Turniej na maksy

Środa, 4 marca 2020

Wyniki z 6 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
594Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4063.3122
890Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4062.1121
1361Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4060.7818
1995Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
7.0
9.0
MPMP/4059.3215
2691Piotr Dziedzic
Dariusz Motyl
1.5
1.5
MPMP/4058.2712
3593Agata Kowal
Grzegorz Merynda
7.0
5.0
MPMP/4056.507
3970Marek Kiepura
Jan Skuciński
5.0
5.0
MPMP/4055.835
40100Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
13.0
5.0
MPMP/4055.655
4180Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4055.315
4784Tadeusz Garbacik
Aleksander Wodyński
15.0
4.0
MPMP/4054.785
5373Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4054.064
5457Katarzyna Michałek
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4054.024
5760Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4053.154
5878Marek Kowalski
Michał Tuszyński
4.0
5.0
MPMP/4053.104
5989Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4052.964
6069Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/4052.754
6864Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4051.963
70102Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
13.0
5.0
MPMP/4051.723
7177Janusz Wrześniak
Ewa Kwiecień
4.0
3.0
MPMP/4051.663
7288Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.5
2.5
MPMP/4051.563
7587Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/4051.352
7697Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
9.0
9.0
MPMP/4051.312
8358Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MPMP/4050.742
8898Jacek Herman
Marcin Krawczyk
11.0
12.0
MPMP/4050.361
9256Marek Jaworski
Grzegorz Latała
13.0
4.0
MPMP/4050.081
95101Wit Klapper
Adam Brodowski
21.0
2.0
WM
MP
MP/4049.871
9696Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4049.86
9876Jerzy Michałek
Mirosław Sady
21.0
12.0
MPMP/4049.72
10692Jakub Dębski
Jakub Korzeniowski
0.5
0.5
MPMP/4048.97
10955Maciej Mąka
Janusz Buksa
7.0
7.0
MPMP/4048.76
11065Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MPMP/4048.75
11979Jarosław Nowakowski
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/4048.13
12372Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
3.0
1.0
MPMP/4047.53
12675Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4047.01
13874Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MPMP/4046.28
14099Maria Krasowska
Leszek Faber
5.0
4.0
MPMP/4046.22
14466Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4045.49
14583Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/4045.35
15067Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4044.16
15268Stanisław Urbanowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4043.87
15559Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4043.65
16162Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
5.0
3.0
MPMP/4043.32
16682Małgorzata Madej
Jan Surdej
0.0
1.0
MPMP/4042.70
16886Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MPMP/4041.99
17463Zdzisław Sarliński
Zofia Dąbrowska
0.0
0.0
MPMP/4040.79
17771Barbara Batkiewicz
Jerzy Batko
9.0
5.0
MPMP/4040.17
18485Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MPMP/4038.56
18681Marek Orłowicz
Artur Stanek
3.0
0.5
MPMP/4036.23

Statystyka ośrodków...