Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 19NS 3 NTE S5-2 20095.83
121: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 20NS 3 CW CJ= 11058.33
228: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 3EW 3 H xN C4-4 800100.00
228: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 4EW 1 NTW S6+2 15041.67
324: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 15NS 2 HE S10-3 15091.67
324: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 16NS 3 NTW H4= 60058.33
523: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 23EW 5 DW S10= 60050.00
523: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 24EW 3 D xS SA= 4700.00
627: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 13EW 4 HE S9+1 65083.33
627: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 14EW 4 HE CK+1 45083.33
726: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 17NS 4 SS HK-1 5016.67
726: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 18NS 3 NTS HQ= 60095.83
825: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 21EW 4 D xW S6-1 10016.67
825: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 22EW 5 S xE D2-2 50016.67
917: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 25NS 3 NTN SJ-1 5033.33
917: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 26NS 3 S xE DK-2 50095.83
1019: R. Nowicki - Z. Diakowska, 9.0, WP/DS 5NS 4 HW SA-3 15041.67
1019: R. Nowicki - Z. Diakowska, 9.0, WP/DS 6NS 3 NTE H4+1 6308.33
1122: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 11EW 4 HS DQ= 42029.17
1122: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 12EW 4 SS H5-1 10087.50
1210: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 9EW 3 NTS H4+4 52054.17
1210: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 10EW 2 HE HA= 11029.17
1312: M. Banach - J. Kalinowska, 2.0, PM/- 7EW 3 SS SA= 14041.67
1312: M. Banach - J. Kalinowska, 2.0, PM/- 8EW 2 D xN HA-4 800100.00
 +/-
 WYNIK55.38
 MIEJSCE9