Turniej na maksy

Wtorek, 30 czerwca 2020

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: M. Banach - J. Kalinowska, 2.0, PM/-, PM/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 13NS 3 HE DA+1 17091.67
110: S. Smoluchowski - L. Smoluchowska, 12.0, MA/- 14NS 3 HE CK+2 20054.17
222: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 19EW 3 NTW S10= 60066.67
222: K. Galubiński - M. Węglewska, 5.0, WP 20EW 3 CW CJ= 11041.67
314: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 1.0, KP 17EW 4 SS CJ-1 5083.33
314: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 1.0, KP 18EW 3 NTS D10-2 20095.83
416: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 15EW 1 HE C5+1 11087.50
416: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP 16EW 3 CW D6= 11020.83
521: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 1NS 3 DE C7-1 5066.67
521: E. Kemuś - J. Galubiński, 1.0, DS/- 2NS 3 CE SK= 110100.00
628: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 11EW 4 HS DK-2 10095.83
628: L. Murat - G. Kujawiński, 5.5, MA/PM 12EW 3 NTN C2= 60020.83
724: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 23NS 3 NTE SK+1 63020.83
724: H. Urban - M. Żabierek, 12.0, SW 24NS 2 SE SJ-1 5020.83
923: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 5EW 3 SS HA+1 17050.00
923: E. Piotrowska - M. Janota, 4.5, MA 6EW 3 NTW HQ-2 2000.00
1027: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 21EW 2 NTW C4-1 5041.67
1027: P. Kowalewski - J. Zajączkowski, 3.0, PM/DS 22EW 5 SE D4-5 50016.67
1126: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 25NS 4 HS D6-2 1008.33
1126: A. Michnowska - K. Wierzbicki, 1.0, -/MA 26NS 2 SE DK-1 10058.33
1225: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 3EW 3 D xS HA-2 30091.67
1225: K. Chechłowski - I. Wawrzyniak-Chechłowska, 3.0, KP 4EW 3 CW D5+1 13025.00
138: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 7NS 3 SS SA= 14058.33
138: E. Seichter - A. Seichter, 14.5, KP 8NS 2 D xN HA-4 8000.00
 +/-
 WYNIK50.69
 MIEJSCE13