Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 lipca 2020

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Stefan Małowiecki
Zbigniew Bobak
3.0
4.0
DSDS/13666.3712
218Roman Ratajczak
Andrzej Karczewski
1.5
4.0
KPKP/5063.6812
329Maciej Wierzbicki
Andrzej Rękosiak
9.0
7.0
LBLB/26362.5311
414Jerzy Romańczyk
Ireneusz Kwiatosz
5.0
1.5
DSDS/33660.0311
541Stanisław Petrykowski
Waldemar Miłoszewski
1.0
0.0
MAMA/12659.8910
683Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30859.599
759Dominik Magryś
Tomasz Magryś
1.5
2.0
PKPK/5159.509
861Robert Piechota
Piotr Rusek
7.0
0.0
PKPK/5159.378
962Wojciech Micek
Andrzej Janda
4.0
5.0
PKPK/5159.108
1017Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
2.0
2.0
KPKP/5059.037
119Józef Wiese
Zbigniew Buciuto
5.0
3.0
DSDS/13658.997
1252Włodzimierz Kuś
Krzysztof Dobrzeniecki
1.5
1.5
MAMA/37057.746
1321Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KPKP/5057.516
1469Mirosław Zieliński
Andrzej Piecuch
13.0
9.0
SLSL/8757.025
1540Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAMA/12656.134
167Stanisław Janiak
Jerzy Kurianowicz
5.0
5.0
DSDS/13656.084
1732Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
5.0
7.0
LBLB/26355.923
1871Stanisław Adamczyk
Alfred Bartkowiak
7.0
5.0
SLSL/8755.913
1973Krzysztof Śliwoń
Piotr Matkowski
13.0
13.0
SL
MP
SL/8755.803
2044Anna Zalewska
Andrzej Reda
1.5
2.0
MAMA/12655.783
2125Grzegorz Pogodziński
Arkadiusz Jaranowski
5.0
3.0
LBLB/26355.753
2212Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
5.0
DSDS/33655.732
2348Grażyna Jaskulska
Jacek Sowiński
2.0
2.5
MAMA/37055.632
2442Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
3.0
3.0
MAMA/12655.622
2538Stanisław Stachowicz
Alina Radlińska
1.0
0.0
MAMA/12655.432
2663Tadeusz Chmielowiec
Marek Garlewicz
5.0
3.0
PKPK/5154.912
2756Andrzej Orłow
Andrzej Chyliński
7.0
2.0
MAMA/37054.282
2880Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
ZP/30853.832
291Zofia Diakowska
Jan Pawlikaniec
4.0
5.0
DS
WP
DS/13653.472
3066Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5153.352
3157Lech Sadoś
Jerzy Kuhn
12.0
2.5
MAMA/37053.032
3279Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
5.0
3.0
ZPZP/30852.382
3387Jerzy Schulz
Lech Sulżycki
9.0
7.0
ZPZP/30852.371
3449Krystyna Tabak
Andrzej Tabak
0.0
0.0
MAMA/37052.341
3584Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.0
7.0
ZPZP/30852.271
365Ewa Lis-Nazaruk
Sylwester Gołdyn
4.0
2.5
DSDS/13652.051
3739Józef Nowik
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/12651.821
3876Edmund Gabryś
Piotr Drąg
5.0
4.0
SLSL/8751.521
3947Zygmunt Szepietowski
Jerzy Przybylski
0.5
1.0
MAMA/37051.491
4046Jan Kosieradzki
Feliks Czechowski
1.5
2.0
MAMA/12651.271
4113Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
2.0
DSDS/33650.781
4286Władysław Korbutowicz
Tomasz Pruszyński
5.0
2.0
ZPZP/30850.371
4353Janusz Wieczorek
Jerzy Brzózy
2.0
1.5
MAMA/37049.67
4436Krzysztof Gołaś
Maria Düm
5.0
2.5
MAMA/12649.61
4585Jerzy Sadowski
Andrzej Żmuda
12.0
4.0
ZPZP/30849.19
4681Stanisław Kamiński
Witold Mateńko
5.0
4.0
ZPZP/308-0.1949.16
4720Bogdan Podgajny
Włodzimierz Maćkowski
0.0
2.5
KPKP/5048.85
4872Henryk Grządziel
Dominik Kaszowski
13.0
4.0
SL
KP
SL/8748.80
4935Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
1.5
0.5
MAMA/12648.64
5027Wioletta Parmonik
Mirosław Markiewicz
3.0
2.0
LBLB/26348.53
5115Zbigniew Skórecki
Radosław Surowiak
4.0
4.0
DSDS/33648.30
5250Zbigniew Piekarski
Zbigniew Kaczor
0.0
0.0
MAMA/37047.99
5377Tomasz Gąsior
Marek Barański
1.5
1.5
SLSL/8747.52
5451Stanisław Rękas
Wojciech Bartnik
1.5
1.5
MAMA/37047.41
5574Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
5.0
11.0
SLSL/8747.26
5628Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
1.5
LBLB/26347.16
5755Stanisław Dybiec
Stefan Berwid
2.5
4.0
MAMA/37047.05
5867Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5146.56
5930Henryk Gąsiorowski
Andrzej Skrzydło
0.0
3.0
LBLB/26346.47
6070Marzena Ropska
Zbigniew Mącior
5.0
18.0
SLSL/8745.78
6137Mirosława Swoboda
Mieczysław Hauswirt
2.0
2.0
MAMA/12645.41
6265Marek Szczudło
Ryszard Jackowski
2.5
4.0
PKPK/5145.16
636Ryszard Jucha
Zbigniew Matyjaszczuk
1.0
1.0
DSDS/13644.59
6468Mieczysław Cisło
Marek Naprawa
0.0
0.0
PK/5144.58
658Stanisław Gołdyn
Bogdan Sadowski
2.0
1.5
DSDS/13644.05
664Ewa Miakisz
Janusz Czerniawski
2.5
4.0
DSDS/13643.75
6726Halina Grześkowiak
Krzysztof Bak
1.5
2.0
LBLB/26343.44
6834Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
2.5
2.0
MAMA/12642.61
6954Marek Kolczynski
Andrzej Itczak
0.0
0.0
MAMA/37042.17
7082Henryk Pakuła
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/30842.03
7143Marek Janota
Teresa Guberow
3.0
1.0
MAMA/12641.98
7219Zdzisław Zachwieja
Zofia Zachwieja
3.0
1.5
KPKP/5041.30
7358Andrzej Madej
Krzysztof Adamczyk
0.0
0.0
MAMA/37041.19
742Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
2.0
DSDS/13640.93
7575Aleksander Drabczyk
Michał Haczewski
3.0
5.0
SLSL/8740.40
7631Jerzy Glezer
Juliusz Buśko
1.5
1.0
LB
WP
LB/26340.20
7723Włodzimierz Suchodolski
Krzysztof Dembek
1.0
1.0
KPKP/5040.01
7810Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
5.0
2.0
DSDS/13639.72
7924Michał Dolny
Halina Pientka
2.5
2.5
KPKP/5039.62
8064Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5139.41
8188Tomasz Derba
Krzysztof Orzechowski
11.0
5.0
ZPZP/30838.62
8211Tadeusz Boroń
Roman Zachariasiewicz
0.5
0.5
DSDS/33638.49
8360Włodzimierz Rączka
Maria Karolewska
4.0
0.5
DS
PK
PK/5138.05
8445Janina Kalinowska
Krzysztof Wierzbicki
0.0
1.0

MA
MA/12635.10

Statystyka ośrodków...