Turniej na maksy

Środa, 4 marca 2020

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 89: J. Kalinowski - M. Lankosz, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
693: A. Kowal - G. Merynda, 12.0, MP 16EW 2 HxS CQ-2 30089.56
693: A. Kowal - G. Merynda, 12.0, MP 17EW 1 NTN H6= 9038.33
693: A. Kowal - G. Merynda, 12.0, MP 18EW 5 CW H7= 40061.54
778: M. Kowalski - M. Tuszyński, 9.0, MP 25NS 4 SW C6+1 65010.44
778: M. Kowalski - M. Tuszyński, 9.0, MP 26NS 2 HW C6-1 10065.38
778: M. Kowalski - M. Tuszyński, 9.0, MP 27NS 2 SN C3+1 14064.04
896: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 10NS 4 NTN S7+1 66078.02
896: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 11NS 4 HE S5-2 10092.31
896: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 12NS 3 HS C9= 14046.70
860: A. Lenda - K. Lenda, 8.0, MP 22EW 4 HS C2= 42030.77
860: A. Lenda - K. Lenda, 8.0, MP 23EW 6 HS CA= 143023.08
860: A. Lenda - K. Lenda, 8.0, MP 24EW 3 NTN H7+2 46054.44
973: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 7EW 3 HS DA-1 10060.44
973: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 8EW 3 NTS CJ-1 5042.86
973: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 9EW 2 NTW C6-1 10017.58
974: M. Mamoń - A. Bobołowicz, 9.0, MP 19EW 3 NTN HQ-1 5088.46
974: M. Mamoń - A. Bobołowicz, 9.0, MP 20EW 1 HE C7+1 11060.99
974: M. Mamoń - A. Bobołowicz, 9.0, MP 21EW 3 HS S6+1 17057.69
1165: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 1EW 3 HxS DA-1 10052.20
1165: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 2EW 4 HW D3-1 5027.47
1165: R. Cieślik - A. Borek, 8.0, MP 3EW 3 NTS SJ-1 5089.01
11101: W. Klapper - A. Brodowski, 23.0, WM/MP 13NS 3 SW CK+1 17032.42
11101: W. Klapper - A. Brodowski, 23.0, WM/MP 14NS 1 NTW ST+1 12053.30
11101: W. Klapper - A. Brodowski, 23.0, WM/MP 15NS 3 CW H8+2 15028.57
1266: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 4EW 2 DE CA-1 10067.03
1266: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 5EW 2 SS D6+3 20026.37
1266: J. Barczyk - Z. Burda, 8.5, MP 6EW 3 HS C3-2 10070.88
 +/-
 WYNIK52.96
 MIEJSCE59