Turniej na maksy

Czwartek, 30 lipca 2020

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Cyprian Morawski
Antoni Byliński
0.0
0.5
PMPM/19969.397
238Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.5
4.0
WPWP/24765.687
326Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36963.296
415Krzysztof Wośkowiak
Andrzej Wojnowski
7.0
3.0
MA
KP
MA/4162.405
513Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.0
0.5
WPMA/4161.615
628Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/36960.964
716Adam Krysa
Krzysztof Chełstowski
11.0
2.5
PK
PM
MA/4160.323
88Jacek Sroczyński
Danuta Szczepanik
0.5
0.5
DS
SL
MA/4158.003
927Dariusz Sterniczuk
Roman Kruk
5.0
7.0
PDPD/36957.012
106Jolanta Wiśniewska
Eliza Gardzińska
4.0
2.0
MAMA/4155.112
1125Barbara Mikłaszewicz
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0

PD
PD/36953.752
1231Marlena Smoleń
Maria Staniak
0.0
0.0
PMPM/19953.562
137Mariola Miklaszewska
Kazimierz Namysł
2.0
4.0
MA
KP
MA/4153.441
1410Arkadiusz Wódkowski
Iwona Wróblewska
2.5
2.0
MAMA/4152.911
1521Marcin Radwański
Andrzej Biliński
2.0
1.0
MP
DS
MA/4152.421
1620Jacek Czaja
Zbigniew Górski
4.0
4.0
SLMA/4152.381
1711Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
2.5
2.5
WMMA/4152.171
184Ireneusz Głowacki
Wojciech Gardziński
4.0
2.0
MAMA/4151.891
1930Benon Żukowski
Artur Kozłowski
0.0
0.0
PDPD/36951.751
2041Michał Pabich
Paweł Fiebig
4.0
3.0
WPWP/24751.471
2112Michał Dolny
Małgorzata Bajerska-Wasilius
2.5
2.0
KPMA/4150.331
2240Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24749.68
2339Małgorzata Węglewska
Krzysztof Galubiński
2.0
3.0
WPWP/24749.05
249Janina Kalinowska
Janusz Zajączkowski
0.0
1.5

DS
MA/4148.89
2535Martyna Smoleń
Jan Łuczeczko
1.0
1.0
PMPM/19946.71
261Tomasz Zataj
Mariusz Mączewski
1.0
2.5
MAMA/4146.39
272Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
2.0
2.5
MAMA/4146.31
2814Elżbieta Fiejka
Mariusz Jażdżewski
1.5
0.5
MA
PM
MA/4145.01
2922Piotr Wowkonowicz
Piotr Wróblewski
11.0
3.0
MAMA/4144.56
3017Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MA/4144.10
3119Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.0
2.0
SW
WM
MA/4143.55
3234Szymon Jędrzejewski
Julia Wodzyńska
0.0
0.0
PM
PM/19943.07
3342Piotr Słomski
Jacek Grzempowski
0.0
1.0
WPWP/24742.95
3418Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.5
MAMA/4141.71
3523Jerzy Firs
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PDPD/36941.48
3637Tadeusz Dziadykiewicz
Sławomir Tomaszewski
2.5
2.5
WPWP/24741.16
3733Nikodem Pasek
Milena Smoleń
0.0
0.5

PM
PM/19940.61
385Hanna Kempka
Katarzyna Żabicka-Bajon
0.5
0.5
WPMA/4140.03
3929Antoni Błażewicz
Lech Szubert
0.5
0.0
PDPD/36938.19
403Jacek Mucha
Małgorzata Mucha
0.0
0.0
MPMA/4136.47
4124Leszek Szewczuk
Jan Juchniewicz
0.0
0.0
PD/36933.56

Statystyka ośrodków...