Turniej na maksy

Piątek, 31 lipca 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11Bogusław Mazierski
Grzegorz Pogodziński
3.0
5.0
LBLB/12765.438
210Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBLB/12765.008
335Jacek Czaja
Zbigniew Górski
4.0
4.0
SLMA/4164.657
428Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WMMA/4162.156
530Andrzej Wojnowski
Adam Krysa
3.0
11.0
KP
PK
MA/4160.616
636Sławomir Wiśniewski
Jolanta Wiśniewska
4.0
4.0
MAMA/4160.165
745Martyna Smoleń
Jan Łuczeczko
1.0
1.0
PMPM/19959.805
813Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/37059.154
924Zbigniew Kaczor
Zbigniew Piekarski
0.0
0.0
MAMA/37058.223
1049Antoni Byliński
Cyprian Morawski
0.5
0.0
PMPM/19956.973
1116Grzegorz Kujszczyk
Waldemar Górniak
2.0
1.0
MAMA/37056.262
129Krzysztof Tumielewicz
Zbigniew Przybylski
9.0
7.0
LBLB/12755.302
1327Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
1.0
0.5
DSMA/4155.192
1420Krystyna Tabak
Andrzej Tabak
0.0
0.0
MAMA/37054.512
1533Mariola Miklaszewska
Andrzej Gintrowicz
2.0
2.0
MA
SW
MA/4154.172
1622Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.5
4.0
MAMA/37053.982
175Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12753.411
1811Czesław Plachimowicz
Stanisław Kotas
5.0
5.0
LBLB/12753.321
1944Danuta Krupnik
Krzysztof Wośkowiak
7.0
7.0
MAMA/4152.991
2042Arkadiusz Wódkowski
Kazimierz Namysł
2.5
4.0
MA
KP
MA/4152.911
2125Piotr Wowkonowicz
Ewelina Wowkonowicz
11.0
2.0
MAMA/4152.641
2238Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.0
0.5
WPMA/4151.351
2314Lech Sadoś
Jerzy Kuhn
12.0
2.5
MAMA/37050.831
242Halina Grześkowiak
Przemysław Wojtczak
1.5
2.0
LBLB/12749.491
253Mirosław Markiewicz
Jerzy Podgruszewski
2.0
1.5
LB
WP
LB/12749.101
2631Janina Kalinowska
Elżbieta Fiejka
0.0
1.5

MA
MA/4148.99
2717Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
1.5
MAMA/37048.94
2834Jacek Mucha
Małgorzata Mucha
0.0
0.0
MPMA/4148.06
297Tadeusz Zwoliński
Barbara Soroko
2.0
3.0
LBLB/12747.60
3012Wiesław Skowron
Edmund Serówka
4.0
0.5
LBLB/12747.48
3143Michał Dolny
Mariusz Jażdżewski
2.5
0.5
KP
PM
MA/4147.33
3241Marcin Radwański
Iwona Wróblewska
2.0
2.0
MP
MA
MA/4147.00
3326Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
2.0
MAMA/4146.52
3418Grażyna Jaskulska
Marek Jefremienko
2.0
1.5
MAMA/37046.05
3548Milena Smoleń
Julia Wodzyńska
0.5
0.0
PM
PM/19945.83
3640Piotr Wróblewski
Zbigniew Listewnik
3.0
2.0
MA
WM
MA/4145.82
3719Marek Kolczynski
Andrzej Itczak
0.0
0.0
MAMA/37045.68
3846Nikodem Pasek
Szymon Jędrzejewski
0.0
0.0

PM
PM/19944.97
394Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12744.65
4037Hanna Kempka
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.5
0.5
WPMA/4144.38
4123Jerzy Przybylski
Zygmunt Szepietowski
1.0
0.5
MAMA/37043.45
4247Marlena Smoleń
Maria Staniak
0.0
0.0
PMPM/19942.42
4315Marian Kaczmarski
Krzysztof Adamczyk
0.0
0.0
MAMA/37042.00
4421Janusz Wieczorek
Jerzy Brzózy
2.0
1.5
MAMA/37040.94
458Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
1.5
2.0
LBLB/12739.52
4629Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.5
MAMA/4137.02
4732Mariusz Mączewski
Tomasz Zataj
2.5
1.0
MAMA/4136.00
4839Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA/4132.07
496Alicja Pomorska
Grażyna Martyńska
0.0
0.0
NZLB/12729.87

Statystyka ośrodków...