Turniej na maksy

Środa, 4 marca 2020

Wyniki z 6 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/41
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
7127Dariusz Zbieg
Andrzej Piesiewicz
4.0
5.0
OP
MA
MP/4162.7521
12117Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.5
2.5
PMMP/4160.9419
42126Łukasz Lis
Maria Kowal
3.0
1.0
WPMP/4155.115
48123Elżbieta Nyberg
Krzysztof Pawlikowski
6.0
1.5
SWE
PM
MP/4154.725
50129Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
5.0
12.0
OP
KP
MP/4154.584
51109Sławomir Rokicki
Anna Bułat
3.0
3.0
MA
MP
MP/4154.124
56114Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
SLMP/4153.354
61105Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPMP/4152.683
63108Jan Pasterczyk
Maria Pasterczyk
0.0
0.0
MP/4152.563
64104Ludwik Murat
Wiesław Teresiński
4.0
5.0
MA
LU
MP/4152.483
66128Krystyna Rogala
Anna Ostrowska
2.5
1.0
PMMP/4152.213
80121Stanisław Świerczek
Józef Machaj
0.0
0.0
MP/4151.042
84113Adam Seichter
Leszek Tarnogrodzki
2.0
2.5
KP
OP
MP/4150.732
91125Robert Michalski
Grzegorz Kujawiński
3.0
1.5
MA
PM
MP/4150.091
94112Anna Dymek
Wiesław Dymek
3.0
2.5
MPMP/4150.021
101119Bogusław Chomentowski
Leszek Piwowarski
5.0
0.5
MAMP/4149.49
102115Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4149.44
105130Krzysztof Ziewacz
Jan Truniarz
5.0
2.0
MPMP/4148.99
112107Maja Żabierek
Hubert Urban
5.0
7.0
SWMP/4148.60
115122Witold Organa
Józef Sperlau
0.0
0.0
MP/4148.39
125120Janusz Strześniewski
Leszek Popiel
1.0
1.5
KP
MA
MP/4147.36
128110Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.5
0.5
SLMP/4146.96
139111Andrzej Rączaszek
Magdalena Głombińska
1.5
3.0
SL
MA
MP/4146.24
158106Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
1.0
1.0
PMMP/4143.44
160118Jan Tokarczyk
Maria Karolewska
3.0
0.5
PKMP/4143.38
163103Jacek Kowalewski
Edward Wójcik
3.0
4.0
MA
LU
MP/4143.04
176124Danuta Szczepanik
Adam Rydz
0.0
3.0
SL
SW
MP/4140.31
182116Ewa Jasińska
Walerian Jasiński
0.0
0.0
PMMP/4138.65

Statystyka ośrodków...