Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: R. Nowicki - Z. Diakowska, 9.0, WP/DS, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
124: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 11NS 3 NTS DK= 40045.83
124: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 12NS 2 SS DK+3 20054.17
323: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 19EW 3 NTE S2+1 63079.17
323: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 20EW 3 HS DA-1 10025.00
427: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 9EW 4 HS DQ-2 100100.00
427: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 10EW 2 HE S2+1 14075.00
526: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 13NS 4 HE C10= 62045.83
526: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 14NS 2 HE S5+2 17079.17
625: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 17EW 4 SS H8-1 5083.33
625: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 18EW 3 NTS D10-2 20095.83
715: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 21NS 3 NTW S6-1 5058.33
715: A. Rydz - A. Stelmach, 5.0, SW/SL 22NS 4 SE D3-3 30050.00
817: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 1NS 3 SW HA-1 5066.67
817: K. Kasperkiewicz - M. Maruszkin, 4.0, MA 2NS 3 NTE D6+2 46012.50
922: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 7EW 4 SN CA-1 10083.33
922: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 8EW 2 DE DK= 9037.50
108: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 5EW 4 HW SA-3 15058.33
108: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 6EW 3 NTE H4+1 63091.67
1110: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 3EW 3 CW D7-2 20016.67
1110: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 4EW 2 SN DJ-2 20066.67
1221: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 15NS 4 DE S9-4 200100.00
1221: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 16NS 3 DE S5+1 13066.67
1328: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 25EW 5 DN SJ-1 5066.67
1328: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 26EW 4 SE H7-1 10041.67
 +/-
 WYNIK62.50
 MIEJSCE2