Turniej na maksy

Środa, 4 marca 2020

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 153: Z. Borejsza-Wysocki - W. Beger, 6.5, WP, WP/294

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1154: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Zakrzewski, 24.0, WP 11NS 4 HE C7= 42013.19
1154: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Zakrzewski, 24.0, WP 12NS 3 HS C9+1 17065.38
2152: W. Kwiatkowski - M. Cieślińska, 12.5, WP 13NS 4 SW CA= 62011.54
2152: W. Kwiatkowski - M. Cieślińska, 12.5, WP 14NS 1 NTW S10+1 12053.30
3150: L. Suszczyńska - B. Speth, 2.0, WP 15NS 5 CW S5-1 5085.71
3150: L. Suszczyńska - B. Speth, 2.0, WP 16NS 2 NTE HQ-2 20087.36
4148: M. Szukała - P. Weymann, 30.0, WP 17NS 1 NTN H10= 9061.67
4148: M. Szukała - P. Weymann, 30.0, WP 18NS 5 DE HA= 40038.46
5146: J. Grzempowski - P. Słomski, 1.0, WP 19NS 2 NTN H9= 12050.00
5146: J. Grzempowski - P. Słomski, 1.0, WP 20NS 1 HE S8= 8067.03
6144: J. Kamiński - A. Kędzierski, 8.0, WP 21NS 3 NTN S4-1 10014.29
6144: J. Kamiński - A. Kędzierski, 8.0, WP 22NS 4 HS C2= 42069.23
7168: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 3.5, WP 23NS 5 HS S9+1 68031.32
7168: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 3.5, WP 24NS 6 NTN H7= 99094.44
8166: A. Talarczyk - M. Janik, 6.0, WP 25NS 4 CE H10+1 15081.32
8166: A. Talarczyk - M. Janik, 6.0, WP 26NS 2 HW C8-1 10065.38
9164: J. Zabacki - H. Duszyński, 6.5, WP 1NS 4 HS CA-2 10047.80
9164: J. Zabacki - H. Duszyński, 6.5, WP 2NS 3 HW C2+1 17029.67
10162: W. Nowak - P. Nowakowski, 7.0, WP 3EW 3 NTN C2+2 4608.24
10162: W. Nowak - P. Nowakowski, 7.0, WP 4EW 5 D xE CA-4 11000.00
11160: W. Witkowski - Z. Kaczorowski, 5.0, WP 5EW 3 HN SQ+1 17039.56
11160: W. Witkowski - Z. Kaczorowski, 5.0, WP 6EW 3 SE HA-1 10037.36
12158: M. Węglewska - A. Gintrowicz, 4.0, WP/SW 7EW 4 SE CK-1 10040.11
12158: M. Węglewska - A. Gintrowicz, 4.0, WP/SW 8EW 3 D xN SA-3 50096.15
13156: K. Galubiński - J. Catlow, 5.5, WP 9EW 2 NTW S2+1 15082.97
13156: K. Galubiński - J. Catlow, 5.5, WP 10EW 3 NTS H10+1 63051.10
 +/-
 WYNIK50.87
 MIEJSCE82