Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 marca 2020

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 49: A. Maduzia - M. Dobrowolski, 16.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
150: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 13NS 6 NTW D10-1 1007.93
150: P. Surdyk - P. Tyranowski, 9.0, WP 14NS 5 DN CK= 4002.86
255: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 21EW 3 NTW DK= 4006.93
255: T. Dziadykiewicz - S. Tomaszewski, 4.5, WP 22EW 6 HW DA-1 100-8.52
352: P. Słomski - R. Kempka, 0.5, WP 25EW 2 NTS CQ-2 1003.97
352: P. Słomski - R. Kempka, 0.5, WP 26EW 3 NTN S6= 600-4.53
448: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 17NS 3 SS CJ-1 501.97
448: J. Catlow - R. Nowicki, 8.0, WP 18NS 2 H xW C5-1 1001.10
551: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 23EW 1 NTN H6+2 150-3.50
551: T. Powęzka - E. Kamińska, 3.5, WP 24EW 4 SW DA+1 4500.60
645: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 19EW 4 CS SJ= 130-1.45
645: P. Czarnecki - M. Zimpel, 4.5, WP 20EW 3 HE C3-1 100-1.79
753: P. Fiebig - M. Pabich, 6.0, WP 5NS 3 HE S6-2 1002.93
753: P. Fiebig - M. Pabich, 6.0, WP 6NS 2 SS H3+1 140-1.59
837: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 15EW 3 SS DA+1 1703.41
837: M. Masłowski - W. Rakowski, 3.5, WP 16EW 3 NTW H3+3 690-0.45
960: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 11NS 5 CN C6-2 1000.62
960: D. Rudzka - A. Rudzki, 4.0, WP 12NS 2 HW DK= 110-2.24
1056: A. Plewiński - P. Siwak, 4.0, WP 7EW 4 SW HJ-1 100-6.52
1056: A. Plewiński - P. Siwak, 4.0, WP 8EW 1 NTW H10+2 1502.14
1139: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 9NS 3 SE H5= 140-0.21
1139: W. Szczepaniak - B. Podgórska, 10.0, WP 10NS 4 SN HK-2 200-3.90
1242: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 27NS 3 SS HK= 1404.83
1242: M. Szczechowiak - J. Zwierzyński, 16.0, WP 28NS 3 HW C4-1 503.65
1343: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 3EW 3 NTN C10+1 430-5.38
1343: W. Robak - M. Górny, 8.0, WP 4EW 3 NTN D3-2 2002.24
 +/-
 WYNIK5.11
 MIEJSCE31