Turniej na maksy

Środa, 4 marca 2020

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: Z. Pietruszewski - A. Smoluchowska, 3.0, MA, MA/282

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: T. Gellert - B. Kamiński, 5.0, MA 7NS PASS = 048.35
18: T. Gellert - B. Kamiński, 5.0, MA 8NS 3 HN CQ-3 15018.68
26: B. Dejnakowski - P. Siekański, 6.5, MA 9NS 1 NTW CJ+1 12036.81
26: B. Dejnakowski - P. Siekański, 6.5, MA 10NS 2 DS H9+3 15036.81
34: E. Kotowska - M. Kotowski, 0.0, 11NS 4 HE S2-2 10092.31
34: E. Kotowska - M. Kotowski, 0.0, 12NS 5 C xE HA-4 80097.80
42: E. Brewińska - Z. Poźniak, 1.5, MA/- 13NS 4 SW CA= 62011.54
42: E. Brewińska - Z. Poźniak, 1.5, MA/- 14NS 2 NTW S10+1 15028.57
528: J. Bejma - S. Kamecki, 3.0, MA/- 15NS 3 CE SJ+2 15028.57
528: J. Bejma - S. Kamecki, 3.0, MA/- 16NS 3 NTE HJ-1 10063.74
626: D. Kłodos - E. Wawrowska, 4.0, MA 17NS 2 SN C5+1 14091.66
626: D. Kłodos - E. Wawrowska, 4.0, MA 18NS 2 H xS DJ-2 5009.34
724: W. Ziółkowski - A. Kopczyńska, 0.0, 19NS 2 DS HK+1 11027.47
724: W. Ziółkowski - A. Kopczyńska, 0.0, 20NS 5 CN HA-3 3001.10
820: G. Sass - G. Tomaszewska, 0.0, 21NS 4 HS SJ+1 65095.60
820: G. Sass - G. Tomaszewska, 0.0, 22NS 4 HS D2= 42069.23
918: E. Fronczak - W. Stosio, 0.0, 23NS 6 HS S10= 143076.92
918: E. Fronczak - W. Stosio, 0.0, 24NS 3 NTN DJ= 40022.23
1016: M. Sokół - G. Dzieciuch, 0.0, 25EW 3 NTE S7= 60035.71
1016: M. Sokół - G. Dzieciuch, 0.0, 26EW 3 HW C8-1 10034.62
1114: M. Swoboda - E. Krusiewicz, 9.0, MA 27EW 4 SN C3-1 5081.83
1114: M. Swoboda - E. Krusiewicz, 9.0, MA 28EW 3 HN S9= 14011.58
1212: Z. Kaniewski - L. Sorokosz, 0.0, 1EW 2 SW HA-1 5031.32
1212: Z. Kaniewski - L. Sorokosz, 0.0, 2EW 2 S xN HA-1 20074.73
1310: J. Lipiński - J. Serwatowska, 6.0, MA 3EW 3 NTN S2+1 43021.43
1310: J. Lipiński - J. Serwatowska, 6.0, MA 4EW 4 CN D10= 13051.65
 +/-
 WYNIK46.14
 MIEJSCE141