.0
0.0
SL
MA/41
59.92
5
5
6
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
5.0
4.0
KP
KP/295
59.69
4
6
3
Zenon Gajkowski
Kazimierz Wrzesiński
0.5
1.0
KP
KP/295
59.27
4
7
35
Tomasz Magryś
Maciej Zych
2.0
0.5
PK
SL/106
58.98
3
8
31
Wojciech Bąk
Jan Trojak
1.0
1.0
MA
MP
SL/106
58.12
3
9
32
Kacper Kuflowski
Aleks Bukat
2.5
2.5
MP
DS
SL/106
58.01
2
10
41
Jakub Marekwica
Jakub Gawron
1.5
1.5
SL
MP
SL/106
57.68
2
11
16
Jerzy Kurzawski
Julian Jurski
7.0
11.0
KP
KP/295
57.10
2
12
28
Antoni Wójtowicz
Marcin Kuflowski
1.0
4.0
MP
SL/106
56.82
2
13
13
Jerzy Machura
Gerard Bełkowski
0.0
0.0
KP
KP/295
55.82
1
14
5
Tomasz Perduta
Andrzej Ciechacki
0.0
2.0
KP
KP/295
55.80
1
15
11
Wanda Balawender-Czynsz
Marian Piasecki
2.0
1.5
KP
KP/295
55.74
1
16
44
Maja Trojańska
Marianna Pantak
1.0
1.0
MA
SL
SL/106
55.30
1
17
1
Ewa Krakówka
Mirosław Jackiewicz
2.0
1.5
KP
KP/295
55.06
1
18
18
Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
1.5
KP
KP/295
54.98
1
19
38
Wiktoria Ciura
Maja Jakubiak
0.5
0.5
MA
SL/106
54.76
1
20
40
Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
2.0
2.0
DS
SL/106
54.44
1
21
20
Janina Kubica
Wojciech Kubica
0.0
0.0
MA/41
53.08
1
22
46
Wojciech Okrzesik
Jakub Ledwoń
0.5
0.0
SL
SL/106
50.54
1
23
30
Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
1.0
1.0
MP
SL/106
50.00
1
24
8
Maciej Zarzyka
Andrzej Łoziński
2.0
2.0
KP
KP/295
49.96
25
43
Paweł Pietrzykowski
Leon Krajewski
0.5
0.0
KP
SL/106
48.70
26
25
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
1.5
LD
MA/41
47.72
27
2
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
2.0
1.0
KP
KP/295
47.11
28
21
Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA/41
45.54
29
4
Jerzy Jankowski
Marek Farbiszewski
1.5
1.0
KP
KP/295
45.37
14
Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
2.0
2.0
KP
KP/295
45.37
31
37
Martyna Gmurek
Zuzanna Bobryk
0.5
0.5
MA
SL/106
45.13
32
9
Michał Krzemiński
Paweł Krzemiński
0.0
4.0
KP
KP/295
44.96
33
10
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/295
44.81
34
36
Alina Klimiuk
Paweł Laskowski
0.0
0.5
MP
KP
SL/106
44.59
35
15
Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
1.0
KP
KP/295
44.07
36
33
Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
0.5
1.0
KP
SL/106
43.07
37
48
Maciej Godlewski
Dominik Wrzesiński
1.0
1.0
MA
SL/106
42.32
38
47
Miłosz Kunicki
Mateusz Jakubowski
0.5
0.5
MA
SL/106
41.99
39
29
Jakub Kwaśny
Mateusz Wrzesiński
0.5
1.0
MA
SL/106
40.69
40
7
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
2.0
2.0
KP
KP/295
40.35
41
39
Oliwia Wróblewska
Marta Piątkowska
0.0
0.0
KP
SL/106
39.39
42
22
Elżbieta Majewska
Ewa Stokowska
0.0
0.0
MA/41
39.38
43
34
Martyna Dorszewska
Lena Kopowicz
0.5
0.5
KP
MA
SL/106
38.20
44
24
Małgorzata Kopera
Aleksandra Liska
0.0
0.0
MA/41
37.80
45
45
Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
0.5
0.5
MA
SL/106
36.58
46
12
Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/295
33.67
Statystyka ośrodków...